0 oy
964 göst.
Diğer kategorisinde (50 puan) tarafından

Burda bakiyorum salonunun fotosunu atarken veya cocuk dagitti derken bile cok düzenli, benim salon savas alani gbi cocugu uyuttugm yerde birakiyorm kaldrp besige koycm desem uyaniyor. Cocugun yaninda kan damlasi, vitamini, pisik kremi, zeytinyagi poposuna, pamuğu, sicak suyu, biberonu, agiz mendili, emziği, ince battanyesi, bezi, burda cekilen fotolarda ben bunlarin hic birini gormuyorum cocugun yaninda:D ve koltuklarin bozulan örtüsü yemegimi yedgm kaldramadgm sofram ayy ayyy savas alani resmen cocuk uyuyunca uyuduğu yerde dye iste yapamyorum

Hii birde ek gida arac gerecleri var ☺

22 Cevaplar

0 oy
(2,172 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Benim evim cok toplu heryer duzgun mis gibi mutfagım bile :) ama yatak odasının kapısını acarsan ustune biseyler yıkılabilir altinda kalabilirsin pis bez bile var kokudan giremezsin iceri :D

(2,172 puan) tarafından
Aman napcam televizyonu ben olmusum zaten bi film :D bizim kız uyur uyumaz hemen yatıyom yerlesik hayata gecmek icin cok erken burda buyuyup cıkcaz :D
(50 puan) tarafından
Haaahahaaaa Bende biraz yatak odasina geceyim bari salon biraz temiz kalsin ne zormus cocuklu olmak yahuu eskilerdr de bir laf biz nasil büyüttuk falan valla sinirlenyorum al sen bak.diyesim var ☺☺☺☺
(2,172 puan) tarafından
Sen onlara bakma bi evde 10 kisi yaşiyolarmis biri temizlemese digeri temizler simdi kimse yardima gelmiyo ki anca isimize karişsalar :D akil verme bende cok yapacaksan is burda buyur de :D
(50 puan) tarafından
Iyi fikir verdin bundan sonra 10 cock buyuttm dyene bizim evde 10 kisi yok tek basimayim ancak bu kadar dicem☺☺☺
(2,172 puan) tarafından
Al benimkinide buyut de ver kucagina buyutsun bakalim nasil buyutuyo gorelim :D
-Reklam-
0 oy
(2,181 puan) tarafından

bizde cocuk da yok ama yine de ortalik savas alani :D

(50 puan) tarafından
Cocuk olunca daha beter olur birak daginik kalsin☺☺
(2,181 puan) tarafından
valla hic ugrasamam toplu olsun diye :D
0 oy
tarafından
Ayy aynı ben ya haahahaaa ama ben bi kutu aldım hepsini bir araya koyuyorum yinede dağınık
(50 puan) tarafından
Ayy iyi fikir valla belki oyle yaparsam biraz gider daginiklik bende kutu yapayim☺☺
0 oy
(75 puan) tarafından
Al bendende o kadar benimde aynı öyle uyanmasın diyede işte yapamıyorum uyanınca emzirme alt değiştirme s vs zaman gittii nasil düzenli oluyorsunuz kiz buraya foto atıyorlar diye azıcık düzenleme yapıyorlar bence
(50 puan) tarafından
Bencede duzenleme yapiyolardir gbi geliyo:) yoksa cocuk olan bir evde düzen cok zor inanki cok temiz titiz bir insanm cocuk olunca pasaklinun teki oldum uyanmasn dye iz yapamiyorum uyanincada onunla ilgileniyorum
(75 puan) tarafından
Valla ben çok.titizdim ama çocukla asla olmuyo
(50 puan) tarafından
Her temizledgmde bu son dagnklikti diyorum ve bir gun sonra hopp ayni oluyor ☺☺
(75 puan) tarafından
Bende diyorum ki herşeyi aldığım.yere koyucam artık oooo bi bakıyorum dedikten 10 dk sonra her yer bir yerde biraz büyürlerse rahatlasam diyorum ama o zamanda oyuncakalri topla ek gıda ver mamasını hazırla
(50 puan) tarafından
Bende buyuse rahatlasa dyorum ayaklaninca isimiz daha zormus oyle dyorlar ☺☺☺
0 oy
(115 puan) tarafından

Benim evim de aynen anlattığın gibi. Biri çat kapı gelecek diye korkuyorum:D Temizlik günleri taş catlasa yarım saat duzenli ve temiz kalıyor. Bence toplayip cekiyorlardır. yoksa mümkün degil öyle kalmasi. 

