0 oy
1,195 göst.
Diğer kategorisinde (916 puan) tarafından

Anlamiyom kalanları uzak olsa hadi nyse aslnda bazende dusunuyom  2 gece fln kal gel :Dmasraf olmaz ama baslarm masrafına diyom yemn ederm ev gibisi yok ya  rahat edemem zaten kalsamda 

42 Cevaplar

+2 oy
(2,829 puan) tarafından

Şuan olay mahalinden bildiriyorum merkez, kayınvalidemdeyim. :D nasıl denk geldi post yalnız. Uzak değiliz aksine çok yakınız. Ama yasaklar falan olduğunda takılıyoruz geceleri bildiğin oyun falan oynuyoruz hep birlikte bacılar. :D

tarafından
Asayiş berkemal desene ne güzel :)
(2,829 puan) tarafından
:)) öyle kuzu
tarafından
Ne güzel maşallah o zaman... Kaynanamın evi 2 saat mesafede. Annemin evi 6-8 saat mesafede. Pandemi nedeniyle 2 sine de nadiren görüşürüz daha çok görüntülü ararız artık
(2,829 puan) tarafından
Yani iyi mi kötü mü bilemedim senin için. Eğer problemler varsa uzakta olmak senin için iyidir ama iyiyseniz yalnız uzakta olmak da üzücü.
tarafından
Allaha şükürler olsun kaynana lafını sevmem pek kullanmam genelde annem diye tanıtırım her ikisiyle de iyiyiz hamd olsun imkan olunca gider geliriz
-Reklam-
+1 oy
(636 puan) tarafından
Ay valla 2 gün durdum onda. Bide evimiz altlı üstlü :O.  Evimiz sobalı. Geceleri çok soğuktu ısınması. Rüzgarda da duman oldu hep. Bebeğimin sağlığı için kaldım 2 gece. Dahada kalmam bitti :) hazetmiyom karıdan. 
(916 puan) tarafından
Gerçekten şu hayatta hazeten varmı çok merak ediyom :D  altlı üstlü ya hergn gelip gidermi sana bnmki 10 dk mesafede her hafta illa geliyo bebego görmeye bütün düzenimn altına ediyo gidiyo
(636 puan) tarafından
Sabah kahvaltıda,öğlen çayda,akşam yemekte hep burda hepppp. Hiç gitmiyor. Tepesine bi vurcam karının :) bide her boka burnunu sokuyo çıldırtıyo beni. Ben de duymazlıktan geliyom ya da lafını söylüyom o zaman susuyo mikrop karı. Gözüm göresi yok.
(6,047 puan) tarafından
Beenn :) ya ben kaynanamı seviyorum 7 sene olacak hiç bir sorunumuz olmadı şükür. 2bucuk sene de birlikte oturduk. Şimdi şehir dışında oturuyorum sene de bir kaç kez gidiyorum kalmak istiyorum ama evdeki eltim düşman başına o yüzden gidip kalmıyorum. Kendi ailem de o civarda oturuyor onlara gidiyorum. Kaynanam bir iki kere lafını etti gelipte kalmıyorum diye eşimde nedenini bildiği için bişey demedi . Hatta eşim bile kalmıyor. Kaynanamda artık anladı ısrar etmiyor. Ama severim kaynanamı oğlundan önce geliriz biz.
(10,023 puan) tarafından
Bende çok severim annemi. Birine anlatirken bilr annem derim hep hangi annen derler eşimin ismini soylerim onun annesi diye. Aman kaynanam desene derler. Ama annem :)) 2 senelik evliyim 1 sene nisanli durdum daha oncesindede tanirdim bi kötulugu yoktur saolsun. Oda brni sever
(148 puan) tarafından
Bende seviyorum kayınvalidemi çok tatlı ve düşünceli bir kadın Allahım başımızdan eksik etmesin. Eşim görev içim uzağa gitmek zorunda kalmıştı 3 ay birlikte yaşadık ve hiç sorunumuz olmadı ne kayınpederim olsun ne kayınvalidem Allah razı olsun ikisindende benim kendi ailemin evinde daha çok kavga gürültü gördüm eşimin ailesi daha sakinler
+1 oy
(2,009 puan) tarafından
Ben kaliyorum ama gel bide bana sor iki büklüm oturuyorum hamileyim zatn evim gibisi yok ya ben kuru ekmeğe de raziyim tek.evim ayri olsun kafam huzurlu olsun yeter 
(916 puan) tarafından
Esin istedigimi icinmi kalıyorsunuz özel değilse yoksa Kaynanalar mi kalın diyo
(2,009 puan) tarafından
Kaynanamlar kalın dio bazen de ben istiyorum esim hic istemiyor oda dio rahat edemiyorum ben burda
0 oy
tarafından
Önceden yarım saatlik yoldu sonra 10 dk mesafeye taşındı ama ben kalırım ya çok rahat ediyorum.

