0 oy
928 göst.
Aile kategorisinde (557 puan) tarafından
Cidden yeter artık kafayı yiyrcem o kadar Cahil geri kafalı bir aileye denk gelmişim ki yemin ederim sinirden kendimi buraya attım çünkü birileri ile konuşmasam cidden deli olcam 24 yaşındayım bir yildur evliyim çöp atmaya bile cikamaiyom ya kaynanam izin vermiyor bakkala gitmek için bile izin aliyorum ondan ya vala evdechapis hayatı yasiyom annemin evine tam 6 aydir gitmiyorum

24 Cevaplar

0 oy
(570 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kız one öyle dağdamı büyümüşler kız eşin ne diyo uzaklaş onlardan yırt ağzını ne demek aile gitmene izin vermiyolar kölemisin sen 
(570 puan) tarafından
Senin bu dediğin insanlığa sıgmâz en fazla al git yavrunu sıgınma evine bune biçim konuşma ne biçim insanlık sen bide o adamdan çocukmu yaptın bırak öyle adamı baba bilmesin yavrun
(557 puan) tarafından
ikinci ay zaten hamile kaldım inan çocuğu düşürmek için çok yol denedim ama bir günaha yok yani onun da istemiyorum diye kaç kere bağırdığım ama olmadı maalesef yani eşime karşı zerre bir sevgim yok ne bir huzurun var ne mutluluğun var hiçbir şeyim yok ot gibi yaşıyorum desem tam  olur
(570 puan) tarafından
Çok üzüldüm ya kürtler dimi kürtlerde böyle sorunlarda kızım kumar oynamıyo karıya kıza gitmiyo daha allahdan belanımı istiyosun oluyo sen çareyi bir kere gözünü korkutmakda bulcaksın o kocanın namusuda çıkmış gitmiş ne derdi vardı desin birkere millet bak gör nasıl tırsıyo
(557 puan) tarafından
Evet kurduz vallahi ne yapıyor sahipsin benim umrumda değil eşime facebook'umu kullanıyor ınstagram'ı kullanıyor ediyorsa etsin vallahi yemin ederim gözümün önünde kadınlarla konuşuyor bazen bana bakıyor ben diyorum ne yapıyorsan yap benden uzak dur bana karışma benden uzak Allah'a yakın ol diyorum çünkü ona karşı herhangi bir hissiyatım yok Bir duygum yok yemin ederim yalandan öptüm zaman bile tüylerim diken diken oluyor sana yemin ederim tatlım
(570 puan) tarafından
Kuzum boşanmak için ne bekliyosun allah aşkına kimse destek olmuyosa sıgınma evine git kimseler bulamaz seni orda asla söylemezler
-Reklam-
+1 oy
(5,134 puan) tarafından
Yok artık köle mı almışlar gelin mi neden öyle alıştırıyorsun canım 
(557 puan) tarafından
Kiz öyle alistirmamisim tüm gelinlere oyleler yani onların evinde öyleymiş bildiğin köle yani bir sıkıntım oluyor hastaneye bile gidemiyorum tek ya ya kaynım beni götürüyor yada büyük görümcem ile kayın peder götürüyor
+1 oy
tarafından
Aynı cnm hamileyim iç çamaşırim olmuyor diye alım dedim  dün iç çamaşırı aldım oraya bile geldi nereye gitsem yanımda ne alsam karışıyor eşimde onu savunuyor daha dün bunun kavgasını yaptim eşimle
(557 puan) tarafından
Bnm kaynanam gelip evi geziyor inceliyor
tarafından
Allah' ikimize de kolaylık versin cnm
(557 puan) tarafından
Sorma vala amin cnm kendi çıkamayo merdivenleri dişi yavru köpeklerini gönderiyi kontrole varya artık ne zmna kadar dayanacsm bilmiyorum
tarafından
Bende bilmiyorum cnm annemgile gidecem o da hazırlanıyor şimdi düşün nereye gitsem orda bıktım usandım
0 oy
tarafından
