0 oy
1,299 göst.
Aile kategorisinde (1,505 puan) tarafından
Hanımlar burda öyle postlar okuyorum ki yemin ederim sanki ben yasiyormusum gibi üzülüyorum şu aile içi karı koca arasındaki ilişki 

Hanımlar eşim öyle eşim böyle kızlara bakıyor kadınlara bakıyor pis şeylere bakıyor iğrenç videolar izliyor beni sakın yanlış anlamayın ben bir kadın olarak tabiki herzmn kadınların arkasındayım ama bazı kadınlar var ay bebegime bisey olur ay zararı var ay bilmm ne 9 ay boyunca ilişkiye girmemek nedir ya (riskli gebelik hariç!) Onun dışında erkeklerin nefsi köpeklerin nefsine benzer hanımlar eğer sağlık açısından bir sıkıntıniz yoksa ilişkiye girmek zararlı bisey deyil daha bugün hemşire olan komşum geldi bana bir kadın gelmiş 7 aylık hamile tansiyonu çok düşük sebebi nedir demiş birşey yiyip icmiyormusun demiş oda eşimle tartıştık beni aldattı kadınlara falan baktı demiş peki sen eşine ilgi gostermiyormusun demiş 7 aylık olmuş 1.2 kere ilişkiye girmiş adamla hiçbir sıkıntısı yok sağlık açısından hemşire demiş ki peki adamin yerine kendini koy adam sabah aksam calisiyor demis gelip sen istesem o sana yüz vermese hoşuna gidermi demiş hatasının farkına varmış bak bu yüzden bir yuva dağılacağı ne gerek var arkadaşlar yuva kurmak kolaydır ama dağıtmak Allahım hiçkimseye gostermesin o bebegide düşün ya ben 9 ay hamile oldum herzaman eşimle ilişkiye giriyoduk coksukur ne bebeğim için sıkıntı ne benim için ben evlendiysem eşimin bende benim esimde isteklerim arzularim var valla hiç kimse kb sin kadın olduğum halde eşim bana yüz vermese bende kendi kendime yaparım o işi oyuzden eslerinize biraz hak verin buyuzden yuvanizi yikmayin 

33 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından
Şimdi genel olarak konuşuyorum. Kocanın bir rahatsızlığı var ve sizinle ilişkiye girmemesi gerekiyor. Kadının başka adamlara mi gitmesi gerekiyor.. herşey iliskiye girmek değil ben eşimi her haliyle sevip kabullenmek mi ? Kadın yaparsa kötü yolun yolcusu,kotu bir anne.. adam yaparsa ihtiyacı var tabiki yapcak erkek adam ihtiyacını karşılamayınca normal.. bu övüp bitiremediğimiz erkektir yapar dediklerimiz döver döver sonrada haberlerde kadın cinayetlerini,  ölenleri okuruz.. 
(1,505 puan) tarafından
Ya kuzu işte dediğim gibi zaten bazı adamlar var versende yapar vermesende kişilik meselesi bu aynı şey için kadınlar için de geçerli
-Reklam-
0 oy
tarafından
Katılıyorum ben sana 
(1,505 puan) tarafından
Herkes bunu anlamıyor işte doğrular can yakarmis
0 oy
(238 puan) tarafından
Eş var eş var... Allah razı olsun eşimden hamileliğimden dolayı beni cok anlayışlı karsılıyor.. Geçen istekli davrandım benim icin böyle yapıyorsan yapma ben senden bu sürecte bişey beklemem anlayıila karşılarım benim icin ilişki en son da kalıyor onemli olan sensin dedi bana.. Bi evlilik uckurdan ibaretse defolup gitsin zaten yanımda istemem oyle insanı 
(1,505 puan) tarafından
Tam istediğim yorum işte bunu demeyi calisiyorum adam var adam var sen istesen bile bebeğini seni düşünmüş yormak istememis
(238 puan) tarafından
Aynen öyle canım rabbim hayırlı insanlarla karşılastırsın hepimizi inşallah
0 oy
tarafından

Aldatan her türlü aldatır. 9 ay versende aldatır, 9 ay vermesen de aldatan yoktur 

