0 oy
1,128 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
Kizlar eşim telefoncu. Bugun dükkana bı hemşire gelmiş eşimden sadece 4 yaş büyük. Eşim kulağı iki gündür tıkalı diye ona nasıl acilicagini danismis oda hastaneden sıra alman için yardım ederim demiş numarasını eşimin telefonuna kaydetmiş bu akşam watsaptan mesajlastilar kız ona bana iPhone ayarla demiş eşimde hastaneden randevu almak için yardım istemiş bende kıskançlık yaptım :'( sonra bı süre daha yazistilar demin telefonuna baktim mesajlar yok silmiş sordum dedi senin hoşuna gitmedi moralin bozulmasın diye sildim. Sinirlenip telefonu fırlattı falan yani ben mi haksizim omu :'(:'( 

24 Cevaplar

+12 oy
tarafından
Bunlarda pek.merkali g.tu başı dağıtmaya sanko hastaneden randevu almak için şimdi hemşireye neye ihtiyaç kaldı bir taraftan şamarı bir koydumu obur taraftan kulağını acarım ben adamın kolaysa yapsın en sınır olduğum şey 
(886 puan) tarafından
Zaman çok kötü artık erkekler bişey yapmıyor genelde kizlar yapıyor evli bekar farketmez o yüzden çevreye güvenmiyorum dedim eşim de melek değil ya insan sonuçta yoldan çıkabilir ama bu gece çok üzgünüm uyku tutmuyor
(1,775 puan) tarafından
Bence de dua etsin iyi gunumdeydim yoksa o gözlerini çıkaracaktım yerinden :D
tarafından
Vuuuuhuuuu yure beeee
(848 puan) tarafından
cok güldüm :D :D allah senin iyiligini versn
tarafından
Amin cümlemizin allah iyiliğini versin inşallah canım ")
-Reklam-
0 oy
(439 puan) tarafından
Bence o haksız mesajlarda bişey yoksa silinmez sen kıskansan bile bende aynısını yapardım
(886 puan) tarafından
Silmiş işte acaba kız yavsamismi artık ne bilmiyom ama numarası duruyo tabi hala
(439 puan) tarafından
E mesajı silen numarayı da siler canım
(886 puan) tarafından
Numarasını silmemis yok bilmem ona telefon satacakmis da para kazanacakmis onun için lazımmış of of saçmalık iste
(439 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin sana da sabır versin canım ne diyim
(886 puan) tarafından
Amin bacım amin saol
0 oy
tarafından
Ohaaaaa hala mesajalsiyoar mıydı bu kadar uzun izin vermezdim ben mesajalsmalarina yaa fazl samimi gibi geldi bana
(886 puan) tarafından
Ben başta ki yazışmaları okudum kötü bişey yoktu ama konuşmaya devam ettiler o sırada ben oruç tutacam diye sahur yapıyordum bakmadım demin aklma geldi bakiyim dedim ama silmisti
tarafından
Ben çok sinirlenirdim yaaa
(886 puan) tarafından
Bende çok sinirlendim ama zeytin yağı gibi üste çıkıyor malesef.s
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Kendi arasın 182 yi alsın randevuyu ala ala ya bu erkeklerde her poğa bir kulp buluyor.. 
(886 puan) tarafından
Benim adam beni hala aldatmadi bugüne kadar ama mesajları niye sildi bilmiyom ki sordum dedi moralin bozulmasın diye sildim ama numara duruyo hala bide sinirleniyo hem suçlu hem güçlü
(2,323 puan) tarafından
Numarayı da sil görünce moralim bozuluyor de ben sana 182 den randevu alırım birdaha böyle bişey yapma de.
(886 puan) tarafından
Yok işte telefon satacakmis para kazanacakmis diye tutuyormuş beyfendi
0 oy
(1,775 puan) tarafından
Sen haklısın tabiki ne alaka randevu bilmem ne kendisi arayıp alabilir yani eşin de saçmalamış iyice 
(886 puan) tarafından
Benim bı kac gün gözüm üstünde olur bunun içime kurt düştü bikere
(1,775 puan) tarafından
Tabi canım gözün üstünde olsun ne olur ne olmaz
(886 puan) tarafından
Ama ben nerden bilecem kıza evde arayıp mesaj atma eşim görmesin demiyecegini ya işteyken konuşsalar ben nasil anlayacam sence of yaa
(1,775 puan) tarafından
Wp den konusuyosalar wp web var ordan eşinin mesajlarını görebiliyosun burdaki karılar biliyodu nasıl olduğunu
(886 puan) tarafından
Bı şekilde öğrenecem zaten deminde yazdım watsaptan mesajları görüp yazmadı
0 oy
(5,328 puan) tarafından
Bende hoşlanmazdım bu durumdan yani hastaysa gitsin doktora yardımcı olmalar mesajlaşmalar ne yaniii
(886 puan) tarafından
Zaten doktora gitmesi için yardımcı olcakmis güya :(((
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Eşin hala yaşıyor mu ? 
