0 oy
244 göst.
Diğer kategorisinde (44 puan) tarafından
Kızlar günaydın Baby turco bebek bezi kullanan varmı suanda indirimde alıp kenara koysam sizce olurmu bebek dogunca alerji vs yaparım 22 adet 10 TL ıslak mendil 6 paket 360 tane 25 TL alıp kenara koymalımıym

12 Cevaplar

0 oy
(5,314 puan) tarafından
Bence çocuga denemeden stok yapma pişik olur bu kez elinde kalrı
(44 puan) tarafından
Canım stok degilde 3.4 paket alsam mesela ıslak mendilden bisey olmaz herhalde dogal yazıyor zeytinyağlı falan ondan alsam 4.5 paket olmaz mı sence
(5,314 puan) tarafından
Islak mendil  alabilirsin obda pek soryn olmuyor bez çok sorun oluyor bende sleepynin ıslak mendilini stok yapmıştım
(44 puan) tarafından
Tamm o zaman canım dediğin gibi yapıyım bezde 2 paket alayım zaten hastaneye falan götürücez doguma o arada biter hemde denemis olurum cok saol :))
(5,314 puan) tarafından
Rica ederim rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin cnm
-Reklam-
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Nereden alcam peki baya ucuza 

Ben beybi turco kullanıyorum ama alerji yapar belki senin bebeğine ben önce yeni doğan ıslak mendil kullandım 
(44 puan) tarafından
Ayn canım cok ucuz bende o yüzden almak istedim trendyolda tesadüfen gördüm size yazıyım bir dedim bilgim olmadığı İcin alsam mı 3.4 paket. ıslak mendili  yenidogan dogal cok hafif kokusu varmır zeytinyağlı. Bezi tvde görüyordum esime bundan alırız falan demistim fiyatını bilmiyordum tabi alıp birkac paket denesek ilerde ona göre alsak birkac paket elimizde kalmaz herhalde
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Hiç kullanmaım valla ama ucuzmuş.İlk aylar kaliteli bezler kullanmanı öneririm çocuk bu bezden dolayı pişik olabilir bez sızdırabilir.Poposu yara olur sonra pişman olma diye dedim bn molfix almayı düşünüyorum indirim paketlerinden alacağım.İlk 6 ay bezin kaliteli olması çok önemli durumun müsaitse prima al derim sonra istediğin normal bir beze geçersin.
(3,895 puan) tarafından
İlk çocuğumda sleepy kullanmıştım gerçekten çok kaliteli bir bez sıvı göstergesi var sızdırma yapmıyor üstelik yumuşacık gayet kaliteli ve uygun fiyatlı.
(44 puan) tarafından
Anladım canım ben bilmiyordum ilk ayların bez acısından önemli oldugunu o zaman birde senin dediğin bezler bakıyım artık ilerde alırsam alırım  cok saol :))
(3,895 puan) tarafından
İlk aylar bebekler günde 9-10 defa yapıyorlar 6 aylık olunca bu sayı 7 oluyor.Bu yüzden hem popoları hassas olduğu için hemde çok sulu dışkı yaptıkları için kalitesiz bir bez kullandıklarında çok fazla pişik oluyorlar.
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Ben aldim gecen hafta netten ama kizim 5 numara kullaniyor boyutlari kucuk geldi bana bezin 5 se 6 numarasi olacak yani islak mendilide 12 paket 50 tlydi sanirim 90 li ondan da aldim oda fena degil merkwte gore uygun sadece
(44 puan) tarafından
Anladım canım ben Baska bezler bakıyım en iyisi belki dogduktan sonra bir denerim  cok saol :))
(1,921 puan) tarafından
Ama dene paketleri var 12 li bi dene istersen ben 120 tane aldim hepsi o sekilde 13 li pakelerde geldi
0 oy
tarafından
Islak mendil icin sokunki guzel bebelandin.

Ben babay turconun yorumlarini okuduktan sonra babelandin bezini aldım deneyim diye.

Bir tane al bir dene hemen ona gore stokla
(44 puan) tarafından
Anladım canım cok tesekkür ederim yorumun İcin :)))
0 oy
(2,777 puan) tarafından
1 Şubat'ta Prima bebek bezlerinde indirim olacak ebebek'te ben de onu bekliyorum alıp stok yapacağım oğlum doğduğundan beri her bez alerji yaptı sadece Prima kullanabiliyorum O da çok pahalı indirim koşturuyorum bende
(44 puan) tarafından
Anladım canım bu bezden almam bende bir ebebege bakarım subatta 1.2 paket alırım denerim tesekkür ederim :))
(2,777 puan) tarafından
Önemli değil canım
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Çocuk doğmadan anlayamazsın alerji yapıp yapmayacagini denemen lazım. Nerde o fiyata var ? Deneme paketi mi 
(44 puan) tarafından
Anladım canım trendyolda gördüm baya uygun gelince bir soruyum dedim ama almycam tesekkür ederim :))
(5,406 puan) tarafından
Belki senin alacağın pişik yapacak bilemeyiz çünkü her çocuk bir değil. Ben de gördüm tanışma paketi ama 9 lira 20 tanesi
(44 puan) tarafından
Anladım canım almaya gerek yok o zaman. AA 9 TL görmedim ben:))) artık dogunca insallah ne iyi gelirse onu alırız
0 oy
(44,748 puan) tarafından
Denemek için bı paket al pişik yapabilir pek guzel bı bez degil
(44 puan) tarafından
Anladım canım hic alıp riske atmaya gerek yok o zaman cok tesekkür ederim :))
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Bez stogu yapma canim belki pisik yapar ama islak mendilde sleepy yenidogan harika birsey kizim 8aylik hala kullanioruz kalin ve cok temiz icerigi var icin rahat bir sekilde onu kullanabilirsin yada bebek temizle pamugu al 
(44 puan) tarafından
Anladım canım sleepy ve uni beby ıslak mendılınden aldık 3er paket memnun kalırsak onlara devam ederiz cok tesekkür ederim :))
0 oy
(4,061 puan) tarafından
O marka benim bütün arkadaşlarım da pişik yaptı onu bilemem ama ben Prima Premium Care aldım stok yaptım 3 numaraya kadar pişik falan yapmadı için bir problem yaşamadım O yüzden iyi marka al bence stok yapacaksın ıslak mendil olarak da Uni Baby Sensitive aldım
0 oy
(10,437 puan) tarafından
Başlangıç için garantici davran canım molfix öneririm. Prima bize yaramadı pişik oldu kızım. Islak mendil zeytinyağı varsa olabilir ama yine ilk 4 ay ben sadece pamuk kullandım onu ıslatıp sildim poposunu 
0 oy
(6,017 puan) tarafından
Islak mendili cok ince yani büyük abdestini silerken ben hep iki tane üst üste koyarak siliyodum aam fiyatına göre normal pişik de yapmadı

Bezinin de kalıpları cok küçük canım bir numara büyük alabilirsin istersen 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 112 göst.
17 Eylül 2023 Diğer kategorisinde SnurT (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 92 göst.
0 oy
6 cevap 321 göst.
0 oy
26 cevap 235 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Alya.1 (19 puan) tarafından soruldu