0 oy
1,767 göst.
Aile kategorisinde (208 puan) tarafından

Kızlar eşim sürekli eve geç geliyor du biliyorsunuz bı çok kez dayak o bu intihara bile kalkistim artık bunaldım bugünde yine aynı yine geç geldi ve dediği kelime imkanım olsa seni bosarim artık buraya kadar 12 haftalık gebeyim kürtaj yaptıralım diyor ben bu adamı artık istemiyorum yoruldum artık bitti

17 Cevaplar

+2 oy
(188 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun canm. Kötü yonlendirmek istemem hic bi zman.doldurus icinde soylemiyorum ama bence yol yaknken yollarını ayır. Mevzu siddetide gectm cocuk aldirmaya kadar geldiyse bence hic durma merhameti olmayan bi insanın hicbiseyi yoktur :(

(208 puan) tarafından
Amin bacım Rabbim kimseyi ailesiz birakmasin
(1,424 puan) tarafından
AMINNNNN....
(208 puan) tarafından
Öyle bir amin dedinki sanki sende yaşamış gibisin
(1,424 puan) tarafından
Yok canım çok şükür rabbime ailem yanımda ♡ama bir an düşündümde olmasalardı diye... çok zor olurdu gerçekten.....
(208 puan) tarafından
Aynen öyle oluyor tutunacak Dalin yok sırtını yasliycak guvenecek kimsen yok
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Asla zaten kürtaj olmaz hem o çocuğa yazık değil mi suçsuz günahsız yavrum günahı ne

+1 oy
(19 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Yorumlara bakıyorumda boşanmak ne kadar kolay olmuş herkez için..sen sabretmezsen imtihanın güzelligi nerede?şeytan mutlu aileleri ayırmak için elinden geleni yapar hz ademden beri tecrubeli artık..bi tarafta kazanamasa diger taraftan kaybettirir ..Allaha yönel ne istiyosan ne üzüntun varsa ona söle yalvar yakar namazlarına daha çok önem ver..Yazık başkasyla evlensen onunla daha mı mutlu olucksın vblki imtihanın daha agır olucak..Bak kardeşim nurettin yıldızın bütün aile videolarını yotoubeden izle özel görüşmeler dahi yapıyo Allah için..Eger evliligini kurtarmk istiyosan bu hoca senin kurtuluşun olucak ..Allah için inan söledigme ve evliligini yıkma
(1,204 puan) tarafından
Hadi Inşallah ALLAH yardımcın olsun canm bak buharaa arkadaşımız ne güzel söyledi. Sen yukardaki yorumlara bakma onalara gör e kolay boşanmak. Sabırlı ol RABBİM sana yArdım eder emin ol..
(208 puan) tarafından
İnşallah bu yuvayı kurarken Rabbim yardım etti inşallah bozulmaz
(1,204 puan) tarafından
ALLAH yavrunuzun yüzüne baksın
(208 puan) tarafından
Amin bacım bu kadına şiddet hiç bitmiyor bari yavrularimiz kurtulsa
(4,666 puan) tarafından
Tabi ki Allah tan başka sığınacak bi kapımız yok tabi ki Allah a dua edip yardım isteyeceğiz. Ama şiddet var ve çok fazla diyor. Allah korusun bu kadına ya da karnındaki sabiye bişey olsa şiddet sırasında o zaman ne olacak. Anne ve bebek kötü durumda ama sıkıntı değil yuvası kurtuldu mu diyeceksiniz? Bu kadar kesin ve net konuşmanız sabret geçecek demeniz çok yanlış.
0 oy
(817 puan) tarafından

Boşa şu adamı da görsün anyayı konyayı.