(886 puan) tarafından
Yaşıyor valla neden ki
(4,661 puan) tarafından
Eşim olsa ölmüştü resmen
(886 puan) tarafından
Ben benimkine iki laf ettim sinirlenip telefonu fırlattı canım zeytinyağı gibi üste çıkıyor bide öldürmek mi kaldı yani
(4,661 puan) tarafından
Suçunu biliyor böyle vicdana oynuyor takipte kal canim gerekirse numarayı al giriş saatlerini takip et
(886 puan) tarafından
Ben demin bı kaç mesaj attım cevap vermedi bana
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Çok enteresan müşterinin yaşını ve mesleğini nerden biliyo eşin?
(886 puan) tarafından
Konuşmuşlar demek dükkanda ayak üstü ya kız çok ****** ya benim kocam of of
(3,213 puan) tarafından
Valla biz de telefoncuya gidiyoruz kimse yaşımızı mesleğimizi sormuyo kadının durduk yere bunu söyleyeceğini de sanmıyorum. Hadi söyledi diyelim mesajları niye siliyo. Tamam de ki hepsi normal vay akılsız bunu niye sana anlatıyo günah çıkarır gibi
(886 puan) tarafından
Benim kocamda bı yamukluk var ama bakayım kokusu çıkar inşallah yada kızda bıseyler var kafam darmaduman şuan sinir ölmüşüm kalmışım öyle
(3,213 puan) tarafından
Bence hiç kızı suçlama dışarısı o kızlarla dolu ayrıca ne bilsin evli mi değil mi sen kocanı ölç biç her kuyruk sallayana giderse daha çok telefon kaydeder.
(886 puan) tarafından
Mesleği telefon ya gelen giden çok oluyor :'( ama ben ne kadar safim hiç sormadım muhabbet nasıl yaşa mesleğe geldi diye saf saf dinledim keske bu akşam baksaydim konuşmalarına ne biliyim silecek içime kurt düştü bikere
0 oy
tarafından
Fazla gereksiz samimiyet bence
(886 puan) tarafından
Evet malesef güya telefon saticakmis eşim ondan kâr edecekmiş diye numarası rehberinde
tarafından
O zaman her telefonu satacak olanın numarasını kaydetsin olurmu öyle şey
(886 puan) tarafından
Tabii gunde ne kadar insan gelip telefon alıyor biliyon mu sen yani kala kala o kızın vereceği paraya mi kaliyoruz çok saçma bencde
0 oy
(395 puan) tarafından
Sen haklısın git numarayı da sil deki sen çok düşüncelisin bende sana yardımcı olup numarayı da sildim de
(886 puan) tarafından
İşte numarayı sildirtmedi dedi ben ona telefon satacam onun için numarayı tutuyorum. Bende usteledim telefonu fırlattı yaa
0 oy
(570 puan) tarafından
Ayy okurken sinir krizi geçirdim benimki öyle birşey yapcak dalağını böbreğini sökerim sonra hastane hastane gezsin 
(886 puan) tarafından
Ben konuştum benimki dedi telefon satacam para kazanacam diye numarasını silmiyorum oda hastanede yardımcı olacakmış falan. Yaşça büyükmus de abla kardes babında konuşuyorlarmis elin kızından insana bacı olmaz.
