0 oy
542 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sanırım yoruldum :(( 

Bebeğim 8 ay 13 günlük dış döneminde hala 

Bu son hafta artık daha kötü olduk bir gram uyku yok yeme yok içme yok kıyamıyorum acısını biliyorum ellimden geleni yapıyorum ama yoruldum :( 

Evim desen temizlik yapamıyorum onca şey varken kendimi çok kötü hissediyorum saçım basım dağınık dusa bile firsattim yok . Sürekli sabır çekiyorum olur dilek diyorum onun da acısı var geçecek bu günlerde inşallah diyorum ama bir bakiyoeum tekrar karamsardayjm bir şeyden zevk alamıyorum :(( 

Kötü annemiyim diyorum bazen kendimi iyi değilim sanırım kızlar :((( geçecek değil mi ?

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Yazan destek veren herkesden Allah razı olsun iyiki varsınız kızlar ❣️❣️ bir nebze olsa bile çok iyi geldi...
-Reklam-
+2 oy
(4,853 puan) tarafından
Suan gülüyorum sana hep benim düşüncelerimi yazmissin zamanla düzeliyor mesela oglumun kontrolü oluyordu doktora gitcegim zaman mutlu olurdum disari çıkacam yeni kisiler görcem makyaj yapcam vs. Bunlari düşünüyordum bende o kadar çok bunalmistim ki yaşamayan anlamaz ama dediğim gibi geçiyor hepsi yavas yavaş düzene giriyor 
tarafından
İnşallah canım ya gerçekten çok zor bir süreç
+1 oy
(814 puan) tarafından
Gecicek cnm hep öyleyiz 11 aylik bebegim ve 2 aylik hamileyim midem kotu okadar halsizlik ve yorgunluk var ki ustumde birde uyku anlatamam sana bende yetisemuyorum temizlige falan enerjim yok
tarafından
Umarım geçer canım . Rabb'im seninde yardımcın olsun inşallah
(814 puan) tarafından
Amin cnm sagol insallah
+1 oy
(471 puan) tarafından
yardim  al biraz . annen bacın görümcen kaynanan kimse yok mu . biraz bebege baksinlar sende evini topla disari bi çık hava al . bikac gün yaninda kalacak biri olsa iyi olur bütün temizliğini bitirirsin. bebege de agri kesici ver bise olmaz bu kadar agrisi oluyosa yazik onada 
tarafından
Kimsem yok burda canım  maalesef :(
Evet bugün verdim ağrı kesici biraz daha iyi gibi sağol canım
(471 puan) tarafından
seni cok iyi anliyorum ayni zamanlardan geçtim.  ve kimsem yoktu. agri kesici ver diş döneminde hicbise olmaz tereddüt etme baktin hic durmuyor çıldırıyor yatmıyor biraz ver oda sakinleşir sende dinlenirsin
tarafından
Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Kötü anne olur musun sen hiiic.

Sen en guzel dusunceli emektarlar annelerdensin. Yavrucagin icin bu salmisligin. Hangi gun hangi ataklar gecmiyyor sabir kuzum sabiiiir
tarafından
Allah senden razı olsun canım bu yazdıkların o kadar iyi geldi ki tebessüm sebebi oldu çok sagoll ❣️
tarafından
düzenlendi
Cumlemizden canimm ❤
Hep gul sen.
Amaaannn iki salicaz üç şıkır şıkır olucaz canim. Hep guzel hep guzel olmaz arada pacozlukta lazim :)
tarafından
Yaaa canımsın ❣️❣️❣️ çok sagolll canım çok sağol :))
0 oy
(173 puan) tarafından
Canım herşey geçecektir bi kaç hafta sonra bakıp güleceksin neler yaşamışım diye
tarafından
İnşallah canım inşallah
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Canısı hepimiz aynı dönemlerden geçiyoruz merak etme geçecek hepsi moralini yüksek tut ☺️
tarafından
İnşallah canım sagolasin desteğin için
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Kızım 16 aylık hala böyle hissettiğim zamanlar oluyor çünkü çocuk her dönem zorluğu oluyor asla bitmiyor biraz daha büyüdükçe koyarsın oyuncaklarının başına o orda oynar sen temizliğini yaparsın şimdilik eşin geldiğinde yap hiç bı şeyi büyütme gözünde varsın ev dağınık olsun bu zamanlar bı daha gelmicek eşim gelince ancak duş alabiliyorum ben de inan hiç sıkma canını 
tarafından
İnşallah geçer canım o kadar zor ki bu dönem acı çektiğini gördükçe daha çok üzülüyorum . Sağol yazdığın için canım
(2,323 puan) tarafından
Ne demek canım benim
0 oy
(3,836 puan) tarafından