Izın mi niye alıştırdın.  öyle kaynananin agzina ederim.aileme gidemeyecem.oylemi gelin  mi almislar hizmetcimi
(557 puan) tarafından
Kız ne alıştırması bunların ailesi öyle kendi kizlari ile çıkmaz dışarı çarşı yasak ben çıksam bakkala bime iki görümcem bnmle gelir bunların telefonlari bile yok ya bir tek en buyugun var neymiş tel kullanan kizlar orsp oluyormuş Allah'ım ya en baştan beri böyle vala
tarafından
Onlarla hayat geçmez ailene gidememk ne demek.o cahiller icin mi ailen büyüttü  seni
0 oy
(649 puan) tarafından
Allah sabır versin kuru cahil resmen neden dinliyorsun ki onları 
0 oy
(1,320 puan) tarafından

Ay karıştırma o kadar lütfen ya , kendi kızını da mi yollamiyor hiç bir yere dağda mı yaşıyor o 

Ailenle gorusmene karıştırma sakın sakin onlar seni görmek için can atıyor , birşey gelse başlarına gormesen sende , bu insanları gebertirsin demedi deme parçalarım ben anamdan babamdan ayıracak adamı kim onlar köpek 
(557 puan) tarafından
İki ay nisnali kaldım ya aile iyiydi ne bilim ben eşim kötü ya her şey evlendikten sonra çıkmaya başladı ztn
(1,320 puan) tarafından
Allah sabır versin sana yavrum
(557 puan) tarafından
Saol cnm
(381 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum
(557 puan) tarafından
Allh razı olsun vlaa
0 oy
(14,023 puan) tarafından
Niye cekiyorsun ki çık git babanın evine sen köle değilsin 
(557 puan) tarafından
Biri bile iyi değil şuan resmen annemin devrini yaşıyorum artık varya annem hasta ufacık bir şey olsa koşup geliyor geçen dış kapıya vurmuş gardiyan aç kapıyı dedi yani valla çünkü kimse bunları mahallede tanımıyor ya vala
(557 puan) tarafından
En son ne zmn kuaföre gittiğini bilmiyorum vala
(14,023 puan) tarafından
Bu böyle gitmez bi baş kaldırma vaktin gelmiş artık. Teyzem de evlendiği zaman öyleydi 10 sene öncesinden bahsediyorum. Bakkala ekmek almaya gidemezdi telefonunu eniştem almıştı elinden. Sonra teyzem bir gün çıktı geldi olanları anlattı bize sonra.kocası kapıda yattı ben karımı almadan gitmem dedi teyzem de şart koştu insan gibi davranacaksaniz geleyim diye. Meğersem babası yapıyormuş ama teyzem böyle yapınca korktular
0 oy
(806 puan) tarafından
E nereye kadar böyle sürecek eşin ne diyor bu duruma bide birlik mi oturuyosun ? Yavrum ya böyle hayat mı geçer Allah aşkına nasıl olacak bir yolunu bulmak lazım 
(806 puan) tarafından
Bu ne saçmalık canım benim ya şimdi konuşturmaz Allah korusun ilerde bişey olsa onlara, sen vicdan azabı çekersin görüşmedik hiç diye. Tavrını koy. Onlar kötü mü ki görüştürmek istemiyormuş kendiside görüşmesin sülalesi ile o zaman. Çok gerikafali yani ömür geçmez bu adamla
(557 puan) tarafından
Kendisi de ztn ailesini sevmiyor kimse evime gelmesin diyor. Ne dayı hala amca teyze sevmiyor bnm git kocam kendinden başka kimseyi sevmez
(806 puan) tarafından
Anaaa kendine Müslüman bir adammış bu ömür yalnız geçer mi insana eş dost da lazım akraba da lazımm. Allah sana yardım etsin canım işin çok zor
(557 puan) tarafından