(1,505 puan) tarafından
Aynn öyle canm işte adam var adam var yapan insan versene yapar vermesende yapar kişilik meselesi
tarafından
Kesinlikle. Karakteri düzgün olduktan sonra bir insan aldatmaz. Bu kadın içinde geçerli.
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Bazı yerde haklısın cnm ay hamileyim ay çocuga bişey olur diye tehlikesi olmadan ilişkiyi kesmek dogru degil buna katılıyorum ama sana kndimden mrnek vericem doguma gittigim günün gecesine kadar ilişkiye girdik hep eşimi hiç ihmal etmedim buna ragmen bn 8 aylık hamileyken bni aldatmış birlikte olmamış ama sevgli olmuşlar bni görümceme bırakıp işim var diye gitmişti buluşmaya gitmiş begenmemiş bırakıp gelmiş neyse sordun neyine yetmiyordum her istediginde yapıyordum ihtiyacını gideriyordum hamileyim karnım büyük diye mi begenmiyodun dedim ikisiylede alakası yok nefis bu dışardaki daha bi çekici geliyor ulaşması zor olan haram tatlıdır derler ya öyle dedi hep aynı yemegi ye ye bazen insan farklılık istiyor dedi yani burda bn aldatıldım ama suç bnde mi hayır bnce
(1,505 puan) tarafından
Ah kuzum işte ya aynn öyle bütün yorumlara yazdım bunu kişilik meselesi adam var adam var yapan insan versene yapar vermesende yapar
(1,451 puan) tarafından
Aynn öyle cnm bn hiç bi gün bile reddetmedim onu şuram agrıyo buram agrıyor da demedim pislik yaptı yinede
tarafından
İnanmıyorum yaaa nasıl pişkin pişkin böyle mi söyledi gerçekten yaa??? Şok oldum ya. Hiç mi utanmadı peki sen ne yaptın
(1,451 puan) tarafından
Hamileydim bi günlük bişeymiş olup bittikten sonra bn ögrendim bn evde küs kaldık tartıştık ama babamanın evine gidemezdim mecbur kalım burda
0 oy
tarafından
Neden öyle düşünüyorsun ki ben hastalandım yaklaşık 1 sene adam bana dokunmadı her gün ağladım korktum ama benim kocam beni bir kez olsun aldatmadı beni kendi nefsine hakim oldu hamilelikte de yok sanarsın sorunsuz sanarsın adamın en ufak hatasında karnindakinin canından olursun esin şuan askerde yanımda değil bak 6 ay bensiz nasıl dayanacak ben yanında yokum gitsin beni aldatsın hadi ama ben yanında olsaydım aldatabilirdi dimi bence çok saçma bir düşüncen olmuş benim eltim kaynima trip bile atamıyor kızamıyor çünkü biliyor kavga ettiği an adam başkasına gidecek bu ne kadar zor biliyor musun sen herşeyi ilişkiye bağlamayın hee keyfi reddedenlere bende karşıyım ama nolur nolmaz hamile iken tedbir almak şart bak çok şükür hamileyim Rabbime bin şükür ki anne olacam inşallah şuan kanamam yok riskim yok annemde kalıyorum inan mutfağa su içmeye bile kendim gitmiyorum ayağıma geliyor hepsi neden tedbir alıyoruz çünkü aldatanlarin yüzde 90 i eşi ile evde ilişki olsa bile aldatıyor ben bunu gördüm bunu bilirim.
(1,505 puan) tarafından
Bak canm ne güzel diyorsun anlayışlı işte adam var adam var bunu demeye çalışıyorum
0 oy
(612 puan) tarafından
Şu saçma sapan aklama postunu okuduğum zamanıma yazık. Herşey ilişki değil. Uçkuruna sahip olacak efendi! O kadının tek sorunu fiziksel olmayabilir tüm hormonları değişiyor. Burda kocası ilgilenmeyen bir sürü kadın postu okuyoruz. Napıyolar gidip aldatıyolar mı? Ya da aldatsa lar kim kocası ilgisizdi diyecek? Ay bi de oturdum bu saçmalığa cevap yazıyorum.. 
(1,505 puan) tarafından
Yazmaya bilirdin canm zorlamadim vala geçenlerde okudum 1 ay eşi eve gelmemiş kocasını aldatmış kadın da yapar erkekte kişilik meselesi bu adam var adam var
(612 puan) tarafından
Postuna adam var adam yazmamışsın ama canım. Kocalarınıza sırt dönmeyin aman ha aldatılırsanız sorumlu sizsiniz gibi yazmışsın. Zorunda da değildim evet. Ama yazmış bulundum ve gönderdim yazınca.
0 oy
tarafından
Adamda şahsiyet yoksa gunluk ilişkiye gir gene aldatır.  
(1,505 puan) tarafından
Işte adam var adam var yapan insan versene yapar vermesende yapar
0 oy
tarafından
Bu yazdıklarının tamamı saçmalık ne demek bişey yapmadın diye dışarı gitmek insan tek onun için mi evleniyor hani sevgi hani saygı boşuna demiyorlar erkek var adam var diye senin bu dediğini kendini bı b.ok sanan şerefsizler yapar senin gibi düşünenler de bunları hoş karşılayıp yapmalarının yolunu açar helal olsun bu düşüncene ne diyeyim 
(1,505 puan) tarafından
Kuzu bak yorumlarimi bir heralde adam var adam var versende yapar vermesende kişilik meselesi bu bazı adamlar var eşi istediği halde bebegime bisey olur diye adam kendi istemiyor şeyine sahip çıkıyor hoş karşılamak deyil ben karşı çıkıyorum bu duruma
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Umarım uyku durumundan dolayı böyle saçmalamışsındır, başka açıklaması olamaz.
(1,505 puan) tarafından
Yok canm uykulu deyildim adam var adam var yapan insan versene yapar vermesende yapar kişilik meselesi bu
(7,118 puan) tarafından
Öylesine adam demiyoruz biz zaten. Hamile kaldıktan 3 ay sonra münasebetimiz kesildi, çünkü eşim karnında yavrumuzu taşıyorsun ben çok utanıyorum ve korkuyorum senin de birşeyi kafana takmadan dinlenmeni istiyorum dedi. 8 ay civarı herhangi birşey olmadı ama tek yanlisini da görmedim. Risk yoktu üstelik. Adam diye biz böylelerine diyoruz. Bazı kadınlara üzülüyorum gerçekten sanıyorlar ki kendilerinden, hayatlarından ödün verince erkeği kendimize bağlarız. Yapacak her türlü yapar. Kadın kendini kandırıyor işte. Evlenmeden önce boyuna posuna bakacaklarina karakterlerini tanımaya çalışsinlar Allah akıl vermiş insana.
(1,505 puan) tarafından
Bak canm ne güzel diyorsun eşin sana ve bebegine zarar verir diye düşünmüş endişe etmiş her erkek böyle olmaz helal olsun
(7,118 puan) tarafından
Ben de o yüzden yazdım boya posa bakacaklarina,  karakterini tanımaya çalışsinlar diye.
0 oy
(1,826 puan) tarafından
 Çoğu Erkek bahsettgıın donem uzun surduyse nefsine zor gelir bu surec evet ama benm mesela riskli gebelıktı yıne de esıme hayır diyemedim ıkı veya uc kez oldu gebelik boyunca 2sınde kanama oldu doktor bıldıgın esıme fırca attı.. Yanlısa suruklenecek adam riskli olunca yapmayacak mı sanki mesele yokluğunu hissetmesi
(1,505 puan) tarafından
Ya kuzu bunu demeye çalışıyorum bak seninki riskli olduğu halde eşine hayır diyememissin ama hiçbir sıkıntısı olmayanlar hayır diyor buna şaşırıyorum
0 oy
(1,217 puan) tarafından

