0 oy
154 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Kizlar sorunum çok sinirli olmam ya çok aşırı sinirliyim eşime kayinvalidememe çocuğuna eltilerime gorumceme herkes kotu ben iyiymisim sanki çocuğuna zarar vermeye başladım ya sizce napmaliyim yardımcı olun kalbim kötüleşti korlesti resmen ben böyle bir insan değildim annem.ve babamı kaybettim aslında içine attigim için dışına böyle vuruyorum galiba evli olupta anne evine gidenlere çok özeniyorum ablam ankarada abim karabukte gidecek kimsem yok eltilerim falan ailelerine gidip annelerinin evlerini temizliyorlar gidip geziyorlar falan ama bende böyle bi olasılık yok malesef ve hep icime atıyorum sahipsizlik duygusunu eşim yasattirmiyor allah razı olsun ama bn fazlasıyla hissediyorum işte arada bir halam gile giderim orda da ne kadar kalcm çocukla sanki elin evi olmuyor psikolojim çok bozuk anlatamıyorum kimseye derdimi yardımcı olun nolur 

2 Cevaplar

0 oy
(866 puan) tarafından
Bi psikiyatriye gitmende fayda var. Bide guatr testi yaptılar mi hiç.guatr aşırı sınır yapıyor. Bende çok gergindim 
(11 puan) tarafından
Suan hamileyim olsa cikardi galiba tahlillerde
(11 puan) tarafından
Psikiyatriye gitmeyi bende dusunuyorum
(866 puan) tarafından
Benim gitmeyi düşündüğüm o kadar bölüm var ki yetişemiyorum bide virüs belası var
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kuzum başlığı değiştirse kapanmasin bosuna 
(11 puan) tarafından
Degistirdim canim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 477 göst.
25 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 406 göst.
18 Ocak 2022 Aile kategorisinde Sahralina (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 711 göst.
23 Şubat 2021 Aile kategorisinde Mervees (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 124 göst.
6 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Muge (76 puan) tarafından soruldu

381,364 soru

11,417,454 cevap

34,969 kullanıcı

...