0 oy
818 göst.
Aile kategorisinde (808 puan) tarafından
Evlendim evleneli yüzüm gülmedi hamile kaldım yemedigim azar hakaret kalmadi hem eşimden hem kaynanamda her gün ağlayarak girdim yatağa eşim bagazima bile sarıldı hamileyken cocugum oldu her şey kaynanamın isteğine göre her ağladığı da beni sucluyolar bişey mi yaptın diye sanki evladimin dusmaniyim ev işi yaparken uyutuyorum bazen uyaniyo agliyo telefonla oynuyo bakiyorum ki kaynanam kocam desen dogdugundan beri ayrı yatiyo yatmadan yatmaya eve gelir bütün bunların içinde ayagimi yan bassam suçlu oluyorum okadar biktimki kızım olmasa aklımdan olacam 

17 Cevaplar

0 oy
(591 puan) tarafından
Hepsinin kökü kurusun emiii bıktırıyo bu kaynanalar *** var her boka karısıyolar 
(808 puan) tarafından
İnsan evlendiği adamı doğru secemeyince hayatının her alani rezil oluyo
(591 puan) tarafından
Dogrudur canım benim eşimden bı sıkıntım yok ama cocuk dogdugundna beri kaynanama **** oluyorum yuzunu bile gormek istemiyorum
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Rabbim sabır versin cnm bakara süresi aç dinle bol bol dua et herşey gönlünce olur inş
(808 puan) tarafından
Sende edermisin kimin duasi kabul olur bilemeyiz
(6,859 puan) tarafından
Ederim tabiki cnm . Umarım herşey düzelir cnm.
(808 puan) tarafından
İnsallah
0 oy
tarafından
Neden eşinle ayrı yatıyorsunuz ki ayrı yatınca arayaa daha da soğukluk giriyor derhal beraber yatmaya başlayın bnce 
(808 puan) tarafından
Kaç kez kavga ettik artık gurur diye bişe kalmadı yanına gidiyorum kusuyorum olmuyo yakın davranmaya çalışıyorum olmuyo
tarafından
Bir.kere daha deneyin olmazsa yüzüne bakmayın bir daha soğuk davranın belki ilgisizlik onu yola getirir
tarafından
Ve sizin için çok dua edecem buna emin olabilirsiniz :(
(808 puan) tarafından
Tesekkur ederim çok ihtiyacım var
tarafından
Rica ederim öyle bir devirdeyiz ki herkesin ihtiyacı var  :(
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ay Allahım ben bunları okuyorum kan beynime sıçrıyor. Resmen oraya gelmek istiyorum ben bir çirkef olurdum ya herro ya merro =)) 
(808 puan) tarafından
Eskiden bende öyleydim şimdi korkup pişip kaliyorum
(1,019 puan) tarafından
Ya neyinden yada neden korkuyorsun anlamıyorum. Kendini ezdirme ya valla ben okurken sinirleniyorum..
0 oy
tarafından
Aynı evdemı yasıyosunuz canım annenler falan sahip cıkmazmı bosansan böyle evlılık yurumez kendıne yazık etme
(6,047 puan) tarafından
Belki çok ciddi olduğunuzu dusunmemislerdir o yüzden karışmak istememiş olabilir aileniz. Yani şu an bende boşanacak olsam babam ne gel der ne gelme der sanırım çoğu aile böyle
tarafından
Bosan cnm kemdı ayaklarımın uzerimde dur calıs sonra birikim yapıp bir ev tut bebegınke yasa cekme kimseyı bosver sende hayatını yasamalısın bu hayat slak bicdansız insanları cekmek için cok kısa
(808 puan) tarafından
Öyle huzurlu güzel bı hayatım vardiki mahvettim
tarafından
İyi düssün tasın canm benım allahım yardımcınnolsun
(2,014 puan) tarafından
Bence direk boşanmak yerine burnu sürtsün diye ailenin yanına git biraz kafanı dinle. Gelip almak isteyen alır zaten seni
0 oy
tarafından
Ya ne hayatlar var ben sasiriyorum artik. Birlik mi yasiyosunuz kaynananla. Allah kocana hidayet versin
(808 puan) tarafından
Malesef birliğim çok sevdim kocamı olur dedim ne dese olur dedim
tarafından
Valla bende kocami cok sevdim ama.ona olur demem. Cunku insanin huzuru kalmıyor biliyorum. Burda birlik yasayip.mutlu olani gormedim
0 oy
tarafından
Aynı ev mi beraber mi oturuyorsunuz
(808 puan) tarafından
Evet aynı ev
tarafından
Aynı evde olunca köle gibi görüyorlar canım evini ayır sen
(808 puan) tarafından
Mümkün olsa ayirmazmiydim
0 oy
tarafından
Bende doğum yaptığımdan beri ayri yatıyor ಠ_ಠ
(808 puan) tarafından
Ne kadar oldu
0 oy
(119,139 puan) tarafından
Allah ferahlik versin gonlune
(808 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(11 puan) tarafından
Sıkma canını bugün olmazsa yarın cıkar kimsenin ahı kimsede kalmaz allah yardımcın olsun gidebilceğin biterin yokmu cocugunu da al git bence böyle insanlarla ömür gecmez
(808 puan) tarafından
Artık çıksın istiyorum
0 oy
(806 puan) tarafından

