0 oy
396 göst.
Aile kategorisinde (65 puan) tarafından
Belki hatrlarsınız post atmıştım eşim 2 ayda bir ailenin yanına mı gidilir sene de 1 gidiceksin demişti onun aileside haftaya geliyor evleri burda bende dedim ben gitmiyceksem sende gitmycksin sende senede 1 görmeye gidiceksin dedim ciddi olduğumu gördü ee pazartesi bilt al git dedim bende dedim ne ben giderim  ne de senin gitmene izin veririm dedim baya tartıştık en sonunda da hamileyim inşallah seninde kızın olurda onun kocasıda senede 1 gönderir aylık gidilir mi der dedim o zaman ee ben başka şehirevermem felan filan dedi herneyse kızlar haftaya geliyor eşimin ailesi sizce gitmesine izin vermelimiyim sözümün arkasında durmalımıyım  bu arada annesi sadece 1 aylığına filan kaynımın çocuıuna bakmaya başka şehire gitmişti geri dönüyor

8 Cevaplar

0 oy
(3,167 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bilemedim ama bn olsam bana yapılanın aynısını ona yaparım ama huzursuzluk çikar şimdi  bide hamilesin üzme kendini
(65 puan) tarafından
Neymişte paramız yokmuş iki ayda bir gidilirmiymiş oynamadığı oyun konsoluna bile gidiş geliş bilet parasını veriyor geçen yüzsüz yüzsüz tatile gidelim mi diyor dedim hani paramız yoktu gitmyorum ben biyere zoruma gidiyor bende aynısını yapmayı düşünüyorum
(3,167 puan) tarafından
Zaten bizim ailemize gelince pata yok herşeye para buluyorlarsa ailemize gitmek için mi yok bu erkekleri anlamak zor onlar ailelerine hergün giderler kalırlar sanki bizim cam değil
(65 puan) tarafından
Aynen evliliğimizin 1 ayı onlarda kaldık kendi evimiz olmasına ragmen onlar istiyor diye ama benim aileme gelince 2 ayda bir o otobüs parasını veremezmiş kendiside haftaya gidemesinde görsün
(3,167 puan) tarafından
Helal sana devam et böyle tebrik ediyorum seni cnm
-Reklam-
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Aferin kız sana valla takdir ettim sakin geri adım atma en azından bir hafta daha burnundan  getir. Sonrasını geldiklerinde düşünürsün =) zaten bu süre için de mecbur kocan geri adım atacak. Ha bi de il dışındaysan  ayda bir gitme tabi hem masraf hem virüs var hem de evini ihmal etme. 
(65 puan) tarafından
Evlilğimizin ilk ayını ailesinin yanında geçirdik kendi evimizin yüzünü bili görmedikağzımı açıp bişey demedim ama annemi çok özledim hormonlardan mıdır nedir bu sıralar daha bi çok özlüyorum ağlıyorum aklıma geldikce ben ne yaşyorsam ona da yaşatmaya çalışıcam
(5,406 puan) tarafından
Evet canım ama üzme kendini numara yap =) hamilelikte sıkıntı stres iyi değil. Ben de uzaktayım 7 ay oldu gitmedim bir kere annemle babam geldi bahar gelsin gideceğim inşallah ne yapalım uzak olunca zor.
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ohh iyi olmuş bu seferlik gönderme alsın ağzının payını ve sakın bu konuda geri adım atma o da ana çocuğunu ve torununu görmek en doğal hakkı 
0 oy
tarafından
Sözünün arkasında dur yoksa aynı tavrını sürdürür. O kafadan bi kere vazgeçinceye kadar diret
(65 puan) tarafından
Kaynana etkeni de varzşimdi oda konuşucak göndermiyor oğlumu diye çok heyecanlı bir serüven bekliyor beni sanırım:)
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Valla canım sen göndermesen de bir şekilde görüşülür sanırım aynı şehir sonuçta o konuda direnemezsin ama kendi ailene gitme konusunda diret
0 oy
(119,636 puan) tarafından
Ne kadar uzak o kadsr iyi
0 oy
tarafından
İzin verme kararlı dur ciddi olduğunu anlasn 
0 oy
tarafından
Sana yapılanın aynısını yap ,o anne baba evladı da ya sen nesin?

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 486 göst.
6 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Lolipop (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 159 göst.
0 oy
4 cevap 251 göst.

381,958 soru

11,435,536 cevap

35,003 kullanıcı

...