0 oy
856 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından
Size nerden başlasam bilmiyorum ama 6 aylık evliyim. Severek evlendik. Esimin  annesi yani kaynanam başlarda nişanlılık don3minde bana çok yakın davranırken evlendikten sonra bu böyle olmadı meğersem beni istememiş. Akrabadan biri olsun istemiş. Herneyse hemen hamile kaldim evlendiğinden 2 hafta sonra. 2bucuk aylık hamileyken 24 gün onlarda kaldim 2 gün kendi anneme gitmek istedim diye benimle kavga yaptı. Istemedigini soyl3di. Bebek olmasa boşanırdınız dedi. Çocuğu aldır bile dedi.  Sineye çektim eşim  yuvam için. Şuan 5 aylık gebeyim. Evim ayrı.  Ama sürekli evimin icind3. Bebegimin down lu olna ihtimali var ve onu bile bana bağlayıp laf  sokuyor.  Dogumumda  annemin yanında olmasını ist3miyor anneme gitmemi istemiyor gelinim beni anne bilecek diyor muş. Eşimde çok anneci.  Ne yapacagimi artık şaşırır oldum. 

26 Cevaplar

0 oy
(1,908 puan) tarafından
Yuhhhbee çok çok ileri gitmiş Allah sabır versin canm cirkefle uğraşması zor ama herşey eşinde biter bence esinle oturup konusmalisim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Önce bi şeytanlığı bırakıp anne gibi davransın elbet sende anne gibi görürsün. Asla ailene laf etmesine müsaade etme. Bebek doğunca da kendi doğurmuş gibi sahiplenir. Sende o zaman vur yüzüne aldır dediğini 
0 oy
(238 puan) tarafından
Eşim anneci dediğin yerde tüh dedm :(
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Annesi oğluna meleği oynuyordur ondan valla eşime anlatırdım tavrımı da koyardım hem 24 gün niye kalıyorsun ya Allah allah 
tarafından
Arkadaşım eski postları hortlatıp durma ya
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Eşim de beni nişanlıyken kalmaya sabahtan akşama oturmaya çok zorlardı sonra bastım ben memlekete gittim bu aradı sordu üzüldü dedim ben snein annenin yanında sabahtan akşama oturmak zorunda mıyım ya bir daha hiç onu diyemedi gel git otur diye
0 oy
(561 puan) tarafından
Onun varya ağzının tavanina si.carim ne demek annemi istememek hosssssstt kal.tak köpekkkk taviz verme asla. Yoksa sana daha fazlasini yapar

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 395 göst.
1 Mart 2021 Aile kategorisinde Ciciko (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 663 göst.
26 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Aliye (3 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 1,120 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 283 göst.