0 oy
429 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Merhaba kizlar oncelikle şunu belirteyim ben hamile değilim . Ama birileriyle konuşmaya çok ihtiyacim var ! Kocamin beni sevmedigini dusunuyorum cok ilgisiz ,cok sevgisiz, beni gormuyor bile ...onun gozunde hicbir değerimin olmadigini dusunuyorum cok yalniz cok caresiz hissediyorum . Sonra cok uzaklara gitti baska ulkeye gitti calismak icin . 1 aydir orda ama ne arar ne sorar beni . Ariyorum acmiyor mesaj yaziyorum 1-2cevap yazar sonra yazmaz basindan ediyor iste . Ama evdeki diger kisileri ariyor hepsiyle konusuyor cok agirima godiyor yanimda herkesi ariyor konusuyor birtek ben aklina bile gelmiyorum onun . Cok caresizim ama bosanamam beni sevmiyor diye .cunki bir bebegim var .birileriyle dertlesmeye cok ihtiyacim var lutfen bir mantikli birsey soyleyin bana cok mutsuzum 4 senedir evliyim ama birkere bile yuzumu guldurmedi hicbir isteyimi yerine getirmedi napiym ben cok yoruldum!

16 Cevaplar

0 oy
(461 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canım ne desem bılemedım. Ama senı sormayanı sende sorma. Arama sende onu takma. Aılesıyle konuşurken fln onu görmezlikten fln gel anlasın nasıl oluyormus. Valla bıde ben evlı erkeklerın yurt dısına gitmesine kesinlikle karşıyım. Gozden uzak olan gonuldende uzak olur. 
-Reklam-
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Neden böyle davrandığını sordun mu ne cevap verdi 
0 oy
(63 puan) tarafından
Yaa canım kıyamam ya acaba sonradan mı böyle oldu veya ailesine çok bağlı mi annesine vs 
0 oy
tarafından
Denilecek bisey bulamadim ama cok gunaha giriyo yazikkk niye evlenmis seninle canm görucu usulumu oldu 
0 oy
tarafından
Seni sevmeyen için ne üzülüyorsun ki hiç zorlama keyfine bak bebisinde varmış harcligini gonderiyorsa takma gez ye iç dolaş o ağlasın 
0 oy
(643 puan) tarafından
Kuzum bu yaşadığınıza evlilik denmez ki sizinki çok başka yerlere gelmiş artık
0 oy
(304 puan) tarafından
Durduk yere böyle bişey olmaz. Severler evlenmediniz mi yada evlendikten sonra bir olay mı oldu? Ayrıca hamile değilim demişsin ama bebeğin var demişsin orayı anlamdım 
0 oy
tarafından
Asla arama sorma mesaj atma üstüne düşme o zmn o arar sorar seni bugünden başla ve arama mesaj atma sorma o zmn değerli olursun 
0 oy
tarafından

Eğer sürekli böyleyse çekilmez yol yakınken dön derim ben yuvanı yıkma diyecemde yuva kavramı yokmuş ki sizde zaten anlattığına göre artık ne desem bilemedim yani 

0 oy
(2,447 puan) tarafından
Esin olmadan çocuğunlasin zaten canım bu şekilde buna evlilik denmez. Evlilik saygı ve sevgiden oluşur. Sen dışında herkesle konuşuyorsa puzzle in parcalarini Bi oluştur kendini bulabilecek  misin? 
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Kendini geri çek bacım sende oralı olma asla arayip sorma bikac kez arasin 3 te 1 ini aç duymadim isim vardi vs de . Ms yazsın hemen cvp verme bekle bikac saat sonra yaz.  Vatsapta eglenceli anlarini paylas sende onu görmezden gel . Yani umurumda degilsin mesaji ver azicik beyni varsa anliycaktir . Unutma kaçan kovalanir sen kovalamazsan onunda kacmasinin bir anlami kalmaz . Durum tam tersine döner . Birkac gün sık disini kendine uğraşlar bul asla arama sorma

0 oy
tarafından
Ben bebeğine üzüldüm.babasi var ama yok gibi..babasız buyuyo cocuk. 
0 oy
tarafından
evet mantikli bir sebep yoksa aileler kollarini acip beklemiyor malesef kii bu bana gore mantikli bir sebep.. sen esine msj at neden boyle boyle yapiyorsun varsa bir sorun soyle bizde burda bosuna beklemeyelim de bilemiyorum artik nasl dersen ama bir sekilde bunu.ona sorman gerek
0 oy
(299 puan) tarafından
Bebeğini de mi özleemiyo sormuyoooo
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Bunu onunla konuşmayı denedin mi herkesi arıyorsun beni niye aramıyosun dedin mi 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Neden bu şekilde yaptıgını sordun mu 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 129 göst.
0 oy
17 cevap 819 göst.
7 Ocak 2021 Aile kategorisinde Smyyee (808 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 269 göst.
6 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 93 göst.
12 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hfzfyzbl (38 puan) tarafından soruldu

380,130 soru

11,379,729 cevap

34,868 kullanıcı

...