öyle vallahi ne ya teyze kızları dayı kızı amca kızı hiç biriyle konuşmama izin vermiyor kendi teyzelerim anneannem dedem havaların yasak yasak konuşamıyorum konuşuyorsam da yani gizliden kuzenlerimle konuşuyorum o derece neymiş benim kafamı dolduracaklar mış ben bir babayım geleceklermiş zaten insanların da başka işleri yok Bir tek senin evin yıkacaklar ben ona diyorum herkes ******** düzenbaz Bir tek sen namuslusn  değil mi
(806 puan) tarafından
Canım asıl böyle yaparak senin psikolojini en sonunda bozacak ve o zaman yuvan yıkılacak Allah korusun da yani sonunuz öyle olur. Seni hapis hayatı yaşatmaya hakkı yok. Hiç bir hakkı yok bunu yapmaya ne o öyle haremlik selamlık gibi yaşamak mı olur.  Çok yıpranırsin böyle
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Birlik mi yasiyorsunuz canim? Kocan ne diyor bu duruma? Ailemi gormeme engel olanin alnını karislarim, kavga cikar gerekiyorsa boyle hayat mi olur. Kaynanan da kimmis
(6,978 puan) tarafından
Senin kocan kocaman bir s.... kusura bakma canim, sende az sesini cikar boyle is mi olur, sahipsiz misin annen baban neden ses cikarmiyor
(557 puan) tarafından
Babamla konuşmuyorm anneme diyorum annem o kadar pişman ki beni bunlara verdiği için eşim sildi ztn 2. Evliliği bir abim var oda kuzey ırakta işi gereği çalışıyor dün aradı konuştum baktım eşim hemen yanıma geldi konuşamadım da korktu renkten renge girdi 2 saat boyunca abin niye aradı ne dedi diye varya deli oldum ztn demiştim dayak yedigimi anneme küfür ettiğini eşime abim Irak'tan benim için geldi kocam gelmesinler evime dedi sırf kavga çıkmasın diye ben aşağı indim onları aşağıda agirladim eşim zahmet edipte aşağı inip hoşgeldin demedi abimde kayın pederimle konuşmuş demiş bnm kız kardeşim sahipsiz değil bir daha olursa onu alır giderim iraga gotu varsa gelsin benden aldın diye
(557 puan) tarafından
Bana diyor arkamdan iş cevirirsen senin kafanı koparırim
(6,978 puan) tarafından
He ....koparir. abine soyle herseyi, pislik kocan yola gelsin. Ben demedim kendisi anlamos dersin. Korkma su adi kocandan lutfen
(557 puan) tarafından
İlk karısını dovmekten kız hastanede yatmış yazık kız ben bunları evlendikten sonra oglendim cnm annem geldi bir kere anlattım annem kayınpederime madem oğlunuz sorumlu hasta neden benim kızımın başını yaktınız dedi neden başkalarının hayatlarını mahvettiniz dedi oğlunuz hasta ise gidin tedavi edin dedi ya da kendine gelsin ya da ben kızıma alır giderim bir daha da asla yüzünü göremez dedi güya söz vermiş ama hala aynı da ben artık diyemiyorum çünkü bebek var artık bir yere de gidemiyorum yani bebeği de bırakıp gitmek istemiyorum ki bunlar vermez zaten ilk bebek diye
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Herkes burda cahil diyo ama doğru yapıyorlar hiç kafayı yeme cnm bende aileme 1yildr gitmiyorum  bende kaynana yok evler ayrı ama eşim giyim kuşam bugn eve kim geldi kim gitti ben evden ciktmmi çıktıysam kime gittm neznm gittm nezamn geldim kime borç ettm kimler arkdsim tlfnda ailemle konustmmu vs vs ve benm 2ci evlilgm 27 yasndaym 1oglum var eski esmden bu esmden 2 kizm var 3 evladmla sürekli evdeyiz 
(6,978 puan) tarafından
Dogru mu yapiyorlar? Sen acıdan zevk aliyorsun o zaman? Sende anneain ve ilerde manyagin birisi evladini senden esirgese olsun hakkidir gostermeain tabi mi diyeceksin....
