0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından

Çarsamba günü doğumum var ben bebeğim cinsiyetini çok gec öğrendm ve emin olmak içinde 3 ayrı özel hastaneye gidip sordm hepsi kız dedi ve değismedi rüyamda erkek bebeğim olduğunu gördüm ve çok ağladm smdi diceksiniz hani erkek diye niye agliyosun feln erkek kiz hic fark etmiyor ama herseyimi ona gore hazirlamstm yaa boyle bir saskinlik oluyor rüyamda ve aglıyorum okadar gercekciydi ki eşim uyandirdi rüyamı görüyosun diye uyandigimda gözlerimden yaşlar akıyordu Allhn gücüne gitmesin saglıklı olsn yeter dedim herzaman böyle rüya gören oldumu hiç dogumdan önce suan kendimi sucluyorum erkek oldugu icin agladm feln diye :(

7 Cevaplar

0 oy
(851 puan) tarafından
Hamileyken bnde değişik ruyalar görürdüm saglikla bebisini insallah 
(5 puan) tarafından
Amin canm insallh
-Reklam-
0 oy
(13,927 puan) tarafından
Ruya bu canım. Bende hep erkek çocuğum oldugunu görüyordum ama kızim oldu. Doktor cinsiyet kesin kız demesine rağmen her gece erkek çocuk doğurduğumu görüyordum.
(5 puan) tarafından
Aglamama üzldm o kadar güzel bebekti ama ben kız degil diye agladm Allhn gücüne gitmesin :(
(13,927 puan) tarafından
Kiz ben ruyamda istemiyorum ben bu çocuğu benim kızim olacaktı diye kabul etmiyordum bebeği. Takma kafana hamilelik hormonları rüyaya bile sirayet ediyor.
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Bana da %90 kız dedi hanilelikten önce rüya gördüm Rahmetli babam kızın olacak adını bu isim koy dedi. Hamileliği rüyadan 15 gün sonra öğrendim süpriz oldu. Herkese kız olacak dedim midem hiç bulanmadı herkes erkek olur dedi. Rabbimde biliyor hep kız istiyorum. Bende cinsiyeti öğrendikten. Sonra  iki kere erkek olduğunu gördüm hatta kabul etmiyorum bu benim bebeğim değil benim kızımı getirin diyorum bilinç altı her türlü oyun yapıyor çok önemseme rüyanı. Sağlıcakla al kucağına süprizde olsa vardır Rabbimin bir bildiği

(5 puan) tarafından
Amin rüya evet insan bazı rüyalarin etkisinde kaliyor o kadar güzel bebekti ki ama ben kucagima bile alamadm aglamaktan Allhn gücüne gitmesin cok üzldm boyle bir rüya gordugm icinde hic bi zaman erkek kiz fark rtmez dedim yalan yok kiz cocuklari hep daha yakin gelmistir ama oglum olsada uzulmezdm
0 oy
(1,621 puan) tarafından

Bende gördüm :D bilincaltindan kaynaklanıyo ya başlarda görmüştüm kesin değil dedi sonra kesin kız dedi sonra da rüyamda erkek dediği için doktorla kavga ediyodum  :D takılma rüyaya kafana taktiğin için görmüşsündür canm

(5 puan) tarafından
Belkide olabilir dogum yakin insan hersey dusunuyor :)
0 oy
(184 puan) tarafından
Ben hamileyken hiç cinsiyetini görmedim ama hep dogurdugumu kucagima aldigimi felan goruyodum. Eşim ve kardeşim erkek bebek olarak görmüşler ve oğlusum oldu
(5 puan) tarafından
Erkek kiz fark etmiyor saglikla gelsin insallh ❣️
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Sağlıkla gelsin bebeğin erkek bebek görmek güzeldir rüyada hamilelikte ben de öyle çok kabus gördüm senin gibi. Kabus değil de değişik rüya. Cinsiyetine fazla takmışsın bence ondan olmuş birazda 
(5 puan) tarafından
Aslnda cokta takilmadm ama bu zamana kadarda gormemistim boyle bir ruya
(13,202 puan) tarafından
3 doktora gittim demişsin ya cinsiyeti farklı ise konusuna erkek veya kız olmasına değil ondan dedim.
0 oy
tarafından
Sağ salim kucağına alırsın inşallah bebisi ❤️ bende bu tür rüyalar çok görürdüm
(5 puan) tarafından
Amin canm insallh ❣️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 150 göst.
25 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Benkimim (63 puan) tarafından soruldu
+2 oy
49 cevap 1,577 göst.
26 Eylül 2022 Aile kategorisinde Ben geldm (1,755 puan) tarafından soruldu