(50 puan) tarafından
Kizz bende ya kapi caliyo bazen bakmyorum evde yokmusum gbi yeminle ev o kadar dagnkki ☺☺
0 oy
tarafından
dun bir ara gaza geldim cekip atayim dedim toplayip cikana kadar unuttum dusun ki ne kadar karisiyor yani 
(50 puan) tarafından
Toplayana kadar unuttunmu allah seni ama dogru butun yuk bizim uzerimizde unutulmayacak gbi degil yani
0 oy
tarafından

Cam rende canım lazım tabak kaşık çatal ve suluk :) 

Benim evde pek düzenli sayılmaz oğlum herşeyi aşağıya indiriyor :D

(50 puan) tarafından
Biberon mama biskuvisi suyu tabagi catali kaşığı mendili ayri ayri grubu var ilac grubu yiyecek grubu temizlik grubu☺☺☺
0 oy
tarafından
Keske foto atsaymissin
(50 puan) tarafından
Utandim atamadim ☺☺
tarafından
Kiz utanilcek ne var sanki bizim evler cok mutoplu :DD
(50 puan) tarafından
Sorun da orda iste burda cok inceledim daginik ev goremedim sanirim toplamislar☺ o yuzden atmaya utandm kendi evimi☺☺☺
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Valla kuzum ben düzen hastasıyım elimde değil kremleri felan kullanır kullanmaz yerine koyuyorum bebek kucağımda sağı solu toparlyrum bazan kendime çok kızıyrum bırak kalsın yorgnlktan gebercem ev toparlama peşindeyim diye 
(50 puan) tarafından
Ben onu da denedim yorgunlktan horlayarak uyumusum☺☺☺☺
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Normalde ben çok düzenliyimdir ama paşam doğduğundan beri biraz aksatsamda fenelde derli dopludur senin dediğin gibi hiç olmadı
(50 puan) tarafından
Toplayinca yorgunlktan ölüyorum valla
(10,411 puan) tarafından
Beni işlerim gece 12   1 bazende 3 çe kadar bitmiyo
(50 puan) tarafından
Bi kac gun oyle yaptm ee cocuk sabah erkenden kalkyo sutumde azaldi yorgunlktan valla annelerinde dinlenmesi lazm canm
0 oy
(319 puan) tarafından
Canım ne kadarlık bebeğin benim kızım 6 aylık ben bazen gece temizlik yapıyorum eşim varken 
(50 puan) tarafından
7.aya yeni girdk canim bende genelde aksamlari ortalgi topluyorum esime veryorum cocugu ama bi gun sonra güne baslarken yine ayni olyo
(319 puan) tarafından
Canım bebeğin malzemelerini bi çekmece yap oraya koy suyu bi tek dışarıda kalsın diğerleri çekmecede toplu durur yemek malzemeleri zaten direk mutfağa
(50 puan) tarafından
Canim hepsini masaya koymustm cocugun altini acinca ben getirene kadar huysuzlanyo o yuzden hersey etrafimda ac olunca zaten gözü dönüyo
(319 puan) tarafından
Benim kızımda öyle olsun Amaan bizim bebeğimiz var biraz dağınıklık olsun bi şey olmaz canını sıkma =)
(50 puan) tarafından
Saldım gtti bende napim☺☺
0 oy
tarafından

Kız beni evi anlattin ya:D

(50 puan) tarafından
Cok var burda benim gbi olan sanirim ama caktrmadan topluyorlar ☺☺☺☺☺
tarafından
Hahahahaa görüntüye aldanmamak gerek canim:D
0 oy
(2,768 puan) tarafından

Kız valla bizim hamak beşik var onun icine atiyorum ne varsa :D

(50 puan) tarafından
Seni gidi seni uzerine bi ortu ortup kamuflaj mi yapiyon ☺☺☺☺☺
(2,768 puan) tarafından
Yok ay oyle duruyo bebek olunca aman temizlige sirami geliyor sankii :))
(50 puan) tarafından
Eskiler yapiyormus 10 cocukla az sikayet edince biz 10 cocuk buyuttk dye basima kalkyorlar☺☺☺
0 oy
tarafından
Hic kizim uyuyo diye o odaya girmemezlik yapmadm.doğduğu gunden beri televizyonun sesini kismadim. Telefonumu sessize almadm. Yaninda sessiz konusmadm. Onun oldugu uyudugu odada süpürge bile calistiriyorum. Uyumadigi huysuz olduğu zamanlarda mesela aliyrm mutfağa bi yandan ayagimla ana kucagini sallayip bi yandan bulasik yikiyorum. Her arac gerecini cekmecesine koyuyorum. Hepsi ayni anda lazim olmuyo sonuçta. Lazim olursa da ben alip gelene kadar bi kac saniye gecicek bsey olmaz. Bi de uyudugu her firsati değerlendiriyorum. Ilk ev islerimi yapip sonra dinlenmeye çalışıyorum
(50 puan) tarafından
Canim bende is yapayim dedm kalktm sesten uyandi normalde bende muzikle uyutyorum yoksa uyumyor ama en ufak ses olsn uyaniyo cok fena bi kizim var ana kucagini kullanamiyoruz artik buyuduk dönmeye calisyor kucakta gezdrncede cok agir hemen yorlyorum
0 oy
(13,702 puan) tarafından

image

taaaaa tekli koltuktaki minderi eşim braktı sabah oraya bana gıcıklığına :D katalog mu bu ev niye habire herşeyi yerine koy diyosun diyr söylendi :D

