0 oy
120 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından
kapalı
Saçımı Eylül gibi kestirip boyattım kuaförde yaklaşık 400 TL tuttu.Daha önce de ombre yapmıştım . Kuaför istediğim gibi yapamadı.Ombreye benzer bı sac beğenmiştim görseli de gösterdim.Yaklasik 5 saat kalmıştım o gün çok kötü bı gündü .Bebeğim bana çok düşkün emmiyo olmasına rağmen.Annemle baya kötü olmuştuk.Neyse dün kuaföre kas için gittiğimde kadın kendine resmen istediğim sac rengini yapmıştı.Senin nasıl oldu dedim o da seninki tutmadı vs dedi.Bende bebekten dolayı gelemiyorum evde kendim sarı boya alsam yapsam olur mu dedim.Uclar sarı zaten sacda yaklaşık omuzlarda.O da sea color boya al ben onunla yaptım dedim.Bu gece denedim ve saçlarımın onu ve siyah olan diğer kısımlar kahve rengi oldu .Uçları sadece öylece kaldı.Ben şimdi nasıl sarıyı tuttururum lütfen yardım edin sinirim bozuldu.Tekrar o kadsr para vermek istemiyorum kesim ve boyaması çok kötü olmustu
notu ile kapatıldı: Soru tekrarı

1 cevap

0 oy
(2,493 puan) tarafından
Seninki tutmadı ne demek ya kuaför değil mi o sanki evde boyuyor da tutmadı diyor. Madem yapamamış düzeltsin hatasını.
(15 puan) tarafından
İşte bı kere çağırdı şampuan için o kadar kesimi gör zaten . Saçım dümdüz ip uzundu o zaman.Bu gece eşime boyattım nasıl düzeltirim cennet mahallesesindekilere döndüm:) Trajikomik bı durum guleyim mi agliyim mi bilmiyorum
(2,493 puan) tarafından
Hahahah güldüm valla :) bence hakkını ara git ısrarla saçını düzeltmesini söyle canım bu senin hakkın
(15 puan) tarafından
Canım yaklaşık 3 ay olacak o zaman aradım işte mor şampuan için çağırdı kızıllıklar gitsin diye sonra zaten saç otur dedi.Ben kesimi de beğenmedim en yakın o diye ona gittim bı de kası çok güzel yapıyı diye.İstedigim saçı gösterdim yaparım dedi sonra da saçın inatçı açılmadı dedi .O gün tam 5 saat beklemiştim.Kizimi kimseye bırakamıyorum zor bı bebek hele ki şimdi hiç bırakamam hasta baya bu ara.Soguk aldı bogazi kulağı ve üstüne de bı de diş ayrıca kusma.
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 308 göst.
0 oy
7 cevap 171 göst.
25 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 137 göst.
14 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Gunes1997 (3,236 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 127 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu

378,319 soru

11,323,331 cevap

34,774 kullanıcı

...