0 oy
721 göst.
Diğer kategorisinde (1,048 puan) tarafından

Oğluşu olan arkadaşlar kordon değil kesin  pipi diyor doktor yinede 16. Haftayı bekleyelim dedi ama :D 

image

image

9 Cevaplar

+1 oy
(44,758 puan) tarafından
Aynı oğlumun görüntüsü erkek canım bu
(1,048 puan) tarafından
Ben ufaktan alışveriş başlarım o zaman Ay teşekkür ederim :*
(44,758 puan) tarafından
Rica ederim:)
-Reklam-
0 oy
(59 puan) tarafından
Benim de 13. Haftada erkek dedi değişmedi
(1,048 puan) tarafından
Görüntü böyle miydi kız peki. Benim kızım var o yüzden ultrason da nasıl görünür bilmiyorum pipi dimi o
(59 puan) tarafından
Valla bnm nasil anladı doktor bnde blmyrm kordon da olabilir pipi de zaten çok minnaklar
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Değişmez bence çünkü net göstermiş 
(1,048 puan) tarafından
Teşekkür ederimmm. Bende öyle düşündüm ilk. Doktor kesin değil diyince eşim değişecek cinsiyet galiba gibi düşünmeye başladı çünkü :)
0 oy
(51 puan) tarafından
bariz erkek:)bizim de böyleydi canım..16.haftada da kesinleşmişti..şuan 7 buçuk aylik bir oglum var..saglikla al yavrunu kucağına inşallah..
(1,048 puan) tarafından
Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin hepimize inşallah  canımm. İsmi ne oğluşun?
0 oy
(507 puan) tarafından
Çocuk apaçık göstermiş daha napsin :) Bana da 12 de erkek gibi duruyor dedi 20 de netleşti hala erkek değişmedi yani canım bizimki bu kadar göstermemişti bile doktor tahmin etmişti 
(1,048 puan) tarafından
Dimi :D ayak kemiği veya kordon olabilir dedi çünkü :D dedim oğlan doğuranlar anlar görüntüden
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Ozelemi gittin canim bende 14haftada gidiyorum bakalim ogrenebilcemmi
(2,765 puan) tarafından
Anladim pazartesi ben ayrintiliya giriyorum insAllah ogrenirim ogrenemezsemde anliycam kiz oldugunu
(1,048 puan) tarafından
Ayrıntılı da net görünür bence merak ettim bende yazarsın :D
(2,765 puan) tarafından
Supriz yapicam videoyu buraya atarim esime ogrenemedim diycem o sekilde zaten dogum gunum bide oyle guzel biseyler yapmayi dusunuyorum
(1,048 puan) tarafından
Ayy ne güzel olur siyah balon falan patlatıp öğreniyorlar r ya. Ben hep eşimle gittiğim için imkansız öyle birşey :D
(2,765 puan) tarafından
Bende esimle gidiyorum ams onu iceri almiyorlar
0 oy
(27,453 puan) tarafından

Erkek bu minnnoo

(1,048 puan) tarafından
O zaman dans :DD
0 oy
tarafından
Benimkide 13 hastalıktı erkek demişti devlet hastanesi değişmedi rabbim sağlıkla getirsin dünyaya 
(1,048 puan) tarafından
Aminn canım çok teşekkür ederim ismi ne düşündünğz?
0 oy
tarafından
Bende 12. hafta da öğrendim. sonsuza kadar erkek bu diyip resimde pipiyi işaretledi değişmedi :) oğlum oldu 
(1,048 puan) tarafından
:D sonsuza kadar iyiymiş. İsmini ne karar verdiniz peki?
tarafından
Cihan :)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 240 göst.
0 oy
4 cevap 109 göst.
0 oy
8 cevap 294 göst.
20 Ekim 2021 Aile kategorisinde Prens annesii23 (169 puan) tarafından soruldu

381,689 soru

11,426,335 cevap