0 oy
212 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,054 puan) tarafından

Kızlar merhaba burda yeniyim bebek bölünden geldim,doğum yapalı 4 ay oldu gün be gün kilo kaybı yaşıyorum istahim var yiyince yerim sadece frsat bulamasam yiyemiyorum 70 kg ile doğuma gittim 64 geldim ve şuan 57 düştüm:(bukadar vermek istemiyorum 165 boyum da düzelirmi bu durum bebegimi sadece anne sutu ile besliyorum ondanmo kaynaklı????:(

6 Cevaplar

0 oy
(13,848 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Firsat buldukca yemegini ye yoksa kilo vermeye devam edersin ve sütunde azalır. Ben emzirirken eşim getirir zorla yedirirdi. Yemezsen nasıl dayanacaksın.
(1,054 puan) tarafından
Evde tekim kimse yok bebegimden fırsat bulursam yediğim kadar yiyorum iştahım var yemekte istiyorum ama bazen o fırsat olmuyo :(
(13,848 puan) tarafından
Kuzum benim o dönem hiç iştahim yoktu ama mecburen yiyordum. Bir gün başım döndü kendimi zor topladim , oturup düşundum bende evde tektim , ben düşüp bayılsam akşama kadar kimsenin haberi olmaz. Çocuğum napar diye korkudan yemek yiyordum. Vakit buldukça yemek yap ve el altinda biseyler bulundur ye mutlaka.
(1,054 puan) tarafından
O benimde aklıma geliyor bi kaç defa yaptım poça falan yendi bitti pratis cabuk yemekler yapmaya calisiyorhm ama yapan kadar bindereden su getiriyo oğlum dur annem geldim annem diyene kadar cok yoruluyorum zor ama hic bizman zorlanıyorum yapamicam demedim böyle
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet kuzum emzirdigin için daha çabuk kilo verirsin
0 oy
tarafından
Doğum yapalı 6 ay oldu hala kilo kaybediyorum ve çok yiyorum 1.70 boyum 54 kilo
(1,054 puan) tarafından
InsaAllah düzelir bu durum millet vermek ister veremez bizden su gibi gidiyo bu durum üzüyor
tarafından
İse başlayınca alırım diye düşünüyorum ozaman bir sabah bir akşam emicek bebeğim
0 oy
(16,503 puan) tarafından
Alla alla neden öyle verıon ki 
0 oy
(202 puan) tarafından
Bn de cok hizli kilo verdim senin gb. Oglum 10 bucuk aylik. Bn hamilelikten once 50 kg dum simdi 47 ye dustum. Boyum 1.68. Ben duzenli yiyorum oglumla birlikte gayet iyi besleniyorum ama kilo alamiyorum. Tahlil de yaptırdım vucudumda eksik bisey mi vae acaba diye temiz cikti. Bence emzirmek ve uykusuzluk tamamen. Benim oglan somuruyo beni anladigim kadarıyla :) 
(1,054 puan) tarafından
Valla sezeryandan sonra odaya gidiyodum ablaya dedim bebegim nasil oda dediki nasaAllahı var seni sömürmeye geldi onu unutmuyorum bi gittim 4.bucuk kilo doğmuş öyle gerçektende
(202 puan) tarafından
Massallah ona Benimki de 4 e yakin dogdu hep istahi yerindeydi massallah :) ek gidayi cok guzel yio ama emmelerinin haddi hesabi yok :) vucuda giren de onlara gidio heralde
(1,054 puan) tarafından
Sanirim onlara gidiyo vitamin takviye alıyorum artık olmucak dedim bakalım sağlıklı olsunlarda.
(202 puan) tarafından
Aminn canim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben o kadar yememe ragmen kilo veriyorum 54 le hamile kaldım 75 le doğurdum 1 ay içinde hepsini verdim 54 üm şuan yine. Bende hipertiroid var o yüzden veriyorum sende bi tiroidlerine baktır bence 
(1,054 puan) tarafından
Allah Allah bi baktırsam iyi olur saglik ocagi bakarmı ya hastaneye gidesim yok bebekle bide
(25,224 puan) tarafından
Evet bakar tsh tahlili yaptırıcam dersin
(1,054 puan) tarafından
Hm tamam sağol canım Allah razı olsun

İlgili sorular

+1 oy
27 cevap 539 göst.
27 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 152 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Melek annesi ❤️ (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 215 göst.
24 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nesrinnn (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 283 göst.
4 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisa Kaya (30 puan) tarafından soruldu

379,409 soru

11,356,937 cevap

34,833 kullanıcı

...