0 oy
453 göst.
Aile kategorisinde (393 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

6 yaşinda erkek kardesim bebegm 9 aylik kardesm tek başinayken cok efendi sözümden cikmaz ama annem olunca o kadar şimariyoki dun bendeydi annemler baktim bebegime vuruyor yapma diyorum daha beter yapyor aynaya top firlatyor kapilari carpiyor eşyalarimi karştryor hiç laftan anlamiyor..

Şimdi benm hastane işim eşim annene birakalm diyor ama icim el vermiyor 1 kez braktim bebegimin yuzu morarmşti bisey demedim 

Bide hâla tuvalate annem goturuyor gece falan annem uyutuyor yani annem çok simartyor bisey deyince uzuluyor annem uyarmiyor bile napsam şaşrdim

Kaynanamda bebegime yemek yediremiyor ac birakiyor ogluma zorla yediriyorum ben kaynanam ugrasmiyor hic

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bence bırakma kuzum bi bebeğin yeri anne yani ne olursa olsun
tarafından
Biri evlatsa diğeri torun o zaman yanındaki çocuğunu düzgün yetostirsin kiskanmasin el kadar bebegi.
Zoruna gitmiştir sende de oda benim evladımi dovhyo benimde zoruma gidiyo
(393 puan) tarafından
Diyorum kuzum inanki dün bebegime vuruyor emrecim yapma o kucuk diyorum tamam diyor 5 dk sonra yine vuruyor tekme atyor
tarafından
Anam valla cimciklerdim hiç sevmem çocuk dövmeyi ama inan evladını yanlız bırakma sakin ha
(393 puan) tarafından
Vurunca annem kusuyor kizinca yine küsuyor anne bisey de diyorum demiyor
tarafından
Sende söyle anne gelmek istiyorum ama eğer bişey yaparsa bu son gelişim ben çocuğumu yolda bulmadım seninki nasıl kiymetliyse benomki de kıymetli de
-Reklam-
0 oy
tarafından
Keske soyleseydin niye soylemedin yuzu morarmis annen nerdeydi demek ki iyi bakamiyo birakma bence
(393 puan) tarafından
Annem dediki yuzunu kendi yapmş dedi bende ses etmedim biliyorum bisey desem annem küser konusmaz
tarafından
Ne olursa olsun o gunden snra birakmazdim ben
0 oy
(48,610 puan) tarafından
birakma yaninda gotur kayınvaliden yok mu ona birak
(393 puan) tarafından
Kaynanam var ama oda bebegimin karnini doyuramiyor bebegmin zorla yedirmesi lazim ama kaynanam ugrasmiyor ac brakiyor
(1,292 puan) tarafından
Kaynana rica et, anne biraz daha zorla yedirmeyiz de ve kaynana bırak. En azından. Bebeğin can güvenliği var
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Annene söyle bunu yazik 9 aylik bebek bir gün daha kötü seyler yapar ALLAH korusun
(393 puan) tarafından
Sürekli peşinde olmak lazim kocaman oldu akli herşeye eriyor
0 oy
tarafından
Simarmis o cocuk boyle yapti zaman bi eline totosuna vurucan daha yapmaz ya kizicakisin oyle ne yaparsa sesiz sakin karşılamayin 
(393 puan) tarafından
Vurdum annem bana küsmüş bidaha evine adim atmycam dedi
tarafından
Kusura bakma ama annen sana kusecegine az çocuğa yalnislari öğretsin cocuk boyle şımararak büyürse ilerde annen cok pişman olacak valla benim oğlum boyle yaparsa şamarı yerdi
(393 puan) tarafından
Ben anneme anlatiyorum mesela suyunu kalkip kendi almaz annemden ister herseyini annemden istyor kalk kendin al diyorum annem ters ters bakyor bana
tarafından
Anne abartmış aman bos ver hic takma kendi pişman olur sonra boyle yaptığı için
0 oy
(725 puan) tarafından
Ben güvenip bırakamazdım kıyamam 
(393 puan) tarafından
Eşime ne desemki
(725 puan) tarafından
İşiniz uzun sürmezse bebeği de götürün canım eşin bakar orda sen işini halledersin ben öyle yapıyorum götürüyoruz hastaneye bile gitsek yoksa kim olursa olsun aklım kalıyor,
(393 puan) tarafından
Benm bagrsaklarim calismiyor canm ilk kez gastrolojiye gdecem blmyotrm ne kadar surer
(725 puan) tarafından
Yaa olsun canım sen halledersin bence eşin tutar bebeği istersen böyle yapın çok geçmiş olsun
(393 puan) tarafından
Saol canm
0 oy
tarafından
Kimseye bırakma yanında götür 
(393 puan) tarafından
Oyle yaparm artj
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Dayak yemektense aç kalsın daha iyi canım bence kaynana bırak bırakırken iyice doyur yanınada biraz mama bırak söyle bunu ver ben gelene kadar geldiğin gibi hemen doyur yine
0 oy
(2,075 puan) tarafından
9 aylık olmus eline bseyler verince fln kendi yiyemez mi. Benim kızım kapalı pide seviyo mesela bsey yediremedigm zamanlarda veriyorum eline. Sende hazır sevdiği bseyler koy çantasına öyle götür kayinvalidene. Vicdansız değil ya bilerek.ac bırakmıyodur elinden yemiyodur cocuk
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Cocgunu yanina al götür 
0 oy
(826 puan) tarafından
Aç kalmaslnı tercih ederim ben)). Ya başına bişey gelse. Burda biri post açmıştı eltisinin bebeğinin üzerine büyük çoçuöu atlamış kaburgası falan sınmışrı Allah korusun hala aklıma geldikce kötü oluyorum. Abinde öyle büyütürlerse ilerde annene babana yazık olucak önünü alamazlar sonrada biz neyini eksik ettik böyle oldu diye söylenirler

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 139 göst.
19 Aralık 2023 Aile kategorisinde Kaavi (2,030 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 128 göst.
0 oy
5 cevap 173 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde ilayda4646 (854 puan) tarafından soruldu