0 oy
1,322 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Özele atamıyorum bari burdan atayım görmek isteyen arkadaş bakda silecem tatlım 

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
düzenlendi

En İyi Cevap

ahaaa bidaha attım bakın kızlar 

tarafından
Bak doktoru çok iyi araştırman lazım eğer İstanbul daysan ümraniye eğitim araştırma hastanesinde Abdullah şişik var ona randevu al çok iyi bir doktor seni endokrine yöneldiriyo
(5,376 puan) tarafından
Kız saçmalama bnde 168 boy 85 kiloyum ameliyatlık neyin var yapmaz ki dr zaten ben isveç diyeti yaptım 5 gün çok ağır geldi midem bulandı çok aç kalıyofum ama göbeğim inmişti hemen şimdi de kalori sayacı indirdim arkadaşların tavsiyesiyle bakalım ekmek fln yemiyom 1 dilim kızarmış
(496 puan) tarafından
Evet kusun istanbuldayım
(496 puan) tarafından
Evet kusun istanbuldayımkız tuba onuda denedım çok kotu oldum mıddem bulanıodu dedığn gıbı
tarafından
85 kg ile ameliyat olman imkansız
-Reklam-
0 oy
tarafından
düzenlendi

..............

tarafından
Aaaaa rahime ven şok maşallah kızzzz
tarafından
Saolun kızzlar valla banada dedi olamazsın falan diyede bunun doktoru çok önemli yani asıl mesele doktor da biter
tarafından
MaşaAllah diyeyim canım hani seren serengil gibi değil ameliyatın demi o ölcek diyolardı geçenlerde
tarafından
Benden 1 tane cikmis resmen ooo valla masallah
tarafından
Yok kızz o kgsi aşırı değildi ameliyat olduğu zaman 80 kg ile ameliyat mı olunur özel hastane olunca basdırdı parayı oldu yani ölümden döndü kg alıyo şu anda düzelecek ama çok zor olacak
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Hadi merak ettim:)
tarafından
ATTIM kızz
(9,651 puan) tarafından
Vayy baya iyi olmuş hee
tarafından
Ama zordu halen öyle
0 oy
(707 puan) tarafından
Baya değişim yaşamassin yanlış hatırlamıyorsam senin 3 çocuğun vardı nasıl bir süreç yaşadın biraz anlatabilir misin?
tarafından
Yani zor ciddi anlamda çok araştırma yaptım bu konuda ben devlette oldum sıvı katı aynı anda alamıyorsunuz yarım saat sonra oluyo katı yersen sıvı yiyemessin falan
(707 puan) tarafından
Ne kadar zaman oldu ameliyat olalı.Hala aynı şekilde mi besleniyorsun?
tarafından
Evet 2017 de oldum 3 buçuk yıl oldu
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Anaaaammmmm ama bu güzelliğin yanında zorlukları da vardır eminim ömür boyu midene hassas davranman gerekecek 
tarafından
Olmazmı kızz hep böyle
0 oy
tarafından
Kilo iyi değil ya. İnsanın yaşamını kısıtlıyor.. İstediğin gibi hareket edemiyorsun. İstediğin beğendiğin kıyafeti alamıyorsun. Çocuklarıyla bile doğru düzgün zaman geçirmeyen insanlar var kilo yüzünden.. Şuan ki halin harika 
tarafından
Ama biraz daha vericem
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Aaa masallahiniz var iki farklı insan
tarafından
İçimden bi insan daha çıkdı
(5,721 puan) tarafından
Çıkmış valla masallah
0 oy
(12,492 puan) tarafından

Ay inanmıyorum bu sen misin 
tarafından
Güzel de işde zor yani
(12,492 puan) tarafından
Mide ameliyatı olan Bi kadın la tanışmıştık şey dediydi bebek yemeği ölçüsünde yemek yiyebiliyorum fazlasını yiyince kusuyorum midem kabul etmiyor mesela 3 adet köfteden fazlasını yiyemiyorum öyle mi gerçekten
tarafından
Aynen öyle ben bazen kaçırıyorum direk kusmaya gidiyorum
(12,492 puan) tarafından
Ay zor öyle de ya Allah yardımcın olsun
tarafından
Saol canım yapcak bir şey yok vücudum kg Almaya aşırı müsait
0 oy
(2,786 puan) tarafından
Kiloluykende çok şekermişsin bence puf puf yanaklar kollar insanın sıkası geliyo hahahaa
tarafından
Hahaaa sus kızzz birdaha istemiyorum Ogünlere dönmek
(2,786 puan) tarafından
Çok poncik kız  :)
tarafından
Hahaaa manyak yaa
0 oy
(774 puan) tarafından
Uf maşallah 
tarafından
Teşekkür ederim tatlım
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Kız rahime evrime kafa atmışsın resmen :woot:

Çok iyi kilo vermişsin ya 

tarafından
Kıskanıyorsun kızım haahaaa şaka kız şaka saol :)
(14,079 puan) tarafından
Ne kıskanıcam kız hahahaha 32 yaşında 57 kiloyum:::))))
Ne yaptimsa kilo alamadım bide yaşımdan küçük gösteriyorum ki sorma gitsin
Kapıyı dilenci çaldı açtım bana diyo kızım anneni çağır bana yardımda bulunsun ben şok tabii::)))
Ama iyi vermişsin ve iyiki vermişsin yakışmış yani☺☺☺
tarafından
Hahaahaa gece gece tövbe estağfurullah ne güldüm
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Fıstık gibi olmuşsun yaa❤️❤️
tarafından
Saol kızz teşekkür ederim ara sıra bakınıyorum fotoya
(5,323 puan) tarafından
Gittikçe genclesmisin ❤️❤️
tarafından
Benim memleketten kimse tanımıyo şimdi beni :)
(5,323 puan) tarafından
Ben bile tanıyamadım yaa. Devlet böyle ameliyatları karşılıyor muydu? Benimde bı arkadaşım olmuştu lisede ama nerde oldu hatırlamıyorum. Bı de etini sıkılaştırmak için spor yaptın mii
tarafından
Spor pek yapmadım zaten doktor naparsan yap yinede sarkar dedi cidden de öyle oldu biraz kollarım ve göbek malum zaten oda 3 doğum oldu dolayısıyla tabi sarktı az ameliyat olacakdım sarkık için ama birisi oldu çok acı çekiyordu vazgeçdim
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Kendini 2'ye bölmüşsün canim maşallah fistik gibi olmuşsun 
tarafından
Birazdaha verirsem daha güzel olacak
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Kız gerçekten helal olsun sana evrim geçirmişsin ama çok güzel llmuşsun
tarafından
Saol canım amaaa çok zorr ayy azcık o yemek fazla gitsin vay halime kusarım hemen
(3,167 puan) tarafından
Yaa o zor işte allah yardımcın olsun cnm inşallah
0 oy
(268 puan) tarafından
Maşallah çok iyi vermişsin.çocuklarıyla eşinle sağlıklı yillariniz olur inşallah.hesabımı açalı 3 ay oldu ama baya 1 yıldır falan takip ediyorum burayı.burda denk geldiğim aktif kişilerden birisiniz.hep takdir ediyordum hesabım yokken
tarafından
Saol canım Allah razı olsun ama kolay olmadı cidden birde doktorunu bulmak da mesele bu işin
(268 puan) tarafından
Haklısın cnm inş bundan sonra sağlıkla ilgili bir sıkıntı çıkmaz.bu arada cnm son doğumda dikişlerin nasıl sağlık durumunun ilkinkiyle aynı mı bende sezaryen oldukça merek ettim öyle
tarafından
Yani pek bi farkı yok ama zor oluyo tabi 3 üncü sezeryan olduğu için birazdaha ağrılı oldu
(268 puan) tarafından
Anladım cnm TSK ederim
0 oy
tarafından

Uyudu sanırsam o arkadaş neyse artık yarın atarım bu posta bakar oda :D

(28 puan) tarafından
Bende bakarım  
0 oy
(597 puan) tarafından
Bende tup mode amaliyati oldum ama almanyada ve inanin suanki aklim olsa turkiyede olurdim. Ben geri kilo aldim tam gastrit bypass yapacakdi doktorum tekrar kilo aldim be reflu cikti diye. Ertesi ay hamile kaldim olmadi. InsaAllah bu ay konismam var doktorla. Aralikda dogum yaptim bakalim hemen yaparlarmi
(597 puan) tarafından
Aynen oyle cnm. Turkiyede midenin yarisindan fazlasini aliolar burda oyle degil. Ben basta gastrit. Bypassyapin dedim yaomadilar. Daha cok gencsin reflun, diabetin mide sorunun yok dediler bu ise yaramazsa digerini yapariz dediler sanki deneme tahdasiyim. 2018subatta oldum 2 yil oldu. Simdi. 7haftlaik bebegim var ztn sutum cok az gelio, mayisa kadar emzirsem. Mayisda yapsalar bari amaliyati
tarafından
Evet işde mamada verirsin doymassa artık yapcak bir şey yok benim karaciğeri yağlanması vardı horlama vardı bel ağrım vardı
(597 puan) tarafından
Bende sukur bise yoktu sadece dizlerim kilodan cocukken egilme yapmis ve dizlerden cocukken cok kez amliyat oldum.
Ama bi hastaligim olsaydi gastrit bypass yapacaklardo onda kesinlikle geri kilo almiosin ve daha cabuk veriomussun
(2,831 puan) tarafından
Tekrar ameliyat olmaktan korkmuyor musun kırşehirli:) yani kolay bi ameliyat değil çünkü o yüzden soruyorum.
(597 puan) tarafından
Obez olarak devam etmek beni daha cok korkutuyor cnm
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Kız resmen evrim geçirmişşin maşallah
tarafından
Amannn sorma yaa ne günlerdi
0 oy
(3,898 puan) tarafından
Yaaaaa ben de merak ettim ama yetişemedim  :(
tarafından
ATTIM kızz bak
(3,898 puan) tarafından
Ooooooo tebrik ederim seni... acayip yakışmış  zayıf  olmakkkkl.. bizim  bi akraba da oldu ama ilk 2 yil cok iyi zayifladi sonra  tekrar aldi biraz... simdi de mide kapakcigi bozulmuş  tamamını  aldilar midesinin...
tarafından
Ayy şimdi HİÇ daha yiyemez dimi
(3,898 puan) tarafından
Ya o zaten sadece süt  iciyordu pinarin laktozsuz sütünü   bir minik kase kadar da anca yiyordu. Kendi mi abartiyordu bilmiyorum  da.  Bir de sivı katı yarim saat arayla yiyordu... Almanyada kendisi simdi ne eder bilmiyorum inan... senin nasil yeme duzenin. BayA bir sey değişiyor sanırım ameliyatla beraber.
tarafından
Evet bende aynı besleniyorum
0 oy
(1,306 puan) tarafından
Ee göremedik foto ve çok merak ettim yani 
tarafından
Foto attım başda kız bak

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 72 göst.
18 saat önce Diğer kategorisinde asllyd (327 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 78 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (414 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 144 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Toprak07 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
12 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hiraebru (23 puan) tarafından soruldu

379,869 soru

11,371,279 cevap

34,854 kullanıcı

...