(208 puan) tarafından
Ne yapsam ne etsem bilmiyorum artık yoruldum
0 oy
(55 puan) tarafından

Canım neden böyle ki ? Ne gecdi aranızda aranızda ne gecsede ona hak verdirmiyor ne bileyim bosan diyemem bosanmada diyemem kararsızım Allah hakkında hayırlısını nasıb etsin amin

(208 puan) tarafından
Annesi ve babasıyla kalıyoruz bir müddet daha durucam bebeğim için içimde ona karşı hiç bir şey yok ama günahsız yavrum için devam edicem
(55 puan) tarafından
Devam ediceknisin? Nasıl okdun simdi. Özür diledimi senden?
(208 puan) tarafından
Yemin etti yapmiycagim bidaha diye velayet ve anlaşmalı boşanma için dilekçe imzallatim
(55 puan) tarafından
İyi yapdın canım. Çok sukur Allahıma Guzel gunlerin olsun hep
(208 puan) tarafından
İnşallah benim gibi olmasina izin veremem yavrumun
0 oy
(1,048 puan) tarafından

Hem şidddet gösterip hem boşanmaya da engel olanlar var. Madem öyle. Yolunu ayır. 

Allah verir cezasını. 

Eminim kendi başına mükemmel bir hayat sunabilirsin çocuğuna. Ona muhtaçsın diye düşünüyor herhalde haspam . 

(208 puan) tarafından
Allah belasını versin birgün guldurmedi yüzümü bir yüzük almayı bile çok gördü aserdim almadı yapmadı artık yoruldum
(1,048 puan) tarafından
Allah bahtını şansını açık etsin kardeşim. Canı gönülden diliyorum. İçini ferah tut. Seninde sınavın o adamdı demek ki.   Kaderin önüne kimse geçemez işte. Yaşanması gerekiyormuş.
(208 puan) tarafından
Çok canım yandı çok gözüm kolum morardi ben bunları hak etmedim
(247 puan) tarafından
Al darp raporunu ver mahkemeye canım? tıksınlar içeri birkaç gün görsün gününü.
(208 puan) tarafından
Sonra sinirlenip de başka zarar verirse
0 oy
tarafından

Canım benim geçmiş olsun. Eşin sürekli içip şiddet mi uyguluyor? Dışarı çıkma ve içme sebebi olarak seni mi gösteriyor. Ne diyor ??

(208 puan) tarafından
Kaçarak evlendim 17 yaşında kaçtım iki senelik evliyim suan
tarafından
Anladım limdi annene mi gideceksin babanla gecinemiyorsun pek
(208 puan) tarafından
Bilmiyorum nereye olursa bir otel en iyisi heralde
tarafından
Hazırlandın mı naptın canım merak ederim simdi ben yaa. Nerde o simdi
(208 puan) tarafından
Sancılı var kızlar uyuyor şimdi hazırlandım olduğum yere düştüm kalktı ambulansı arıym mi dedi dokunma bana dedim geri yattı şimdi sancim hafifledi sabah ilk iş bı avukat bulmak olacak
0 oy
(717 puan) tarafından

Canim benim intihar ne demek at kafandan bunları okudum tüm yazdıklarını severek hatta kaçarak evlenmissiniz ne çabuk bitmiş aşkı sevgisi bende kaçak evlendim 10 yıl oldu şimdi 3. Çocuğuma hamileyim kürtaj ol ne demek nasıl söyleyebilir bunu inanamadım sen vakit kaybetme bence cnm bu adamdan bi halt olmaz ailenin yanına git gerçi ordada baban sorun ama bu adamdan yine iyidir 

(208 puan) tarafından
Arkadaşları dolduruyor onu yoksa sevdiğini biliyorum ama bitmiş bir seyler
0 oy
(247 puan) tarafından

Canım, öncelikle derin bir nefes al, sakin ol. Ağır bir durum yaşıyorsun anlıyorum, ancak bebeğini düşünüp serinkanlı olmalısın. Şiddet gördüğün bir ortamda çok bile kalmışsın aslında sen. Çocuğunu da böyle bir ortamda sağlıklı büyüytemezsin. Ben verdiğin kararı doğru buluyorum. Bebeğine ve kendine sıfırdan bir hayat kur. Kimse müdahale edemesin o hayata. Kimse ne sana ne çocuğuna fiske vuramasın. Çocuğun, annesinin ne kadar güçlü bir kadın olduğunu izleyerek büyüsün.