Çok haklısın canm valla kadınlar ben prensesim ne zaman ne istersem onu yaparım rihanna  havalarında uçuyorlar egolar tavan  sonra aldatılınca sümüklü ayşe :)

(1,505 puan) tarafından
Ya ağzını yerim
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Valla arkadaşlar anlatım tarzını kötü bulsalar da belli ki sen de benim kafadansın. Evet haklısın hem de çok 
(1,505 puan) tarafından
Doğrular can yakar kuzu hepsi prenses ay aman bisey olur sumukluler
(13,202 puan) tarafından
Yatakta hallenmeye delireni okudu bu gözler çok linç yedim çok. Sen üstüne düşeni imkanlar dahilinde yapma sonra video izledi kadına gitti de. Hemşire demiş ona bile kızmışlar senin dediğine göre
(1,505 puan) tarafından
Aynn valla canm o ne ya dedi bu erkek dedi hemde yabancı bir erkek deyil senin yol arkadaşın dedi eşine yapmayacaksin da kime yapacaksın demiş tam kafanizin uzerinede cikakarmayin dozunu kaçırmayın ama böylede olmaz demiş
(13,202 puan) tarafından
Öyle tabi. Biz bilinçli davranınca günaha kadar gidiyor o kocaya başım ağrıyor demek de günah.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 403 göst.
27 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 248 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu
+2 oy
41 cevap 1,223 göst.
4 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 565 göst.