0 oy
308 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından
Saçımı Eylül gibi kestirip boyattım kuaförde yaklaşık 400 TL tuttu.Daha önce de ombre yapmıştım . Kuaför istediğim gibi yapamadı.Ombreye benzer bı sac beğenmiştim görseli de gösterdim.Yaklasik 5 saat kalmıştım o gün çok kötü bı gündü .Bebeğim bana çok düşkün emmiyo olmasına rağmen.Annemle baya kötü olmuştuk.Neyse dün kuaföre kas için gittiğimde kadın kendine resmen istediğim sac rengini yapmıştı.Senin nasıl oldu dedim o da seninki tutmadı vs dedi.Bende bebekten dolayı gelemiyorum evde kendim sarı boya alsam yapsam olur mu dedim.Uclar sarı zaten sacda yaklaşık omuzlarda.O da sea color boya al ben onunla yaptım dedim.Bu gece denedim ve saçlarımın onu ve siyah olan diğer kısımlar kahve rengi oldu .Uçları sadece öylece kaldı.Ben şimdi nasıl sarıyı tuttururum lütfen yardım edin sinirim bozuldu.Tekrar o kadsr para vermek istemiyorum kesim ve boyaması çok kötü olmustu

7 Cevaplar

+1 oy
(1,501 puan) tarafından
Bence kendin sarıya uğraşma çünkü boyalı saçı açacaksın ve tecrüben hiç yok o saçlar elinde kalır. Çok kötü olduysa tek renk al koyu kapat. Pişman olursun yanarsa uzun da değilmiş. 
(1,520 puan) tarafından
Bende katildim yorumuna zaten açıcı cok yipratiyor tecrubede yok pisman olma derim canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Acıcı sürmeden sarıyı tutturamazsin ki zaten bilerek mi öyle demiş sana anlamadim 
(15 puan) tarafından
Bilmiyorum ki :((
tarafından
Bilerek yapıyorlar kuzu ben de geçen ay gittim kızıl istiyordum ama çok canlı bi renk evde yapamam acıcı gerekir biliyorum. Aldı direkt boyayı saçıma sürdü sordum acıcı sürmeyecek misin yok böyle olacak dedi saçımı yıkadı çok koyu kahve gibi bi renk. Istediğim gibi olmadı dedim haftaya gel bi kat daha yapalım olur dedi ona da ayrı ücret istedi gitmedim. Düz boyaya aldığı para da 200 lira ben evde de yapardım onu. Seninki de mecbur bırakmak için yaptırmış gibi geldi
(15 puan) tarafından
Gitmem ki . Bebeğime bakacak kimse yok .Kas aldirmaya da ayda 1 kere gidebiliyorum.Yapanazsam siyaha dönecem artık yapacak bişey yok.Ama çok içimde kalacak
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Benim bildiğim açıcı kullanmadan saç rengini sarı olmaz 
(15 puan) tarafından
Aynısını söyledim bişey olmaz dedi .lisans mezunuyum çocuk bile anlar ben anliyamadim inandım ya.Bana nasıl düzeltirim söyler misiniz
(6,919 puan) tarafından
Çok oynama saçlarını yakarsın   iyi bir kuaför lazım kendin yapma açarken bide saçını yakma olasılığı var
0 oy
(149 puan) tarafından
Açıcı al alüminyum folyo ile sar arada kurutma tut istediğin renge gelince yıka kkremle istediğin saç renginin boyasını al ve boya yine yıka kremle tutar inşallah 
(15 puan) tarafından
Saol canım Allah razı olsun valla moralim çok bozuldu eşiminde gulesi var adam korkudan güzel olmuş diyo:)
(149 puan) tarafından
Benimde eşim boyamisti saçımı ben hep kendim boyarim hepte bu yöntemle sakin sakin yap kocayida gulerse öldürme
(15 puan) tarafından
tmm:)
0 oy
tarafından
Açıcı kullanman lazım başka türlü olmaz 
0 oy
(250 puan) tarafından

Ben voila 10 ve 11 karistirarak sariyi tutturuyorum. Hatta kuaforler bile soruyo nasil yaptin diye baska marka ve kod soylemistim. AMA 2 sene once kahveye dôndum onu da kendim yaptim. Voila artik uretim yapmayacak demislerdi oyuzden palette marka deneyebilirsin

image

tarafından
Kahvenin üzerine tutar mı açar mı. Dore mi olur acaba
(68 puan) tarafından
Süper olmuş nasıl acicisiz böyle olabildi çok sasirdim
(15 puan) tarafından
Paletteyle nasıl yapicam hangi numaralarıyla olur sence canım.Bu arada saçın çok hoş olmuş
(250 puan) tarafından
Hep 10 ve 11 karsitirdim 5 sene boyunca hep kendim boyadim.
(15 puan) tarafından
Peki direk şimdi siyah yapsam yanar mı vazgeçtim açık renkten soğuttu bu kuaförler
0 oy
(5,220 puan) tarafından
kuaför işlem yapmış bide sen yaparsan saçların yanmasın dikkat et 
(15 puan) tarafından
İşlem Eylül veya Ekim ayindaydi inşallah olmaz bişey :(

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 121 göst.
0 oy
7 cevap 172 göst.
25 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 138 göst.
14 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Gunes1997 (3,237 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 128 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu

378,408 soru

11,326,632 cevap

34,780 kullanıcı

...