0 oy
1,269 göst.
Diğer kategorisinde (4,274 puan) tarafından

Sorum yukarda 

Ben kapalıyım hiç pantolon felan giymem ferace tarzı giyerim dışarı çıkarken 

51 Cevaplar

+2 oy
(1,505 puan) tarafından

Bende kapalıyim <3

Ama canm suan öyle bir haldeyiz ki kapaliyiz diye geçinenler var ama açık olsa daha iyi bide açık diye yargılanan insanlar var kapalilardan binn kat daha terbiyeli daha müslüman eminim yani gözümüzün önünde olan şeyler açık kapalı diye kimseyi yargilayamayiz asla ama suanki açık olanlar kapalilardan daha müslüman vala 

(22,070 puan) tarafından
Artiladim vala nice kapali var her b.oku yapan sorsan açıklar daha kötü derler :)
(22,070 puan) tarafından
:D npiyon derya
(1,699 puan) tarafından
Anladım cnm :)))
tarafından
Artılıyorum bu yorumu ne kapalılar gorduk ddıdkodu dan basını kaldıramayıp knk suna at bu ss belki isine yarar buna at sonra buraya gelip fetva verdiler onemli olan gonul kapalılogı dilini tutamadıkdan sonra anlat dur
tarafından
Deryam thanks bebegım ❤️
-Reklam-
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Kapalıyım ferace giyerim eşarp kullanıyorum şal kullanmam 
(5,311 puan) tarafından
Şal tesettüre uygun olmadığı için kullanmıyorum  kuzum    ayette omuzlar ve gögüslerin kapanması gerekiyor  tercih senin tabikide
(5,406 puan) tarafından
Hmm o açıdan kullanmıyorsunuz doğru canm
(5,311 puan) tarafından
Yani genelde nefsimize yönelik kullanıyoruz yakışması ve güzel genç göstersin diyetakıyoruz çok şükür o nefsimi yendim  şimdi nasıl gözüktüğü pekte önemli değil benim için yaklaşık 6 yıldır özen gösteriyorum  rabbim her kuluna ayette hadise uygun giyinip davranmayı nasip etsin
(3,036 puan) tarafından
Amin kuzum insallah bakarken yaptığım makyaji asla yapmıyorum hafif bile yapsam gözüme batıyor
(5,311 puan) tarafından
Bekarkende yapmıyordum şimdi sadece evde göz kalemi ve rimel kullanıyorum
0 oy
tarafından
Carsaf  insAllahh ♡♡♡♡
(5,311 puan) tarafından
Çarşafı çok istedm ama eşim  uygun bi zamn değildiye daha geniç ferace diktirdi onu giyorum  bir gün nasip olur inşallah çarşafda
tarafından
Carsafhanemden Yûsra ♡
tarafından
En uygun zaman aslinda maddi acidan da cok onemli cunku cidden pahali ya :) ama esin de olumluysa giyersin kuzum ♡
(5,311 puan) tarafından
İnşallah
(1,523 puan) tarafından
Teşekkürler Kübra ❤️
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Kapaluyim canm altı aydır bnde siyah ferace siyah örtü örtünurum ❤️
(5,406 puan) tarafından
Maşallah canım ❤ kapalı olmak çok güzell
(1,523 puan) tarafından
Aynen kuzu❤️
0 oy
tarafından
Açıgım ben ama dikkat çekici şeyler giymem
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Açığım ama ben insanların giyimlerine göre şey yapmıyorum, valla ne kapalılar biliyorum benle aynı giyinen :D
0 oy
tarafından
Başım kapalı altta daracık pantolon ve tayt giyiniyorum 
tarafından
Vallah sibelcm bn olanı söylüyorum kendimi bildiğim gibi söyledim burda kendini iyi gösterip dışarda ne oldukları belli olan insanlar eleştirir g*t ve diz arası kıyafetler giyip bn namaz kılıyorum bn kuran okuyorum demeleri o kdr komik ki bunları yapıyorsan edebinede takılıp oranı kapat senin yorumların dine olan bilgin o kdr hoşuma gidiyor ki senin gibi tesettürü bilen bni eleştirsin bna yorum ypsn bni uyarsın gerisi konuşmk için konuşsun kimin ne olduğu ortada dedikodu yapmıyorz diyende de korkmak lazım asıl ayaklı şeytan onlar :)))
tarafından
Ay demi vallah bnde g*tmü sağa sola açacağma giyerim taydimi üzerine çekerim uzun tuniğmi sonuçta mahrem yerlerimj örtüyorm onlar gibi gün yüzüne çıkarmiyorum onlar bnm pantolonma karışamaz bn onların şort eteklerine herkes kendi mezarında sadece melek ayaklarına yatmak komik geliyor bna neyseki Allah çok büyük kimi nsl uyaracağni iyi biliyor elhamdülillah
tarafından
Sağol canım. Aynen öyle diyorum ya bırakalım hakkıyla kapanan yorum yapsın uyarsın ama bende saçma buluyorum heryerini açıp pantolon giyeni eleştirenleri herkes önce kendine bakmalı.. Daha vücudunun mahrem bölgelerini kapatamayıp ben kapanırsam böyleleri gibi kapanmam diyorlar ya gülüyorum sen önce kapatılması gereken yerleri kapat sonra tesettüre girince hakkını verirsin..
(1,699 puan) tarafından
Demi yav sen once bir kapan hele sonra bize dil uzat o
Kadarını bile yapamıyorsunuz bari susun sjsjsjsj:)))
tarafından
Kapalılardan yara almış kişi ve kişiler o yorum yapanlar cnm çaktırma bi onlarda dil var söylediğimiz zmn g*tlrri başları ayrı oynuyor.

Hani ünlüler birşey paylaşır bunu gören ve yorum yapanlar diyor ya çok şey var diyecek avukata verecek param yok sjsjsjdj avukata verecek param var diyecek çok şeyim de var ama herşeyi dedim zaten diyecek Kelime kalmadı engel almak istemiyorum haklı olduğum için hahhahahhah
0 oy
tarafından

<3Çarşafliyım <3

0 oy
(4,152 puan) tarafından
Kapaliyim. Sadece elbisey giyorum etek tarzi pek sevemm
0 oy
tarafından

Hamd olsun TESETTÜRLÜYÜM 

0 oy
tarafından

Kapaliydim bazı nedenlerden açıldım.  Şuan açık saçım ama mümkün olduğunca kapalı ve bol giyiniyorum.  Cnm pantolon giysemde dizime kadar tunik giyiyorum 

tarafından
Neden açıldın çok merak ettim özel değilse
tarafından
Bana kalırsa çok sevinirim
0 oy
(510 puan) tarafından
Kapalıyım pantolon tunik takımları giyerim şal kullanmıyorum eşarp kullanırım hep 
0 oy
(416 puan) tarafından
Valla şu anlık açığım. Hamilelikten önce tayt dar pantolon falan hep giyerdim zayif oldugumdan. Simdi kilolar kaldi ben de onlari verene kadar tayt falan giymem. Kasa biraz büyük  :D 
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Valla baştan aşağı kapaliyim elhamdülillah cok seviyorum bu halimi sürekli uzun kabanlar giyerim gecen carsaf alacaktım çarsıda bulamadim netten ya ferace yada carsaf alacağım Allah izin verirse 
0 oy
tarafından
Ferace, eşarp 
0 oy
tarafından
Açığım kapanmayı da düşünmüyorum
(405 puan) tarafından
Ben de
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Kapaliyim.tam kurallariylaa.simdi kapalilar acikdan beter
0 oy