(1,475 puan) tarafından
Ben öyle oĺdgu icn tekmeyi bastım oğlumu aldım eski evlilgmde benim neler cektgmi bir allh biliyo babam iftira ugruna beni tüfekle kovaladı ben çocuğumu ezdm kaçarken dha nickleri var
(6,978 puan) tarafından
Ay Allah im ya ne hayatlar var ALLAH kolaylik sabir verain
(1,475 puan) tarafından
Oyuzden her duamda beddua ediyorum ama şükürki bekar biryle evlndm cocgumla kabul etti beni oglumu 7yildr bakiyo babalık yapiyo
0 oy
tarafından
Nereli bunlar anlattıkların bana çok tanıdık geldi bende ilk evlendiğim zaman kaynanm markete gitmek için yanıma çocuk verirdi tek gitmiyim diye sonra bende dedim ben malmıyım tek başıma gidip gelemiyorum diye eşim izin veriyor dedim sonra daha ses etmedi
(557 puan) tarafından
Kurtler ve Doğubeyazıt cnm
0 oy
tarafından
Kaynanan niye karışıyor ki sana kim veriyo ona bu hakki 
(557 puan) tarafından
Artık bardağı taşıran son damla bu sabah oldu
0 oy
tarafından
Malesef öyle insanlar hala var. Çaresi nasıl olur bilmiyorum ama Allah sabır versin sana 
(557 puan) tarafından
Bu sabah gidecektim benm eşimin halasının gelini var çok iyi kız anlaşırız  geçen hafta geldiler işte agdadan baş ettik dedi gel bize beraber alalım falan tam dedim tek alamıyorum bebek var gorumceler asla yaridm etmez eşime dedim tam dedi seni sabah birakirim ise giderim tam dedik akşam eşim dedi işte misafiriz yarın gidecez kimse sesini çıkarmadı sabah oldu kalktim giyindim bebisi de hazır ettim eşim arabayı hazır edeyim çık dedi tam dedim. Bunlar etmişler kizlmislar sen nereye götürüyor onu işte bebek hasta olcak nazar edecekler gitme falan izin vermemişler eşim eve geldi babam onlar kızmış demiş gitme başka gün gidersin diye kafayı yedim ya buna bile karışıyorlar dün kimse bir şey demedi büyük görümcem hepsini yaptı biliyorum dün de diyordu gitme flan kucuktur bebek falan öyle sinir oldum ki anlatamam
tarafından
Ay bı de bebek herkesin mi bahanesi olur ya hasta olurmuşmuş nazara gelirmismis ya of bunlar nasıl kafalar. Canım sen bunlarla birlikte mi yasiyorsun evini ayırmanın bir yolu yok mu
(557 puan) tarafından
Maalesef ust katta yaşıyorum cnm keşke ayri yasayaşasam zaten benim eşim servise çıkıyor başka şehirlere gidiyor yani ben bunlardan ayrı yasa yaşasaydım giderdim anneme gelirdim de evimi eşim de hiçbir şeyden haberi olmazdı yani ama maalesef canım çöpü bile atamıyorum ben bu halimle annemi mi gideceğim
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Ya Allah aşkına çoğu zaman biz annemizin sözünü dinleniyoruz kaynanam kimki ;) hele ki anneme yollamıcak inadına.giderim ..!  Ben eşimden bile izin almam ben buraya gidiyorum derim tek başıma il dışına gitmisligim bile var ablamın yanina ve bunu kaynanam bile biliyordu ağzını açıp hiçbir şey diyemedi
(557 puan) tarafından
Benm annemin evi 10 dk sürer tam diyorum oğlun götürmüyor bari seninle annemlere gidelim diyom ben çıkamam edemem annenlere gidememm bir gün gideriz yok bilmem bebek küçük yok bilmem annen çok soğuk biri falan yani alnayacagin taş devrinden kalma bir aileye denk geldim bir oğlu daha var bunun bu aileye gelin gelecek kıza acırım ben
(3,739 puan) tarafından
Merak etme o gelen kişi dişli çıkar ...benimkiler in ailede zir cahilin teki ama ben izin vermem sen de eşine de anneme gidiyorum bildiğin ettiğin yer eğer anneme gidiyorum diye benden ayrilcaksan da eğer yolun açık olsun de ezdirme kendini
(557 puan) tarafından
İmkansız bir şey diyon asla tek salmazlar keşke aynı bahçede olmasaydik çıkar giderdim kimin haberi olcak sanki ama işte malasef sesim cikariyom ben sınırlı ve alta kalmayan biriyim direk yapistiririm cevabı ama eşim anladığı tek sey dövmek bırak anneme gitmeyi onun bana aldığı albiseleri bile salliyorum bir kere annem canım cekmisti karpuzu hamile iken gelirken getir dedim eşim geldi dedi kim bunu getirmiş annem dedim tuttu pencereden attı bna da vurdu o annen bu eve çöp dahi getirmesin dedi sevmez nefret eder annemden