Dağtcam iştr dedi :D

(13,702 puan) tarafından
Bn gelemiyorum kuzum dağınıklığa  baygınlık geliyo bna :D
(50 puan) tarafından
Banada ama elimden bise gelmiyo☺☺☺
(13,702 puan) tarafından
Bebiş ne kadarlık bnmki daha sabit duruyo belki snnki etrafı dağtydur ondan
(50 puan) tarafından
7 aylk canim dagitamiyor henuz ayaklanma bise yokta iste onun yerine ben dagitiyorum onu getir bunu getir falan☺☺
(13,702 puan) tarafından
:D o zaman iş bölümü yap bi günü temizliğe ayır. Bi günü yemeğe  .  :D arkadaşm öyle yapıyo :D
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Canim ben cocugumun kiyafetleri icin kucuk bi sepet aldm oturdugum odaya koydum gerekli olan seyleri onun icine yerlestiriyorum damlalari falan da sehpanin ustune dizebilirsin biberinunu da ayni sekilde. Yemegi genelde mutfakta yiyoruz biz ogluma yere yer yatagi yapiyorum oraya birakiyorum bende yaninda oturuyorum pek koltukta oturmuyorum o yuzden oyursam da ortuler bozulmuyo kolay kolay.
(50 puan) tarafından
Benim kocam sagolsun bozup gidiyor bizde yerdeyiz kocaman minder yaptik orda uyutuyorum ve amerikan mutfak oldugu icin mutfaga bile giremiyorum uyanck dye
(6,364 puan) tarafından
Muzikle uyut canm hic degilse uyanmaz hemen :)
(50 puan) tarafından
Muzkle uyutyorum zaten canim bazen uyuyunca kapatmyorum az is yapayim dye zararlimu blmyorum ama vicdan yapp muzigi kapatyorm zarar verr dye geri kaliyo islerim
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Bende merak ediyorum.  Bide temizlik yapiyolar dip kose onu da atiyolar. Ozeniyorum valla dun halilari verdik yikatmaya evi silecektim suyu hazirladim hala silecem insallaah. Bazen sabah kahvaltisi bulasigini gece 10 da yikiyorum anca.
(50 puan) tarafından
Ben yemek bile yapamyorum kahvalti yapip geri uyuyorum o kadar zorki ya:/ bende ozeniyorum temizlk yapanlara
(1,567 puan) tarafından
Bende de durum ayni canim. Esim evde olmasa kahvalti hazirlarken bnde hazirlayamam . Sagolsun cocuga bakiyo bn hazirliyorum yemek de ayni sekilde. Esim evde olmadigi zamanlarda kahvlatim ayak ustu atistirma şeklinde.
0 oy
(7,411 puan) tarafından

Bian sok oldum. ben nezaman bu postu actim diye canim:woot: 

(50 puan) tarafından
Yaaaa yalniz degilmisim cok mutlu oldum temiz toplu ev gormek istemiyorum azck pasakli atsinlar yaaa ☺☺☺
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Aynı durumu yaşıyoruz cnm yataklarını bile toplamadım resmen savaş alanı ev uff bi arkadaşım var iki çocukla evin üstesinden geliyor valla Biri 2 aylık diğeri 1 buçuk yaşında helal olsun yapana 
(50 puan) tarafından
Yaa aynen helal olsun bebekleri uslu olanlar yapablyor demekki benimki bildiğin deliii ☺☺
(1,219 puan) tarafından
Al bende de okadar cnm canavar diyorum ama boşuna demiyorum özellikle girişince ise başlıyor yaramazliga
0 oy
(9,651 puan) tarafından

Utanma arlanma kalmadı bende :D işte benim evimin herzamanki hali :D

image

(50 puan) tarafından
Allahim tutunmusta yürümeye calisiyo masallah yaa ☺ cokta daginik değil be yaaa☺☺☺
(9,651 puan) tarafından
Tabi tabi dağınıklık değil onlar engelli parkur çünkü biz ailecek deliyiz :D

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 187 göst.
14 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sedeff (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 164 göst.
12 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sirvan00 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 834 göst.
0 oy
2 cevap 87 göst.

380,087 soru

11,378,471 cevap

34,863 kullanıcı

...