(570 puan) tarafından
Vallahi canım ben kendi eşim için konuştum bunu yapması için ölmeyi göze alması lazım
(886 puan) tarafından
Ben ne saf bı kadınım yaaa .s..s.s.s.s.s
(570 puan) tarafından
Ben ortalığı yikardim ama sizin aranızda ki iletişim farklıdır ne gerekiyorsa sen iyi olanı bilir ona göre davranırsın
(886 puan) tarafından
Senin eşin sakindir belki ama benimki öyle değil malesef hemen parlıyor bende kavga çıkmasın diye susuyorum çogu zaman ama ben bu gece iskillendim onunla konusucam bu konuyu yarın ama smdi uyku tutmuyor sinirden
0 oy
tarafından
Kız vala ben gelemem öyle şeylere yani direk o numarayı kaydetmesınden kavga cıkarırım gitsin acile kulagımda sıkıntı var duyamıyorum desın yonlendırsınler polıklınıge yani senınkı daha yanında msjlasıyor vala eşimin bayan komutanları var hanı astsubay onlarla samımı oluyorlar onu bıle nasıl kızıyorum sınır oluyordum Allahtan samımı olan gıttı evlı ama kadın masallah cok cok rahat bırı ya delı oluyordum
(886 puan) tarafından
Ben başta saf kalbimle karşıladım olabilir dedim ama demin mesajları okuyim bakım hiç ne konuşmuşlar dedim silmiş mesajları ondan şüpheye girdim soruncada baya tartıştık ya ben bı kere şüphelendim malesef
0 oy
(48,671 puan) tarafından
sira ayarlamasi.icin uzun uzadiya medajlasmasina gerek yok ayrica gelen musterinin meslegine kadar nasil muhabbet gitmis sen onun kafasına atsaydin keske telefonu
(886 puan) tarafından
Gece gece büyük kavga çıkar diye bulasmim dedim iki kelimemde telefonu fırlattı yok bilmem sen bana hemen iftira atıyorsun yok bilmem musteridir hemen yanlış anlıyorsun ama ben bı kaç gün göz hapsine Alaçam onu ufacık bı yanlısı varsa benden cekecegi var şuanda bişey demiyorum
0 oy
tarafından
Ay hem numaraci hem sinirleniyor sanki dünyanın algoristmasini çözmüş keşiş gibi ne bu havalar bı çakican ağzıyla g.ö.tü yer degistiricek tövbe tövbe ya. Sende söyle güvenimi sarsiyorsun iyi olmaz de
(886 puan) tarafından
O bana cakacakti malesef .s sinirlendi telefonu fırlattı musteriymis güya erkek milleti işte ama o görür gününü . Bı kaç gün boyunca hep takip edcem bakalım gercekten bı yanlısı Varmi yok mu diye Varsa görür gününü
tarafından
Valla yakalayamassin canım yapan adam her türlü yapar başka telefondan yapar yine yapar . Sen önlemini al baştan konuş benim.guvenimi sarsma de anlat rahatsız olduklarını
(886 puan) tarafından
Şimdi gece diye uzatmadm kavga çıkmamasi için bebek var korkar ama yarın işten gelsin konusacam tehditte edecem gerekirse
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Whatsap dan yazdiysa whatsap sil yeniden yükle mesajlari gelir oku bakalım ne yazmış yerinde olsam ben daha beterini yapardım net yanj 
(886 puan) tarafından
Nasıl gelir canım sildi ama
(1,939 puan) tarafından
Whatsp silip tekrar yükleyince bugun konusulanlar gelir sen yükleme yapınca kabul et onlar da geliyor geri
(886 puan) tarafından
Şimdi diğer konuşmalar da var silsem geri yükledigimde gelmese sabah görüp sen bana nasıl güvenmessin diyip bı kavga daha çıkarsin istemem bebegimin onunde kavga çıkmamasına özen gosteriyorum bunu baska bisekil cozecem :(
0 oy
tarafından
Seni gaza getirmek istemem ama ne munasebet esim hemsireyle msjlasacak randevu icin hemsireye mi gerek varmis cok sacma 
(886 puan) tarafından
Takipte kalacam zaten ama inşallah düşündüğüm gibi değilde eşim iyi niyetlidir. Kokusu çıkar belki. Bu aralar eşimle pek bişey yapamıyoruz çocuktan dolayı acaba gözü dışarı mi kaydı diye endişeliyim
tarafından
Ilgisiz kalinca hemen baska arayislara mi gecmesi lazim sen niye baska adamlarla konusmuyosn
(886 puan) tarafından
Biz kadınlar nefsimize dur diyebiliyoruz çünkü ama erkekler öyle değil illaki acısını çıkaracak ama benim eşim beni hiç aldatmadi bugüne kadar mesajları silmesi şüpheye soktu beni