16 ayligiz. bu gün düzenim olsa ertesi gün olmuyor. ama olsundu napalim. ben kızımın yaramazligini da uykusuzluğunu da razıyım biraz yemek yese yetecek. önemli olan bebislerimiz. ailenden yardim almaya çalış. ben daha yeni yeni asmaya çalışıyorum temizliği aksatmayi normal karşılamaya çalışıyorum.

benim de çevremde var mesela görüyorum aklim ermiyor. kalkıyor sabahın köründe spora gidiyor evi tertemiz her gün tatlısı çeşit çeşit yemeği var. yani bende mi sorun var diyorum artık.  nasil yapabiliyor yani bebeklerimizin arasında  6 7 ay falan var. ama bi şekilde oluyor yani. kocasının isi müsait çocuğu yavaş oluyor. bizimki tam bi bicirik. e eşimin zaten uzakta ise gidip geliyor. herkesin derdi başka bu hayatta. ona sorsam mesela benim kizim usludur onun yaramazdir. insanlar işine geldiği yerden bakıyor ama artık kim beni yargılarsa diyorum ki Allah kat kat fazlasını versin ona. bende anneyim sende annesin ben sana insan gibi yaklaşıyorum bi de ortada yani evladin yavaş uslu bi bebek. Benimki de ortada niye tam tersini gösteriyorsun ki yani. ama sey diyecek illa ben daha çok zorluk çekiyorum en çok ben uyumuyorum en çok ben yoruluyorum hep bi kıyaslama. ama işine gelince en iyisi o.

ayy ne cok dolmuşum he :D sen pozitif olmaya calis bebeğine yaoma hayir etme diye bagirma iyilikle konuş önemli olan bunlar. gerisi hallolur inşallah. arkadaşlarıma makyaj yapan ben iki senedir kendime makyaj eşyası almadım. Düşün ki mezuniyet makyajı ben yaptım hepsine oyle güzel yapardım anlardım neden nereye. hakkınızı helal edin okursanız ben yazdim benden çıktı :D

(4,853 puan) tarafından
Harbi sende dertlerderya olmus :)
tarafından
Öncelikle hakkım helal olsun canım benim için düşünüp yazmışsın bana destek vermek için bir şeyler anlatmışsın Allah razı olsun senden . İnşallah canım geçer rabbim cümlemizin yardımcısı olsun inşallah ❣️
(3,836 puan) tarafından
senden Allah razı olsun canim. sende olup baskasinda olmayan şeyleri düşünerek motive et kendini ben oyle yapıyorum artık :D
(3,836 puan) tarafından
1istanbulmasali :D  
bu nickin hakkini vereyim dedim :D
tarafından
Sağol canım çok sağol ..
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Aynı ben sabır sabır çenem ağrıyor sıkmaktan sabah 6.30 dan beri beşik sallıyorum gram uyku yok tansiyonum çıktı inan 5 ayın içinde bir de 
tarafından
Çok zor gerçekten her dönemleri rabbim cümlemizin yardımcısı olsun inşallah canım
(13,202 puan) tarafından
Amin canım cümlemize
0 oy
tarafından
Uzun zamandır tam bir Mehmet Ağa oldum bakımsızlık düzgün giyinememe vs . Eşime diyorum sen iyi beni boşamıyosun diye. Tövbe estağfurullah o Nerden çıktı diyor. Dedim ne düzgün giyebiliyorum ne evi hergün derli toplu tutabiliyorum saç baş dağınık oluyorum. Hiç sevmediğim hallerdeyim bu durum beni boğuyor hakkını helal et diyorum estağfurullah hatun deme öyle sen benden razımısın o önemli sen en zoru yapıyorsun daha ne yapacaksın diyor Rabbim razı olsun cancağızımdan. 
tarafından
Ama dediğim gibi dış dönemi o kadar zor ki . Onun acı çekmesini görmek sürekli mız miz olması uyku duzenin olmaması ve hiç bir şey yememesi beni ruhsal ve bedensel olarak çok yordu inşallah bu günlerde geçer gider rabbim cümlemizin yardımcısı olsun inşallah canım
tarafından
1 aydır aynen anlattığın gibiyiz ilk defa dün uzunca ağlamadan uyudu mama için ağladı biberonla veriyorum zaten doydu uyudu 3 kere falan istedi onuda  sabah ezanından sonra uyandı namazdan 1 saat sonra bizimle uyudu ama o kadar uyuması bile bana yetti dinlemiştim resmen azı dişi çok zor ve çok yorucu oluyor
tarafından
Benimkisi daha hiç çıkarmadı bile alttan iki tane beyazlık var ama bakalım ne zaman çıkacak
tarafından
Allah kolaylık versin canım zaten Bi çıkmaya başladımı patır patır çıkıyor artık
tarafından
Allah razı olsun canım inşallah bakalim

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 371 göst.
16 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 267 göst.
+1 oy
9 cevap 393 göst.
8 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy