0 oy
503 göst.
Diğer kategorisinde (640 puan) tarafından
Kizlar bugün kayknbabamgil geldi. 6 aylik kizim var özlemişler. Ama sadece sevmeye gelirler. Neyse gelir gelmez adam oturdu kaynanam kızımı kucağına aldı daha bismillah gelir gelmez bu cocugu bi göz doktoruna götürün gözünün biri şaşı dedi. Bi dondum baktım baba 6 aydır normaldi de şimdi mi şaşı oldu benim kızım doktor falan da gördü merak etmeyin dedim. Geçen de çocuğun saçlarını tras mi ettiniz diyor zaten az kızımın saçı.  Kaynanamla gorumcem de tv de izlemiş çocuğun eli ince uzun olur sa uzun boylu yumuk tombik olursa kısa boylu olurmuş. Bi geldiler kızım hem şaşı hem kısa boylu oldu. Ilk defa görseler anlayacam her geldiklerinde bi şey buluyorlar sınır oluyorum 

17 Cevaplar

+2 oy
(1,329 puan) tarafından

Size çekmiş deseydin kız canını sıkma. Lüzumsuzlar:ermm:

(640 puan) tarafından
He ya bi de her tarafı görümceme benziyormuş ama niye elleri onunki gibi ince uzun değilmiş sanki o doğurdu dedim bi zahmet elleri de bana benzesin
-Reklam-
0 oy
(95 puan) tarafından
He de geç canım boşver 
0 oy
tarafından
Bende sevmem cocuguma laf edilmesini bana etsinler ama cocuguma kulp takmasınlar ya o derece cinlerim tepeme cıkıyo 
(640 puan) tarafından
Benim de ya
0 oy
(70 puan) tarafından
Ben olsam benim kizim dunyanin en guzel kizi derim guler gecerim bosver fazla takilma kendini uzdugune degmez
(640 puan) tarafından
Dedim bozuldu diyor ben öyle gördüm herhalde
0 oy
(600 puan) tarafından
Benşm kzımda göz kayması var gözlük takmıyo napıcam bilmiyrm 1 yaşında çok üzülüyorum 
(640 puan) tarafından
Rabbim şifa versin kuzum kendi mi takmak istemiyor arkası ipli olan gözlükler var onları denesen
(1,320 puan) tarafından
Üzülme annesi Allah'ım şifa versin inşallah kontrollerine falan götür inşallah düzelir daha çok küçük ❤️❤️❤️♥️
(600 puan) tarafından
Canım hiç gözünde tutmuyo ipli olanda var hiç takmıyp öyle üzlüyrmki ağlıyrm yani ama rabbimden gelen başım üstüne
(600 puan) tarafından
Amin inşallah ya dua edin kızma adı azra habersiz olan dualar kabul allahın izniyle dualarınza ihyircm var
0 oy
(12,969 puan) tarafından
Prof DR. Kayınbaba ve Kaynana 

Hangi tıp fakültesi mezunları acaba 
(640 puan) tarafından
Luzjmsuzlar ve gereksizler fakültesi
tarafından
Haha kız Allah seni
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bizimkiler de sürekli birşey bulur yarın gidicem 1 aydır gormuyorlar oglumu kim bilir ne kulp bulacaklar 
0 oy
(119,248 puan) tarafından
Hee heee tm anladik oyle de gec 
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Kız halaya cekermis deseydin keşke 

İşlerine gelince kendi taraflarina benzetmeyi biliyorlar 

Allah'ım böyle ağzından çıkanı duymayan , empati kuramayan insanları neden bize gönderir bilmem sabır ya çok sinirlendim 
(640 puan) tarafından
Halaya benziyor tamam da tirnaginjn ucuna kadar benzetmeye çalışmak da nedir ya. Dedim ki benim kız pirt pirt arkadan gazi güzel çıkarıyor maşallah o da halasına çekmiş zaarrr;)
0 oy
tarafından
Baba hem sana hem kızıma alıyım. Göz randevusu de ama adam ilk kalbe gitsin kötülük doldurmuş
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Bizimkilerde öyle neymis bu cocugun kulagi duymaz mi daha emeklemedi mi tembel gibi gibi bende sinir oluyorum ama allah bi sabir veriyor bi gün agizlarinin payini verecem cahil insanlar 
0 oy
tarafından
Ay Allah'ım melek o daha onu bile mi eleştiriyorlar ya
0 oy
(47 puan) tarafından
Öyle olsun istiyorlar bence. Sevmeye değil sövmeye geliyorlar.Allah ne yazdıysa o olur.
0 oy
(1,522 puan) tarafından
Allahimm hepmi boyle basimiza doktor kesiliyor hurafe akillilar 
0 oy
tarafından
Misafirlik yasakken neden geliyolar ben anlamıyorum yaaa 

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 419 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde Dolunay65 (675 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 531 göst.