(208 puan) tarafından
Bir daha giderse veya el kaldirirsa bir daha asla yuzumuzu goremiyceginu söyledim söz verdi Kur'an'ın üzerine yemin etti bebeğim için duruyorum
0 oy
(717 puan) tarafından

Canim kaç saattir bişey yazmamissin merak ettim valla ne yaptı acaba 

(208 puan) tarafından
Yataktan kalkamadım ki cnm geldi konustuk
0 oy
tarafından

Bak bi yakınım bana dediki ben çocuk aldırdım işletim hiç rast gitmiyor hep bi aksilik 

(208 puan) tarafından
Aldırmak istemiyorum ben aldirmiycamda asla
0 oy
(1,424 puan) tarafından

Allah yardimcin olsun gerçekten çok zor ama sen sakin bebeğini aldirma;((((

(208 puan) tarafından
Asla olurumde aldirmam
0 oy
tarafından

Kürtajı düşünme bile canim ama o adami boşa sal ipini gitsin.

(208 puan) tarafından
Bebek nolacak kuzum bn ailesiz buydum
tarafından
Iyide canim nasil kiyacaksim ona Allah rizkini verir ne desem ki simdi Allah yardimcin olsun
(208 puan) tarafından
Onun için deniycem elimden başka bir şey gelmiyor
0 oy
(60 puan) tarafından

Bırak Allah'ından bulsun sakin ona uyup yavruna kıyma onun cezasını yavrunla sınama sonuçta oda senin canın Allah onu Isla etsin 

(208 puan) tarafından
Ben ona nasıl kiyiyim videolarını izledim daha yeni kalktım yataktan ne halim nede başka bişey in var
0 oy
(1,204 puan) tarafından

Canım bunu bi ailenle görüşsen bir süre seni yanlarına alsınlar. Eşinin ailesi ile konuşsunlar olmazmı belki eşşek kafalı eşin kendine gelir ? Sizi uzun bir süre görmezse seni ve bebeğini özler  geri döner inşallah dışardaki ilişki bir yere kadar. 

(208 puan) tarafından
Sen kendin kactin diyecekler sen istedin biz verdik diycekler
(1,204 puan) tarafından
Gidip kalsan hiç bişey anlatma ailene değişiklik olsun diye kalmak istiyorum de biraz kafa dinlersiniz ikinizde. İyi olur inşallah
(208 puan) tarafından
Yüzümdeki morlukla mi gidiyim bacım patlak dudagimlami gidiyim anlamiycaklar mi
(1,204 puan) tarafından
Amaann yüzünde morluktamı var çok üzüldüm. Allah seni aydinliga çıkarsın eşini de doğru yola getirsin RABBİM
(208 puan) tarafından
Amin bacım sol tarafım burnum gözüm kafayı nasıl duvara vurduysa ****** sizliyor
0 oy
tarafından
Canm postunu yeni okudum merak ettim nasılsın üzüldüm okuyunca da Rabbim sana sabır versin :((
0 oy
tarafından
Yuh yani eşinin 3 aylık bebeği öldürecek kadar gözü döndüyse zaten boşan canım o adamdan Sen ailen arkanda mı peki boşansın gidebileceğin bir yerin var mı ailen doğacak bebeğine sahip çıkar mı boşanmadan önce Bunları iyice düşün

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 1,122 göst.
19 Aralık 2018 Aile kategorisinde Dilara eslem (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,269 göst.
3 Eylül 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 777 göst.
3 Ocak 2024 Aile kategorisinde Aylinmn (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,024 göst.