Eşim görevde bazen gidio 4/5 gün kalıyorum
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Yani uzaktalar senede 1 2 anca yani bayramda felan.yakin olsa kalırdık herhal cnki ben ailemde kaliyorsam onlardada kalırdım.
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Kaliyom eltm gelince 1hafta kaliyo bizde 1 2 gün kalıyoruz evler yakin
0 oy
(12,995 puan) tarafından
Duramıyoruz çocuk olduktan sonra hiç kalmadık çünkü çocuğun düzeni bozuluyor .d 
0 oy
tarafından
Karsi binada anam var gider orda kaliriim :)
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ben uzaktayım memlekete gidince mecbur bir hafta on gün kalıyorum o da zaten misafirlik =)) 
(388 puan) tarafından
Aynı benim durum da öyle. İzin de zaten bı ora bı bura gez toz hemen bitiyor
(5,406 puan) tarafından
Aynen canım o süre içinde de birşey yapacak halleri yok
(388 puan) tarafından
Aynen öyle canim. Ama çok laf peşine düşersen her zaman sıkıntı yaşanır. O onu dedi bu bunu niye öyle dedi. Amann boşvereceksin. İlk başlarda çok takiyordum şimdi değil. Kimseyi değiştiremezsin herkesin karakteri farkli
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Uzakta olduğum için  1 gece kalıyorum ayıp olmasın  diye  ama genelde  hep annemin ewinde kalırız eşimle 
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Kalamam valla , balayından dönüşte evim uzakta diye iki gün zor kaldım kavga kıyamet , laf söküp duruyor. Annemin evinde kalırım. Allah düşürmesin ona amin 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Dün oradaydık 2 gün kaldık ama biz mecbur olunca kalıyoruz bazen kaynanamın köye gitmesi gerekiyor oyle kaçıyoruz yoksa hiç kalmayız 
0 oy
(43 puan) tarafından
Benim eşim hayatta kalmaz evim var niye kalıyım diyor :)) 

Zaten 15 dk arası kalmak gereksiz bence
0 oy
(165 puan) tarafından
Ben kalıyorum oda esimin hatrına 2 gün zod daynyrm bi gorumcem var zaten düşman başına kaynanam desem kızının ağzına bakıyo surkli yani o nederse onu ypyo kayinbabmi da dövüp duryolr zaten  ikisii bi.olup  çok karmasiklr giudice rahat edmyroum bide sürekli çocuğumun üstünü açıp duryo yok yanmış yok kzirms bilmem ne diye o Onun yüzünden geçen cocuk hasta oldu 
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Kalmioruz kamamdaaaa 10 dk mesafede
0 oy
(456 puan) tarafından

Kendisi memlekette :D

0 oy
(65 puan) tarafından
Çoğu gelin zaten kalmak istemez bende o gelinlerden biriyim fakat eşim istiyor diye arada kalıyoruz
0 oy
tarafından
Aramız 2 dakikalık yol yurume mesafesinde çocuktan önce tek başına korkarsın diyorlardı kalıyordum  5 dk fazla uyusam eşime şikayet  ediyorlardı  çocuk doğdu 1 hafta kaldım dayanamadım kaçtım evime
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Yok kalmiyom ne annemde ne kaynanamda ikisi de yakın geçe yarısi da olsa geliriz eve
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Ben kalırım da ikizlerimle rahat edemiyorum çünkü annem de bile kalmiyorm düzenleri kaçmasın diye ama. Kayınvalidem bulask bile yikatmaz bana yapar çok güzel yemekler. Evi çok büyük olsa kalırım nolcak ki kaldigimda oldu kolu kırıldı dedim b n yardım ederim iki çocukla nereye onda bile kadın durmuyordu amann kızım dedi rahat olmuyor çocuklarla bakayım diyosn ama durmuyolar diyo

İlgili sorular

+1 oy
40 cevap 558 göst.
0 oy
36 cevap 1,195 göst.
3 Eylül 2021 Aile kategorisinde Bicirik1 (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 406 göst.
5 Temmuz 2021 Aile kategorisinde cemilee.miray (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 456 göst.
31 Mart 2021 Aile kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu