0 oy
294 göst.
Diğer kategorisinde (845 puan) tarafından
Oğlumun 3 günden beri geçmeyen ateşi var 3 günden beri hastanelerdeyiz sürekli ilk gün gittik ateşi vardı biraz ishal gibiydi doktor kontrol etmedi ilaç yazdı yolladı bakmicakmisiniz neden ateşi çıkıyor diye dedim ishalden dedi 2 gün başka hastaneye gittim oda kan idrar testi yaptı orda da kanda enfeksiyon çıktı ilaç verdi yine ateş düşmedi bugün de başka hastaneye gittim orda da boğazları kızarmış dedi oda iğne yaptı 3 gün igne verdi oda ateşi düşürmedi yarın özel hastaneye götürücem inşallah bu doktor ilgilidir oğlum daha fazla ateşlemez 3 gündür bisey olucak korkusundayim allahim evlatlarımızı bize bagislasin 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Acile mi götürdün ki bu kadar ilgisizler? 
(845 puan) tarafından
Ilk gün acile goturdum ikinci gün polikinlik bugün yine acile goturdum kafayı yicem artık
tarafından
Acile götürme, poliklinik daha iyi anlar. Acilde çok ilgili olmuyorlar. İyi bir çocuk doktoruna götür. Vücudunu da sirkeyle sil istersen az da olsa ateşini düşürür.
(845 puan) tarafından
Sirkeli su bebeklerde iyi değilmiş canım yarın kendi doktoruna goturcem bakalım inşallah bisey çıkmaz
-Reklam-
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Aynı se yi yaşadık:/ crp  kaç çok çikti  mi enfeksiyon birde akciğer filmi çektirin canim bizde akcigerde enfeksiyin zature goruldu bir hafta yattik hastanede.. sendeki gibi oldu ilk gun gittik ishal ondandir dedi 2. Gun gittik enfeksiyin odagi yok ama 1atesi var bu ilacı kullansın dedi 3. Gun gittik kendi doktoru kan tahlili istemişti biz özel muayeneye gidiyoruz orada test yapılmıyor hayır bunun sorunu kulak enfeksiyonu dedi gene yapılmadı gecesine özel hastaneye gidip kan tahlili yaptırdık ve çok ciddi enfeksiyon çıktı yatışımız oldu falan sende yarin tekrsr bi crp  ye  baktır derim canım birde akciğer filmi.. rabbim şifa versin 
(845 puan) tarafından
Amin inşallah canım cumlemizinkine sıra versin sonuçlar doktorun bilgisayarına geldi bilmiyorum ki kaç çıktığını yarın inşallah çıkar ne olduğu. Sizede geçmiş olsun
0 oy
tarafından

koca kocaaa hastaneler dikiolr da amma içine insan sıfatını taşıyan hakkıyla parasını alan sayulack kadar doktor çalışan var maalesef..

(845 puan) tarafından
Inan ilgilenmiyorlar daha sorunu söylemeden reçete yazıp yolluyorlar 3 günden beri kafayı yedim resmen sırf para almak için çalışıyolar insanların sağlığını bu kadar ucuz goruyorlar
tarafından
hayatta insan hayatı zaten ucuz canım en ucuz şey hatta biziz
(845 puan) tarafından
Çocukların bu kadar ucuz olmamalı bazı doktorlar da gerçekten birşey bilmiyolar
tarafından
hayatta insan veya cck hayatı ucuz olmasydu bir kere adelet denen şey herkze işlerdi ama maalesef ki dünyanın dengesi adeletle dönmüyor insan hayatida bizim canımız dedgm meleklrn hayatida maalesef insnlr için birşey ifade edemiyorum
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Eklem yerlerine nemli bez koy canım kaç aylık belki diş geliyordur birde naparsan yap sakin sirkeli suyla silme dış ateşi düşürüp iç ateşi çıkartıyor bilgin olsun
(845 puan) tarafından
9 aylık canım baktım dış falan gözükmüyor ama. Yok sirkeli su çocuklara çok zararlı zaten eklem yerlerine sürekli ıslak bez koyuyorum düşmüyor bi türlü ateşi
(1,353 puan) tarafından
Ilık duş alıp üstünü incelt canım inşallah bir an önce düşer sağlığa kavuşur bebeğin
(845 puan) tarafından
Inşallah canım 3 günden beri sürekli dusa sokuyorum

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 276 göst.
4 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde 0852 (725 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 372 göst.
20 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,427 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 124 göst.
20 Nisan 2024 Diğer kategorisinde prensbioglum (249 puan) tarafından soruldu