0 oy
515 göst.
Aile kategorisinde (54 puan) tarafından
Eşim çok ilgisiz bana karşı böyle aglayasim geliyor bazen. aklıma burası geldi yazayım konuşayım burdan rahatlarim diye düşündüm niçin böyle yapıyor bilmiyorum ki birde yeni evliyiz yani uzun süredir değil sıkıldı mu acaba benden bir senede. Yani uzuluyurum sıkılıyorum tüm gün dört gözle onu bekliyorum napayım bilmiyorum bazen onun gibi yapayım diyorum onu bile beceremiyorum çok kötüyüm ya

11 Cevaplar

0 oy
(12,494 puan) tarafından
Konuştun mu hiç nedeni ni
(54 puan) tarafından
Hep soruyorum tatlı dille konuşuyorum fark yok seviyorum diyor bazen o da çok üst üste soruyomm diye gecistiriyim gibi kendi kendine kafanda kuruyorsun diyor
(12,494 puan) tarafından
Canım belkide öyledir yada yorgun falandır
(54 puan) tarafından
Yorgunluğu bana sadece arkadaşları arasa kinusuyir cagirsa gidiyor
-Reklam-
0 oy
(416 puan) tarafından
Benimki de sevgiliyken nişanliyken o kadar ilgiliydi ki evlendik ilgiyi bi anda kesiverdi. Cok uzuluyordum hatta baya agliyordum alistim gari
(54 puan) tarafından
Alışmak istemiyorum bazen kziiyorum neden beni dört duvar arasına geyirdin diye
0 oy
(119,331 puan) tarafından
Bak bende aksama.kadar bekliyom gelsin diye aksam oldumuda bogasim geliyo sabah olsada defolup gitse diyom acayip bi is iste
Az once camasir makinasi actim diye trip atiyo mesela ee ne zaman accam gelde delirme
tarafından
Sevdos ya sende bendensin ☺️♥️
Örtmenim camasir makinasiyla kavga ediyo tribi bana ulan inadina on yikamaya attim 2bucuk saat snr bitcek
tarafından
Ahaha iyi yapmışsın sevdos sana bir şey diyemiyor bırak makineyle kavga etsin
tarafından
Ahhaha iyi yapmışsın:D
Olur o kadar ya Allah beterinden korusun:)
0 oy
(7 puan) tarafından
Huyu mu böyle sonradan mi oldu
(54 puan) tarafından
Başta biraz daha iyiydi ya da yeni evliydik bana öyle geliyordu
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Niye bunu yapıyor bu adamlar 
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Bunları eşinle konuş cnm buraya yazmanın faydası yok ağla bağır üzül yık dök ama açık açık konuş bitek öyle cözersin bazı şeyler sakladikca daha kötü hal alıyor kendi yipratmaktan başka işe yaramiyor 
(54 puan) tarafından
Kızıyorum küsüyorun bazen ağlıyorum bağırıyorum iki gün iyi sonra yine aynı baştan beridir sevgisine hiç inanmadım zaten ama sever diye dusundum
(1,219 puan) tarafından
Cnm belki kafasına bişey takiyordur farkında değildir bilmiyorum yine ama sana tek savsiye sana nasıl davranırsa aynı tepkiyi var bir süre sonra fark eder yada al karsina konuş sakınca derdin varsa söyle beraber çözelim benim tanıdığım kişi gibi değilsin çok değiştinde cnm açık açık konuş yani kafasina takmasini sağla sana demem su eğer seviyorsa eminim gece uyku tutmaz açıkça herşeyi söylediğinde düşünmekten uyuyamaz sabah uyandığında anlarsın ne demek isteğimi
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Sana safece şunu soyleyim erkekler evlenince cidden değişiyor anlam veremiom gerçekten bemim esimde bazen öyle  diyomm sevgliyken nisanliyken hersey daha güzeldi diyorum bemi yaslandirttin artik be dedim...
(54 puan) tarafından
Bana diyor köprüyü geçene kadardı o günler geçti diyor 3 aydır doğum yapmışım evet oglumuzu seviyor oynuyor öylece ona bakıyorum belki döner bakar diye ama yooook bakmıyor hamileyken yine bir nebze iyiydik.
(2,067 puan) tarafından
Benim esim yine okarda yapmıyor canım yaaas  bizi tek sorun oyun oynuyor telde amaa sen varya eşinle bo konuş  niye sana boule davranıyor acaba yaaaa benkm eşim yine okarda yapmaz
0 oy
tarafından
Yapısı öyledir biz hep canım cicim olalım istesekte erkekler pek sevmiyor sanırım 
0 oy
tarafından
Hepsi mi aynı olur ya
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Guzelce al karsina tatli dille konus esinle kuzum evliligin ilk seneleri teneke dönemleri derler biz 5 yillik evliyiz tam anlamiyla bu yil oturdu evliligimiz

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 231 göst.
0 oy
0 cevap 47 göst.
12 Aralık 2023 Aile kategorisinde Egeninannesi (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 453 göst.
24 Ekim 2023 Aile kategorisinde Isra (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 192 göst.
18 Ekim 2023 Aile kategorisinde Cemre123 (6 puan) tarafından soruldu