Böyle şeyler okudukça bütün kötü kaynanalarin kökü kurusun artık diyorum ya gelini üremek için alan hizmeti için alan insanlardan nefret ediyorum. Sen hiç üzülme canım kendini asla ezdirme cevaplarını ver ne bu kocan da kör galiba. Annesinin etkisi altında kalıyordur. Allah yardımcın olsun yuvana huzur versin rabbim. Kaynananin ayağı kesilsin sizden insallsh.Dua edecem bende sana müminin mümine duası çok makbuldür kiminkininn kabul olacağını bilemeyiz dualarimdasin. Sakın yıpratma kendini bunlar için.:(

(806 puan) tarafından
Okumuştum daha önce biliyorum seni canım yani gerçekten anlamıyorum böyle insanları ya Allah yardım etsin sana canm
(808 puan) tarafından
Kendimden şüphe etmeye başlamıştım her evlilik böyle diye
(806 puan) tarafından
Kaynanalar olmasa evlilikler daha uzun sürer bence.
(808 puan) tarafından
Okadar sevmiyorum ki herkese kotu düşünen kadın okadarda cahil okuyana kadar iki dantel or kafasinda
(806 puan) tarafından
Danteli kendi örmüşte nolmuş Allah aşkına biraz insanlık öğrenmeye çalışsın oda. Örümcek beyinli ya
0 oy
(423 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcın olsun canım 
(808 puan) tarafından
Amin cumlemizin
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Canm  aiken yok mu?
(1,019 puan) tarafından
Canm bnm olsun kendin istedin diye sahip çıkmayacaklar mi?  Benim ailem de tam tersi çok baskı yaptı 1 sene yasa alışana kadar diye ben en başından kabul etmedim hiç pişman değilim. Ama ailenin arkanda olması lazım seni böyle sahipsiz gördükçe daha çok üzerler..
(808 puan) tarafından
Babam gelse bitti dese götürse yarın arayıp konuscam babamla
(1,019 puan) tarafından
Hayır bitirmek için değil cnm en azından göz dağı verse seni üzmeseler sahipsiz olmadığını bilseler daha iyi...
(808 puan) tarafından
Keşke bitirme taraftari olsaydım çoktan giderdim hep kocamdan yana bir umit besliyorum
(1,019 puan) tarafından
Canm bnm.. demekki çok seviyorsun sen..
0 oy
(405 puan) tarafından
Allahım yardımcın olsun çok üzüldum esin de ayrı yatıyormuş neden hala bu evliliği sürdürüyorsun ailen falan yok mi kimsen canım benim 
(808 puan) tarafından
Var uzakta kimsesizim burda
(405 puan) tarafından
Boşanmayı düşünmedim mi hiç sana böyle davranmaarina neden izin veriyorsun
(808 puan) tarafından
Çok düşündüm herkes sabret dedi ölü dedi geçer dedi istedim ki babam gelsin götürsün geldi konuşmaya konuşmadı bile konuyu dahi açmadı
(405 puan) tarafından
Çok üzüldum senin için gerçekten kayınvalideler zaten hep aynı benimki de aynı yani ama keşke kocam arkanda olsaymış yine insanın eşi iyi olmayınca daha da zor oluyor herşey Rabbim yar ve yardımcın olsun canım ♡♡♡♡♡♡♡♡
(808 puan) tarafından
Eşim çok iyidi aslknda keşke annesine bukadar bağlı olmasa doğruyu ayirt edebilseydi aramız bukadar sogumazdi sevgiliyle herşeyimi destekcimdi
0 oy
(617 puan) tarafından
Allahım yardım etsin canım sabret evladin varmış  bol bol dua et 
(808 puan) tarafından
Amin ediyorum gecmiyo
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Rabbim sabır versin imtihan dünyası bol bol dua et çocuğuna odaklan bırak desinler zor ama sen annesin 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Neden kendini ezdiriyosun bu bir ikincisi de ailenin haberi var mi bunlardan?

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 127 göst.
0 oy
16 cevap 427 göst.
15 Nisan 2021 Aile kategorisinde Asi123 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 265 göst.
6 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 92 göst.
12 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hfzfyzbl (38 puan) tarafından soruldu

378,323 soru

11,323,397 cevap

34,775 kullanıcı

...