0 oy
735 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arada bir oluyor bi an beynim uyuşuyor ve dönüyor 10 15 sn sürüyor o an korkuma ağlıyorum tabii çünkü geçmiyor korkuyorum bayılcam diye, bugün de sanki ilk kez yürümüşüm gibi öğlen alışverişe çıktım, bi zaman sonra yürüyemedim bacaklarım uyuştu adim atmakta zorlandım eve geldim oglenden bu zamana yürüyemiyorum bacaklarimdan ayaklarima kadar ağrı var basamıyorum ağrıdan, uzanırken de hissizlik var bacaklarımda suan korkuyorum ciddi bi sorunum vardır diye. 25 yaşımdayım 3 aylik oğlum var psikolojik olduğunu sanmıyorum bedensel olmaya başladı.. Sırt ağrım da var sol tarafima yatamıyorum bi an ağrı saplanıyor inanılmaz ağrı oluyor...

19 Cevaplar

0 oy
(1,012 puan) tarafından
Bı doktora görün canım bence korona var falan demeden lütfen geçmiş olsun rabbim beterinden saklasın 
tarafından
Oglumdan bi yere gidemiyorum kuzum sürekli evdeyim bugün anneme bıraktım hic durmamış aglamaktan helak oldu bide bizim burası ilçe bir tane hastane var oda korona hastanesi oldu diger merkezi yerler 1 saat uzaklıkta
(1,012 puan) tarafından
Ne yap et özel bı hastaneye git canım biz sey varsa da erken teşhis hayat kurtarır her zaman
tarafından
Insallah bende istiyorum ama zor gibi çocuktan
-Reklam-
0 oy
(916 puan) tarafından
Dedikleriniz pek normal gelmedi bana bir nörolojiye görünün içiniz rahat etsin . Umarım bir sıkıntı yoktur
(916 puan) tarafından
Kim ne derse desin bir gidin görünün. Hatta önce bir sağlık ocagina sorun onlar daha iyi yönlendirir. Uyuşma normal gelmedi bana
tarafından
Yarın gitmeyi düşünüyordum ama bugün oglum durmayınca nasıl giderim bilmiyorum
(916 puan) tarafından
Birakabileceginiz kimse  yok mu
tarafından
Anneme biraktim bugün canim hic durmadı
(916 puan) tarafından
Anladım Allah kolaylık versin ama kendinizi de ihmal etmeyin. Umarım bir sıkıntı yoktur
0 oy
tarafından
Bian once norolojiye gitmelisin...

Basit birseye benzemiyor
tarafından
Bende korkmaya başladım özellikle bugün sanki ilk kez dışarı çıkmışım yürümüşüm
tarafından
Adet misiniz yada adetiniz yakin mj ?
Ben bi kere oldu boyle ve adetten oldu adetim bitince bitmisti rahatsizlik daha da basima gelmedi. Ama sizin ki daha abarti sekli
tarafından
Yok canim dogumdan sonra 40 güne yakın kanamam oldu ondan sonra kesildim hala olmadım
tarafından
Sen bi uzmana git kuzum
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Neden bı uzmana gorunmuyorsun
tarafından
Oglumdan bi yere gidemiyorum kuzum sürekli evdeyim bugün anneme bıraktım hic durmamış aglamaktan helak oldu bide bizim burası ilçe bir tane hastane var oda korona hastanesi oldu diger merkezi yerler 1 saat uzaklıkta
0 oy
(969 puan) tarafından
İnşallah yoktur canım iyi düşün iyi olsun
tarafından
Inşallah olmasın ya çocuğuma doyasıya vakit ayırmak istiyorum sağlıklı bi şekilde
0 oy
(2,962 puan) tarafından
Doğum yaptığımdan beri dediğin gibiyim.7 ay oldu sirtim parcalancak gibi ağrıyor belim çekiliyor. Düzgün uyumamaktan başım ağrıyor beynim uyuşuyor sanki. O kadar yorgunum ki bacaklarim sizliyor ağrıyor yatarken.
tarafından
Benim ilk kez bugün boyle oldu suan bile yürüyemiyorum evin icinde
(2,962 puan) tarafından
Gecmis olsun canim doktora görün Allah sifa versin hepimize
0 oy
(2,241 puan) tarafından
gecmis olsun canim . doktora gorunmelisin ihmal etme insallah birsey yoktur gonlunu ferah tut belki vitaminlerin dusuktur en iyi sonucu doktordan alirsin bebisin var bas donmesi ihmale gelmez bayilsan Allah korusun yalniz kalir .
tarafından
Insallah kuzum vitanemiinle alakalidir ama bekarken kansizlik ve b12 eksikligim vardı böyle belirtiler yoktu
0 oy
(800 puan) tarafından
Hiç aksatmadan dr görün Allah şifa versin inşallah 
tarafından
Insallah canm sağol
0 oy
tarafından
Bence kan değerlerin çok düşük . En kısa süre de doktora git canım
tarafından
Kansızlık hep vardi canım bekarken tüp tüp kan ilaci kullanirdim sadece beynim oynar gibi olurdu kansızlık varken ama bu başka
tarafından
İyi düşün  iyi çağır canım erteleme hemen git doktora
0 oy
tarafından
Doktora gitmek için ne bekliyorsunuz
tarafından
Bugun bile anneme bıraktım oglum durmadi annem susturamadı hastanelerde 1 saat uzaklıkta
0 oy
tarafından
Korona var diye sakın erteleme mutlaka doktora git canım 
tarafından
Insallah canım
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Bı doktora görün bence geçmiş olsun
tarafından
Insallaj sagolun
0 oy
(245 puan) tarafından
Benimde öyle oluyor canm birde boğazımda bi şişlik var ne zamn oldu geçmiyor hicbir sağlık güvencem yok sigorta var şirket batmış çıkış yapamıyoruz bi eşim halletsin en kısa zamnda bende görünecem başım dönüyor muş gibi oluyor 
tarafından
Insallah gidersin sende cnm gecmis olsun
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım kötü şeyler düşünme inşallah Bi sıkıntı yoktur sadece yorgunluktandır ama mutlaka bir doktora görün ihmal etme nolursa olsun erken teşhis herşey için çok önemlidir inşallah güzel haberler alırsın. 
tarafından
Insallah canım kötü bisey olmasın inşaallah
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Psikolojik olan herşey bedensel belirti verir.sirt ağrısı yorgunluk bunun en baş sebebidir.yine de ilk norolojiye gidin birşey yoksa zaten psikiyatriye yönlendirir 
tarafından
2 sene önce bas agrım vardı nörolojiye gittim baana direk depresyon ilacı verdi o ilacta vucudumdaki iç organlara agri yaptı acile zor gittim acilde beklerken bayılmıştım sakinleştirici vurdular kendime geldim bidaha gitmeye korkuyorum norolojiye
0 oy
tarafından
Magnezyum eksikliği de olabilir hamileyken bacaklarım kas katı kesilir adım atamazdım bacağım kitlenir di
tarafından
Evet o kasilmayi da biliyorum kuzum hamileyken uyku arasinda olurdu ama bu oyle bisey degil cok farkli hala yürüyemiyorum
0 oy
tarafından
Magnezyum demir eksikliğiniz falan vardır ya bu kdr karamsar olmayın :( benim de başım çok kötü dönüyor biri beni tutup sallıyor gibi ben de o zaman sizin gibi düşünüyorum 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 617 göst.
12 saat önce Diğer kategorisinde Ozinin Annesi (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 280 göst.
14 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Birmucizeolsunn (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 297 göst.
13 Şubat 2021 Aile kategorisinde Elifhanim0101 (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 854 göst.