(3,739 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin o kocana ıslah etsin  su mübarek günde
(557 puan) tarafından
Amin vala ne diyim
0 oy
(349 puan) tarafından
Böyle kaynana filmlerde var zannsdiyodum
(557 puan) tarafından
Kaynanamı çözemedim iki yüzlü varya eşime karşı beni savunur taoplim içinde bna laf sokar ezer benle o tek kaldigimizda ben sana karışmam der ama alttanda gelir evimi inceler bu bulaşıklar niye yıkanmamış niye geç kalkiyon kendi kizlari 12 ye kadar yatar ben tüm gece torunu yüzünden yatmam niye saat onda kalkıyorum diye arıyor uyumaktan olecen kalk artık diyor bana ya sinirden başıma ağrı giriyor
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Ne sacma birsey bu esin buna izin veriyorsa onda sorun var ozman canim anasına höst dicek adam o sen degılsın yanı 
(4,061 puan) tarafından
Zor canım ya ıns sonun cok ıyı olur canim
(557 puan) tarafından
Sanmıyorum bu gidişle zor 40 iken bile dayak yedim hamileliği söyleme gerek yok bile ama diyemiyorum aileme cesaret edemiyorum
(4,061 puan) tarafından
Demelisin bence ben kendime el kaldırmam yanı suan hıc bekleme cık git o o evden hıc bekleme polise git hemen yada ara gelsin seni alsın ailen ama ilk ısın polis olsun ordan uzaklaştırma al bence suan eve gelirse sana zarar verebilir bence hemen cık
(557 puan) tarafından
Ama nasıl cnm diyorsun ama ben denedim mi sanki kaynanam konuşuyor bir şekilde ikna ediyor oğlumla konusacam diyor konuşuyorda bir sinra kocam aynı ***
(4,061 puan) tarafından
Senin canım yanıyor sa ikna olma canım istersen ailenle konus bı ne dıyım ki canım
0 oy
tarafından
Evlenmeden farketmedin mi canım bu durumu 
(557 puan) tarafından
Eşimin ikinci evliliği ilki olmamış kızında çocuğu olmuyormuş flaan evledigim gune lanet ediyorum buranın en kara cahili ile evlendim varya annemde pişman ztn keşke seni vermeseydim diyor ama  o karismadi bna dedi sen karar ver ben bir şey dmem yarın öbür gün bir şey olur deme beni sen verdin diye ben kabul ettim ilk başta o kadar iyiler kız sana ne diyim varya
tarafından
Ayyy çok zor yaaa Allah yardımcın olsun ayrılma gibi bi düşüncen yok mu
(557 puan) tarafından
Var tabiki ama ya bebek ne olcak eşim bazen sen nereye gidiyorsan git ama bebeği unut artık öyle bir oğlun yok diyor
tarafından
Allah sana bol bol sabır versin :(
(557 puan) tarafından
Ondan bolca var merak etme
0 oy
tarafından
İzin ne demek ya çocuk musun sen ? Alistirmayin Allah aşkına
(557 puan) tarafından
Alıştırma kim baştan beri böyle
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Ayy düşündümde gerçekten sinir bozucu Allah sabır versin ağzımı açmak istemiyorum 
(557 puan) tarafından
Vala allh razı olsun Allah hiç kimse benim kaderim gibi bir kadar vermesin
(2,264 puan) tarafından
Üzülme canım ya üzüldüm gerçekten öyle hayat nereye kadar gidecek hapis hayatı yaşıyorsun resmen
(557 puan) tarafından
Sorma bahçeye yazın çıkıyordum eşim esarbin nerde eteğin nerde falan çabuk gir içeri flan
(2,264 puan) tarafından
Ooo RABBİM sabır versin
(557 puan) tarafından
Sorma
0 oy
tarafından
Eşin ne diyor bu duruma ona söyle kaynana dan izin almak zorunda değilsin 
(557 puan) tarafından
Eşim ben evde değilim ben evde yokken ondan izin al izin verirse gidersin vermezse giremezsin diyor bazen de kayınvalidem ediyorum benim işim izin vermiş ben çıkarım sen izin vermezsen de ben gideceğim zaten diyorum sen bilirsin Sanki bir gün gelip benden izin istemeyecek misin Sanki diyor

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 2,230 göst.
4 Şubat 2021 Aile kategorisinde Haticegokoglu (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,142 göst.
18 Aralık 2020 Aile kategorisinde Byzzz (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,217 göst.
12 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Zerda (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 353 göst.