0 oy
449 göst.
Diğer kategorisinde (115 puan) tarafından
İyi akşamlar kızlar, 29 yaşındayım 12 yıllık evliyim, 3 düşük , 1 ölü doğum yaptım, 7 yaşında evladım var çok şükür.. Şimdi de 21. Haftama döndüm hamileyim.. önümüzdeki hafta ayrıntılı ultrosana giricem nasipse..Daha evvelki yaşadığım açılardan etkilendigim için mi bilmiyorum ama içimde hep bir korku var ayrıntılı ultrosanda olumsuz birşey diyecekmis gibi, kendimi bu düşünceden alamıyorum,Rabbime inancım sonsuz ondan gelen herşeye razıyım ama, nasıl atlatirim bu psikolojiyi hiç bilmiyoruz dualarinizda bana da her verin lütfen, :(

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dediğin gibi önceki yaşadığın şeylerden dolayı sanırım ama onları değil 7yasinda olan oğlunu aklına getir .rabbim yardımcın olsun inşallah
(115 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(453 puan) tarafından
Allah kucağına almayı nasip etsin inslah içinden evladım doğacak onu emzircm onunla oyun oynicam hicbieey olmayacak de sureklk kuran oku namaz kıl inslah bişey olmaz Allah izniyle
(115 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun. Kılıyorum şükür, hep dua ediyorum.. Vesvese mi.bilmiyorum, hayırlısı
0 oy
(3,213 puan) tarafından
O kadar iyi anlıyorum ki doktor doğsa yaşar artık dediği gün hamile olduğumu anlamıştım ona kadar hep senin gibiydim. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
(115 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Iyi düşün Iyi olsun Allah sağlıkla kucağına almayi nasip etsin 
(115 puan) tarafından
Aminn sağolun
0 oy
(423 puan) tarafından
Rabbim evladını sağ salim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin canım analı babalı büyüsünler aminn
(115 puan) tarafından
Amin sağolun Allah razı olsun
0 oy
(140 puan) tarafından
Canım keşke bir psikolojik destek alsan. Hamileliğin rahat geçer en azından
(115 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım, pandemiden dolayı doktor kontrollerine bile korkarak gidiyorum, bı de psikiyatriste falan gidebilir miyim
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Ahhh ahh seni o kadar iyi anlıyorum ki 31 haftalık ölü doğum yaptım 9 ay geçti üstünde  şimdi yeniden gebelik düşünüyoruz ama gelde içimden geçenleri bana sor :((
(115 puan) tarafından
Haklısın canım insan korkuyor, güzel dusinmeye zorluyorum kendimi ama olmuyor, her kontrol yaklaştığında kendimi yiyip bitiriyorum resmen gece gündüze karisti iyice.. Bu arada çok geçmiş olsun, Allah kalbine göre versin hayirlisiyla
(1,284 puan) tarafından
Amin canim  Allah razı olsun Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 464 göst.
+1 oy
8 cevap 472 göst.
5 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,784 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 288 göst.
18 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Gamzenurtrbl (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 346 göst.

378,451 soru

11,328,144 cevap

34,784 kullanıcı

...