0 oy
1,005 göst.
Diğer kategorisinde (71 puan) tarafından
Doğum yapalı 6 ay olacak neredeyse eşimle birlikte bir kaç kez oldun yani kilo aldım ondan mı beni beğenmiyo mu artık yaaa

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Boşver canım senin kendine özgüvenin olsun kimse için kendini ölçüp tartma.. Seni seven gerçekten seviyorsa her halinle sever. Eğer her halinle sevmiyorsa zaten onun sevgisinden birşey çıkmaz. 
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Bence eşinle bı konuşman lazım biz bilemeyiz ki cnm 
(71 puan) tarafından
Denedim
0 oy
(7,193 puan) tarafından
Kilo alınırda verilirde bu sebep olamaz bence duygusal açıdan hiç mi birbirinizi çekmiyor sunuz ? Her şey dış görünüş değil ki...
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Eşinle konuşmayı dene lütfen derdi neymiş anla
(71 puan) tarafından
Deniyorum yok kaçıyor kaçamak cevaplar hep
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Eşin ne diyor bu düşüncen için. 
(7,118 puan) tarafından
Normal de kilo sorun olmamali.  Sonuçta dünyaya bir can geliyor kolay değil ama bazı erkekler sevmiyor kilo olayını. Boyun kilon kaç canım.
(71 puan) tarafından
Boyum 1.78 yanj fiziğim çok güzeldi 70 kiloydum şimdi 100 oldum ama hamilegm sıkıntı ki geçti tansiyon falan aldım yanj ;( ama napayım bsanki elimde mi
(7,118 puan) tarafından
Emziriyor musun bilmiyorum ama sağlıklı, dengeli beslenirsen hem sütün artar hem de kilo verebilirsin. Istersen diyetisyen yardımı al canım. Emziren anneler için güzel diyetler hazırlıyorlar.
(71 puan) tarafından
Emzryorum canım evet öyle yapicam 3 ay sonra ise başlıcam zaten teşekkür ederim tavsiyen için
(7,118 puan) tarafından
Rica ederim canım. Boyun da uzunmuş , 10 kilo bile versen çok farkeder. Sıkma böyle şeyler için canını sakin. Kilo bu alınır da verilir de. Allah karakter zayıflığı vermesin :)
0 oy
(218 puan) tarafından
Git cilveli ol süslen fln insan bebek küçük olunca kendine bakamıo pek cnm Bi dene süslen fln
0 oy
(119,319 puan) tarafından
Sen al enisteyi karsina konus
(71 puan) tarafından
Konuştum canım yok yani yuvarlak cevapla r
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Konuşmadan bilemezsin ki canım

(71 puan) tarafından
Konuştum canım
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Kendin icin mi esin icin mi üzülüyorsun 

Gayet normal bir durum hic iliskiye girmeyen var belli bi süre 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
6 Ay daha yeni sayilir canim, bebek, yeni bir hayat esin yeni yeni alisiyordur, yorgundur, evet kilo aldin diyr belki eski cekimide duymuyor olabilor, ya da sen hassas oldugundan oyle dusunuyorsundur....hepsi olabilir ama zamanla hepsi yoluna giriyor merak etme. Esinle muhabbetini korumaya bak, kilo alinir verilir, hazir oldugunda yemene icmene dikkat et, saglikli beslen, kendine guven

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 927 göst.
26 Haziran 2022 Aile kategorisinde Hdyemahsun (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 2,394 göst.
24 Ekim 2020 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 4,582 göst.
1 Mayıs 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Meyss (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,488 göst.