0 oy
747 göst.
Aile kategorisinde (71 puan) tarafından
Kendi annemlerle ayni bahce icinde oturuyoruz annem sagolsun yemek yapar cagirir kahvaltiya gideriz hergun mutlka 2 kez gideriz bu aksam esim ise gidince yine gittik benim babam cok uyumsuz kavgacı bi insan sürekli bagiriyor surekli hep annemlede kavga icindeler kac kez uyadim babami cocugumun yaninda bagirma die sayisini unuttum artik sürekli küfur bagiris herseye ama yapma diyorum yapiyo banada agiza alinmivak hakaretler ediyo susuyorum bisi demiyorum ama artik bu aksam canima tak etti kizim 1 bucuk yasinda annemin gözlugunu aldi die cocuguma bagirdi bi anda gözüm döndü benimde bende ona bagirdim birbirimize girdik resmen en sonunda hemn cocugumu aldim evime kactim ben ama icim icimi yiyo aksamdan beri ben neden karsilik verdim die bi yandan ben hakliyim artik yeter diyorum annemede yapmadigini brakmiyo hep huzursuzluk küfür aşalama dısarda dünya iyisi ama evde tam bir pislik annemi sürekli aldatiyo sacma sapan seyler ama ben bu aksam kavgada neden kaesilik verdim die kendime kiziyorum kendimi sucluyorum sizce özür dilemelimiyim kiźlar:(

19 Cevaplar

0 oy
(6,919 puan) tarafından
Bişey diyemem baba sonuçta çok uzun zamandır baba cümlesi yok bende  
(71 puan) tarafından
Malesef baba sonuc ta iste
-Reklam-
0 oy
(341 puan) tarafından

Kötü bir durum:( Allah babana akıl fikir versin ne dıyımm ki

(71 puan) tarafından
Amin inş
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Baba olsa bile baba olmayı hak edene baba denilir 

Buda bir gerçek

(71 puan) tarafından
Kesinlikle ktiliyorum
0 oy
(3,831 puan) tarafından
Bu yaştan sonra değişmez canım ya zor bir durum özellikle annen için ama sende haklısın bende olsam tepki verirdim 
(71 puan) tarafından
Bizim psikolojimizi bozmus yeterince simdide kizima bagiriyo izin vermem
(3,831 puan) tarafından
İzin verme sakın canım belki zamanla bırakır bu huyunu sen tepki gösterdikçe
(71 puan) tarafından
68 yasindan sonra kimse degismez cnm asla brakmaz yani hep böleydi ama bu aksam anladim cinayetler böle isleniyo demkki dedim insan cinnet gecirince hic bisi gözü görmüyo dedim bi anlik hersey bu hayatta
(3,831 puan) tarafından
Evet haklısın ama böyle kötü şeyler düşünme benim annemde babamdan zamanında  çok çekti ama abimler tepki gösterdikçe babam değişmeye başladı şimdi annem çektiriyor ona hatta babama üzülüyoruz bile. İnşallah değişir babanda canım
(71 puan) tarafından
İnş cnm
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Bence haklisin eger ozur dilersen kendini hakli sanar ozur dileme bence 
(71 puan) tarafından
Ne bilim kendimi sucluyorum fazlami tepki verdim die babaya hani allah günah yazmasin dedim ben evlatligimi yapip özur dilim dedim
(1,659 puan) tarafından
Canim babani en iyi sen tanirsin 1 bucuk yasindaki bebege bagirmak bana normal gelmedi iyilikle elinden alsa o bebek anlamazdi bile cocukken de bize aynilarini yasatti demissin simdi eger ozur dilersen kendini hakli gorup devam eder bebegine bagirmaya agzi alismasin bence sen bilirsin tabiki yine de sen tanirsin babani
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Benimde babam da buna benzer birisi bir gün açtım ağzımı o gün bu gündür konuşmuyoruz düğünüme bile gelmedi baba tamam ama bir yere kadar yani insanın da bir sabri var seni gazlamak için söylemiyorum ama hak etmiş biraz baban 
(71 puan) tarafından
Bana istedini desin umruma takmiyorum ama benim cocuguma hic bisi dedirtmem bebek o nerden bilsin gözluk falan ben esimle tartisirken bile 50 kere uyatiyorum cocugun yaninda sesini yukseltme die cvp vermem ona bile ama babam anlamiyo ya simdi bi iki gün kuseriz gene barisiriz ama ben karar verdim o evdeyken gitmicem
0 oy
tarafından
Sana ayrı annene ayrı çocuğuna ayrı üzüldüm Allah hidayet versin inşallah babana 
(71 puan) tarafından
Amin amin inş bazen düsünuyorum ne babalik yaptiki die
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Ayni benim babam olacak kisi hak etmis iyi yapmissn asla da özür dileme Allah anneninde yardimcisi olsun insallah 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Bnece ozur dileme bi sure de gorusme gitme yani annenlere annen gelir zaten size 
0 oy
(3,836 puan) tarafından
benim babamda bi farklisi bu anlattığının.noye bu kadar düşmanlık tqpiyoe evin içine bilmiyorum.sanki gözü dönmüş gibi davranıyor. annem çalışıyor bu pandemide ara verildi malum. hep babamın bi yerlerden saçma sapan borçları çıkıyor kadın onlari ödeyip duruyor. ne bi faydası dokundu bize ne birsey. zamanında bicak çekmişti bana. Allah böylelerine akil versin. ben senin yerinde olsam özür dilemezdim
0 oy
(238 puan) tarafından
Babalara karsı daha bi düşkünüm 10 sene oluo kaybedeli. Ama yanlıs olmaz oyle ah babam ah asla torunun yannda yapmazdı oyle bıdr soyle bısı var bana oyle hakaret etse falan eşimi kımse tutamazdı gercekten cok fena tartısırdı
0 oy
(617 puan) tarafından
Canım benim bence hiç bir sey olmamiş gibi davran baban içinde pislik deme  saydigin huylarin aynısı benim babamdada var en güzeli ayrı oturmak siz neden aynı yerde otururyorsuz en azından her zaman gormesseniz bu kadar yüz göz olmazsınız 
0 oy
tarafından
Bunun için çocuğa bağırması cok yanlış kardesim. Baban sonuçta bisey demek doğru olmaz ama seni haksız gormedim, kendi fikrimce babanin ceki duzen vermesi lazim.
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Hemen dileme bence o da azıcık düşünsün yoksa böyle gelmiş böyle gider. Bu zamana kadar kimsenin sesini çıkarmaması hata. 
0 oy
(783 puan) tarafından
Bence özür dileme. Sonuçta baba diyoruz ama baba eğer babalık yapmıyorsa sende evlatlık yapmayacaksin
0 oy
(250 puan) tarafından
Canım baba demeyle baba olunmaz her doğum yapanda anne olmaz allah yardımcın olsun ne diyeyim
0 oy
tarafından
Ne ararsan var canım boyle adama az bile demısssın herseyı gec benım ıcın annemi aldatması bile yeterli bir sebep olur
0 oy
tarafından
Kötü bir durum rabbim babana akıl fikir versin ne diyeyim canm
0 oy
tarafından

Allahın cezası baba kelimesini ne kadar hak ederki böyle insanlar:angry:

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 593 göst.
30 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 420 göst.