0 oy
543 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Bilen arkadaşlar vardır benim arabam serviste 

Yeğenimin arabasına el koydum.  Sağolsun verdi. Yarın bebek için başka bir ile gitmemiz gerekiyor. Ama yeğenimin arabasi o hastaneye çıkmaz çok bayır yolu. Babamdan istedim arabasını. Dünyanın lafını etti zoruma gitti  benden 5 gün sonrada arka arka gider Ken oda direğe çarptı arabayı. 15 gündür. Kız kardeşim le sabah 7 de dükkana götürüyordum akşam saat 6 da alıp köye götürüyordum.  Ne eşim ne de ben of demedik pazartesi günü çok buz vardı yollarda -5 i gördük.  Arabanın çıkması mümkün değil di ciksada köye çıkmazdı. Eşimde tehlikeye atmak istemedi. Araba kayar bişey olur dedi babam bu yüzden bana kızmış.   Dün Kendi arabasını teslim almış. 

Benmi alınganlık ediyorum acaba ama ne gerek vardı çocuk yaptın dedi 

Eşimede birşey yansıtmak istemiyorum.  Çünkü ben babama kiyimsizim. 2 gün sonra bişey olsa dayanamam giderim ama eşim öğrenir se bida hayatta yollamaz.  

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Babadır naparsa yapsın sen çek nazını boşver eşine de duyurma bence 
tarafından
Duyurmam cnm kesinlikle.  Ablam bana kızdı diye 6 ay ablamla konustirmadi. İnat eşim.   Kimsenin kırmasına izin vermez
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım baban Sonuçta Bence hiç ağzına bile almaması gerekirdi çocuk yapmasaydın ne demek hem
tarafından
Bende en çok ona takıldım
0 oy
tarafından
Babanin yaptigi yani ayip olmus ama ne desem bilemedim kuzum baba sonucta
tarafından
Öyle bende birşey diyemedim
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Esin aile meselelerine neden müdahale ediyor ki. Yani anne, baba ,kardeşlerinle aran da tatsızlıklar yaşanabilir ama eşim gorusturmez, göndermez demen tuhafıma gitti. Böyle yapmasına müsaade etmemelisin. 
tarafından
Canım eşim benim kırılmami üzülmemi hiç istemez.  Beni üzemesinler diye kendi ailesiyle bile görüşmüyor.  Üzmez kimsenin üzmesinede müsade etmez
(7,118 puan) tarafından
Anladım canım..  babanın dediği cümleye takildim ben. Baba ama bazen ağır konuşabiliyor işte.
tarafından
Bende çözemedim
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Ne gerek vardı çocuk yaptın derken anlamadım orayı 
tarafından
Şöyle cnm benim hamileliğim problem li ben şimdi. Hem Sakarya'da. Hem İzmit'te hemde İstanbul Okmeydanında takip altındayım.  Bu yüzden.  Pek sevinmesi babam hamileligime o yüzden laf soktu
0 oy
(110 puan) tarafından
Benim babamda oyleydj canim saman alevi gibi hemen parlar sonrada hic birsey olmamis gibi davranalim isterdi cok kuserdim nisanliydim 53 yasinda aniden kaybettik baba dayandigin dagdir canim esine söyleme  yine de cani sagolsun 
tarafından
Söylemem cnm ne olursa olsun babam kırıldım ama
(110 puan) tarafından
Kirildiklarimiz hep icimde kaldi canım yasasaydi da her lafina raziydim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 162 göst.
6 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 551 göst.
28 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy