0 oy
129 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (143 puan) tarafından
Ne zaman biter kizlar bu gaz sorunu  28 günlük olduk artarak devam ediyor

Rezene anason çayı içiyorum acı elma yağı aldim onu kullaniyorum fayda etmiyor doktor gaz damlasi vermiyor küçük diye tükenmek üzereyim

3 aylik olunca biter diyorlar öyle mi gerçekten  

Sizin tam olarak ne zaman bitti

8 Cevaplar

0 oy
(3,282 puan) tarafından

Bi an önce büyüseler keşke benimkide çok ağlıyo kıpkırmızı oluyo ya  :ermm:

(143 puan) tarafından
Bende diyorum geçse keşke bu 3 ay bı an önce
(3,282 puan) tarafından
Aynen perişan oldum ne zormuş valla ağlamaya başlayınca hayata küsüyorum resmen
-Reklam-
0 oy
(677 puan) tarafından
Sabretmek lazım cnm biliyorum çok zor.ne zaman geçeceği konusuna gelince tamamen bebekle alakalı.oglumun 21 günlükken başladı 4. Ayında bitti.sen bol bol tane kimyon kaynatıp iç hatta bebegede kaynağının kimyondan süzüp bir yada iki çay kaşığı kadar içir.
(143 puan) tarafından
Zararlı olmaz mı canım
(677 puan) tarafından
Bana oğlumda hemsire söylemişti cnm kendin bol bol kimyon kaynatıp iç diye bebegede verebilirsin demişti.ama endişen varsa bebege verme kendin gunde iki üç fincan kaynatıp kimyon iç inan faydasını görürsün.bide zeytinyağını hafif ısıt eline yakmasın sakın bebegin karnına masaj yap yağla sonra da bezle karnini sar o da çok iyi geliyor
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Neden gaz damlası vermiyor ki çok saçma. Biz 33 haftm doğduk Dr. Sab simplex önerdi çokta memnun kaldım 5 buçuk ayligiz yeni kestim
(143 puan) tarafından
Bizde 36 haftalık doğduk ama vermedi 2 aylık olsaydı verirdim dedi ama küçük diye vermedi
(6,859 puan) tarafından
Alla ala 19 gün kuvezde kaldık 1 haftaya kontrole gittik vermişti 4 saatte 4 damla şeklindeydi bünyesine göre yani
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Valla biz 2 haftalikken gaz damlasinkullanmaya basladik 5aylikken hafifledi ama kizim kolikti... suan hala bagirsak duzenleyici kullanioruz
0 oy
tarafından
Sırf size yazmak için üyelik açtım. Acı elma yağını sakın sakın kullanmayın. Kokusu çok zararlı doktorlar kesinlikle önermiyor. Bebeğini sıcak tutun siz kendinize dikkat edin yediklerinize dikkat edin masaj yapın bebeğe elbet geçecek ama acı elma yağını kullanmayın.
(143 puan) tarafından
Gerçekten mi evet kokusu ağır biraz
tarafından
Evwt bende başlarda kullandım kasıklarına topuklarına masajla sürdüm. Doktor kesinlikle kullanma çok zararlı dedi
0 oy
tarafından
2 aylık bitti bizim. Biogaia ve zinco damlayı da birlikte kullanarak 
0 oy
(383 puan) tarafından
Bizimkide cok gazlı bi bebekti biogaia kullandk cok faydasni grdm sahsen 
0 oy
(1,793 puan) tarafından
Cnm emzriiyorsun dimi ? 

Her emzirmeden önce göğsünün ucuna zeytinyağı sür çok rahatlıyor bebeler 

İlgili sorular

+1 oy