tarafından
Insallah suphen bosunadir esinin ustune gitme sessiz takip et yapmayacagi varsa da inadina yapmasin
(886 puan) tarafından
İnşallah canım saol tavsiyen için öyle yapacam zaten
0 oy
(262 puan) tarafından
Yuh yaa rahatliga gelll sanki eski devirdemiyiz şak diye randevunu alıyosun zaten ne alaka sen haklisin tabikide 
(886 puan) tarafından
Burda bazen vermiyorlar sıra. Dolu oluyo çok uzak bı tarihe atiyolar benim takildigim tek nokta neden mesajlari sildi yani uygun olmayan şeyler mi konustular bunlar kafam allak bullak ne diyim inşallah ben yanlış düşünüyorum yoksa aksi olursa benden cekecegi var.s.s.s.s
(262 puan) tarafından
E olsun bi zahmettt sende cektirrrr artik operasyon basladi sana teli kurdala hareketlerine dikkat et eve kacda geliyor
(886 puan) tarafından
Normalde tam 6 da eve geliyor telefonuda kurcalayacam ama eve gelmeden temizlik yaparsa bilemem .s
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Sacmalamıs esın kıyamet koparırdım ben randevuya Beraber. Bı ıkı işyerınede gıt
(886 puan) tarafından
Tek başıma gidemem ki bebisi nereye bırakacam .s demin mesaj attım ama gördü yazmadı .s
(1,037 puan) tarafından
Sen cok haklısın ben olsam dıger kulagını da patlatırdım numarayı sıldır bıdaha muhatap olma de
(886 puan) tarafından
Az önce aradı konustum dedi yanlış bişey yapmadım yapmam çift watsap açacam sana dedi
(1,037 puan) tarafından
Kabul et acsın belki kotu bise yazmıo dur ama alttan alma sen haklısın
(886 puan) tarafından
Yok almadım zaten ama açsın tabi benimde içim rahat etsin yinede güven olmuyor işte
0 oy
(5,406 puan) tarafından

:woot: Gözlerim yerinden çıkacak o kadar zaman ne msjlaşmasi bu ne samimiyet telefon muhabbeti sakalaşmalar.. Sen haklısın burnundan getir ara 182 yi randevu al çıksın aradan o kadın 

(886 puan) tarafından
Bugün arayacam da çok uzak tarihe atıyorlar benimkinin de kulağı çok fena kapanmış duymuyo bı kulağı.
(5,406 puan) tarafından
Özele git canım kulak bu. Benim eşim de öyleydi ailesine kalsa ameliyat olacaktı evlendigim diğer hafta aldım götürdüm =) çok iyi bir profesöre denk geldik inan ki 175 tl verdik toplam da bu kadar. Önce devlete götürdüm acil dedim ısrar ettim doktora kabul etti testleri emarı orda yaptik. Emar sırası attılar ısrar kıyamet kapıdan ayrılmadım gelmeyen birinin yerine alın dedim aynı gün emar çektirdim. Sonra  bu sonucları alıp özel hastane de prof a gittik doktor biraz yıkadı çok etkili karışım hazırlattı kulağına damlattik burun fisfisi vermisti  falan şükür olsun ki şimdi çok iyi ama yine de asla banyoya pamuk veya kulak tıkacı olmadan koymam. Niye uzun uzadıya anlattım fikir olsun sana elin kadınlarına bırakma kocanı ilgilen =)
(886 puan) tarafından
Az önce aradı konustum dedi yanlış bişey yapmadım yapmam çift watsap açacam sana dedi
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Valla kocan gelen müşterilerinin mesleğini ne iş yaptigini soruyor demekki sormadan muhabbet etmeden kim nerden bilsin.bu devirde başkasın için sıra almak mı kalmış o kadar mı cahil arasın telefonla alsın bide yaşını nerden biliyor valla kıskanç bir insan değilim ama yılışık insanlarda sabrım yok kocan sormasa kimse de söylemez yaşını da mesleğini de işini de 
(886 puan) tarafından
İşte ben o mu sordu yoksa kizmi söyledi bilmem sadece çok gereksiz bı diyalog .s keşke bu kadar serbest birakmasaydim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 294 göst.
25 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Buket masal (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 355 göst.
8 Ekim 2020 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 251 göst.
0 oy
4 cevap 159 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (753 puan) tarafından soruldu