0 oy
1,276 göst.
Diğer kategorisinde (4,277 puan) tarafından

Sorum yukarda 

Ben kapalıyım hiç pantolon felan giymem ferace tarzı giyerim dışarı çıkarken 

51 Cevaplar

0 oy
tarafından
Açığım ama eşim kapanmamı istiyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Açığım ama normal şeyler giyerim
0 oy
tarafından
Bende ferace onceden esarp ve sal takardim hem kilo var hemde göğüslerin ne kadar bol ferace giysemde belli ediyordu kendini hazir esarp aldim dizlerime kadar onu kullanıyorum binevi carsaf gibi
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Kapalıyım bekarken elbise etek giyerdim ferace falan giyerdim evlendik eşim pantolon falan aldırmaya başladı diz altı tunik falan giyiyorum topluma girerken falan elbise ailecek olunca pantolon tunik giyiyorum rahat edemiyorum oda ayrı bir şey rabbim affetsin 
0 oy
tarafından
Bende 13 yaşımdan beri kapalıyım pantolon giymem dışarda siyah ferace siyah başörtü takarım hep 
(4,277 puan) tarafından
Aynı benim gibi
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Kapalıyım elbisede etekde pantolonda giyiyorum üzerine tunik giyip şal takıyorum eşarp kullanamıyorum 
0 oy
tarafından
Açığım kapanmayı düşünmüyorum.
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Bende kapalıyım.  Pantolon giymiyorum.  Uzun elbiseler oluyor ya onları giyiyorum 
0 oy
tarafından
Kapalıyım canım, herzaman bol giyinir elim ve yüzüm dışında ayaklarımın dahi görünmemesine dikkat ederim. 
0 oy
(857 puan) tarafından
Açığım yerine göre giyinirim:) 
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Acigim amaa oyle abarti seyler asla giymem hani bazi kapaliyim deyiptee acik gibi gezenlerden 1000 kat daha edepli giyinirim canimm
0 oy
(44,718 puan) tarafından
Kapaliyim çok şükür 12 yaşımdan beri
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Kapalıyım canm 12 senedir takım giyiyorum su bol pantolonlar varya omlardan yerine göre etek de giyiyorum ama öyle dar pantolon falan giymm
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Kapaliyim çok şükür ♥️♥️ ama öyle dar pantolon giyenlerden değil makyaj yapanlardan değil tabi yapanlara da saygım var sonuçta herkesin hayatı ayrı 
0 oy
(649 puan) tarafından
Açığım canım ama açık olsam bile giyinmenin bir adabı var açığım diye dekolteli ve mini etekler giymem mesela 
0 oy
(10,533 puan) tarafından
Evet çok şükür kapalıyım 

Ferace giyerim pantolondan uzak yaşıyorum ben :))) 
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Açığım ama  dar pantalon giymem ve üstümde tunik tarzı giyerim
0 oy
(879 puan) tarafından
Bemd kapalıyım canım 
0 oy
tarafından
Açığım ben umarım bir gün Allah hepimizin içine örtü aşkı verir 
0 oy
tarafından
Açığım ama çok değil dar pantolon giymem askılı giymem kısa tişört giymem pantolonun üstüne götümü kapatacak kadar uzun giyerim 

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 772 göst.
0 oy
23 cevap 388 göst.
27 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Yusuf 427 (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 107 göst.
3 Ekim 2023 Aile kategorisinde 12345678 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 402 göst.
18 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (215 puan) tarafından soruldu