0 oy
231 göst.
Aile kategorisinde (53 puan) tarafından

Hani bir söz vardır yaprak döker bir yanımız , bir yanımız bahar bahçe diye şuan bi yandan içim sevinçle dolu bi yandanda hüzün dolu hayatı gençken öğrenmek savaşmak göğüs germek o kadar zor ki...:( hep neden kadınlar ödüyor bedeli suçumuz kadın olmak mı? :( 

9 Cevaplar

0 oy
(15,596 puan) tarafından
Suçumuz kadın olmak değil böyle bir dünyada yaşamak zorunda olduğumuz Allah korkusu kalmayanlarin eline düştüğümüz evvela Rabbim sevdiği her kuluna bir cefa verir 
(53 puan) tarafından
Umarım kazananlardan oluruz ♡
-Reklam-
0 oy
tarafından
:((( suçumuz herkesi kendimiz gibi sanmak ve genellikle  sans veren tarafin biz kadınlar olması :(( inan bnde çok yorgunum ve şuan sinirimden ağlıyorum 
(53 puan) tarafından
Sakın ağlama umarım bize bunları yaşatanlar göz yaslarimizda boğulurlar. :(
tarafından
Çok canm skliyor ya. Bazen ölmeyi istiyorum..
Ya dün eşimle tartıştık haklı olan bendim.. neyse sabah kalktım güzelce kahvaltıyı hazırladım defalrca seslendim kalkmadı o kahvaltıyı tek başıma bn yaptım en sonunda sinirlendim bağırdım artık sabrım kalmadı suç bnde ki işte insanlık yapıp kahvaltısını hazırlıyorum .  Kahvaltıyı da 11.20 de hazırladım erkende değil ki uyudu yeterince sanki çok çalışıyor ya
(53 puan) tarafından
Özelden konuşabiliriz canım istersen derdini dinlemek isterim :(
0 oy
tarafından

Kırmamak için hep kırıldığımız için

(53 puan) tarafından
:( kesinlikle haklısın canm
0 oy
tarafından
Dünyaya bi daha gelsem erkek olmak isterim ne her ay regl derdin var,doğum sancısı derdi yok,koca bi evin sorumluluğu yok,herşey önüne geliyor,sokağa çıksan gece laf atan yok tedirginliğin yok yapacakları sadece bi askerlik,sünnet olmak,düzenli iş,eşini Allahın emaneti olarak görüp sahip çıkmak bu kadar bu bile zor geliyor onlara.
(53 puan) tarafından
O kadar haklısın ki :( adamlık zor.
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Hayat guzel de insanlar kötü 
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Git uyu dinlen kendine ohhhh:)
0 oy
(3,339 puan) tarafından
Hayattt cok guzel canim arkadasin dedigi gbi ama gercekten insanlar cok kotu daha dun bunun gercek bir ornegini gördük buarada
(53 puan) tarafından
Evet canm öyle kirli insanlar bi defolup gitse hayatımızdan
0 oy
tarafından

• Allah herkese vicdan versin , nankörlük bencillik olmasin
  • Diyeceklerim bu kadar 
(53 puan) tarafından
Amin canm

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 228 göst.
31 Mart 2021 Diğer kategorisinde Huysuz Prenses (1,446 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 106 göst.
0 oy
3 cevap 164 göst.
27 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde esrausen676 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 86 göst.
30 Haziran 2023 Aile kategorisinde Serifediebiri (27 puan) tarafından soruldu

378,176 soru

11,318,747 cevap

34,765 kullanıcı

...