0 oy
2,266 göst.
Aile kategorisinde (751 puan) tarafından

image

kızlarrrrrrrr biz geldikkkkkkkk :) korkutucu deprem hikayeleri Bi yana Allah hepimize yardım etsin olacağı varsa kaçamayız zaten...

Ama size bugün Bi keltoş bıraktım bıraktım buraya :) kendine zarar vermeye başladı ve mecbur kaldım ben kesmeye. Tutmayı öğrendi ve buna saçlarından başladı malesef. 

image

Burda resim çekmiştim hatta. Ve elini ben zar zor tutuyorum bıraktırmaya çalışıyorum çok zor gerçekten ağlıyordu hep gece ağlayarak kalkıyordu kendine zarar verince kesmek zorunda kaldım. Bide benim için en önemlisi saçı uzundu dikkat çekiyordu nazara çok geliyordu gittiğimiz ortamlarda hastanede ayy saça bak, ayy boyadın mı bunun saçını, benimkinden fazla saçı var, bu kız hasta değik saçları yeter diyenler.. Maşallahı eksik görenler ve akşam kızımın daha çok ağlayıp husursuz olması göze çok geliyordu ama kimse kafasının içindeki derdi bilmiyordu malesef :(

image

Buda bu sabahki hali hepinizi öpüyorum hayırlı geceler :) 

43 Cevaplar

+2 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Teyzesiii onu yaradan mevlasına kurban olur ❤️ maşaallah barekaallah meleğim sana. Her halin güzel, her halin bir başka özel. Sağolsun annecin arada paylaşıyor senide hasret gideriyoruz :) hep gül, güller açsın yüzünde. Gülüşünle meydan oku hastanelere, doktorlara. Bilmiyorlar minik yüreğinin gücü, Annendeki inancın gücünü ❤️ Rabbimin izniyle benim gğzel düşüncelerim var umutlarım var seninle ilgili çocuk.. O şaşırdıkları aa bunu başardı dedikleri çocuklar var ya onlardan en güzelinden olacaksın sen ve ben diyeceğim o gğn onu tanıyorum, hiç görüp koklamamış teyzesiyim, dualar ettiğim teyzesi, fotoğraflarına bakıp sevdiğim teyzesi.. Dualarım yüreğim sizinle güzel insanlar. Allaha emanet olun.. Saçtır büyür, yakışmış.. siz hep gülün.. 
(751 puan) tarafından
İstanbulda mısın sen canım inşallah Bi gün karşılarışırz
tarafından
Hayır malesef izmirdeyim :/
tarafından
Leyla istanbulun neresindesin sen kuzum
(751 puan) tarafından
Beyoğlundayım ben canım sende mi İstanbul yoksa
tarafından
Evet canım istanbul esenlerdeyim.ben yakınsak görüşelim.diyecektim mizginimi görürdüm
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Bende arkadaşı kıskandım dedim ki o teyze benden çok sevemez mizginimi keltoş mizgin güzel mizgin aynı benim gibi nazarlara mi gelirmis:Dannesi eğer ise yararsa bende kestireyim saçlarımı bir o kadar mizgin kadar olmasada güzel anne güçlü anne sen hep mutlu ol ki mizginimiz de senin o güzel enerjiden faydalansın tıpkı ayla güneş gibi Rabbim e sonsuz şükürler olsun bizlere bu günleri gösterdiği için annesi teyzesinin yerine çok cookkkkkkkkk koklarmisin prensesi onu cookkkkkkkkk seviyorum ve senide bu arada 41 kere maşallah <3allaha emanetsiniz♡♤♡♤♡♤♡<3

+1 oy
tarafından
Minigim küçük ama kalbi o kadar büyük yavrum sen o kadar güçlü o kadar tatlı bi bebeksin ki rabbim seni tez zamanda sağlığına kavuştursun inşallah. Zaten leyla gibi bi annen oldukça kimse bileğini bukemez yavrum benim duam hep seninle inşallah iyi olacaksın inşaallah yürüyecek konuşacak gün gelecek anne baba diyeceksin ve işte o zaman annen baban hep susup senin konuşman senin guluslerin senin koşturan minik ayaklarının sesiyle dolacak eviniz. Iyi olacaksın ben buna inanıyorum 
0 oy
tarafından

Maşallah barekAllah<3

0 oy
tarafından
Masallah tam kel diyemeyiz ya kisa saçlı olmus diyelim :)
0 oy
(97 puan) tarafından
oyy kuzucuk ya çok tatli allah bağislasın
0 oy
(548 puan) tarafından

Maşallah kuzuma o gulen yüzün her zaman gülsün Allah nazardan korusun inşallah canım:kissing:

0 oy
(1,060 puan) tarafından

Oy kurban olurum seni yaradana  Rabbim her daim yardımcınız olsun canım buraya girdigimde en çok merak ettigimsiniz dualarımızdasiniz <3

0 oy
tarafından
Maşallah kız ne keli benim oğlum doğuştan mizginin şuanki halinden daha kel:)))
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Iyi geceler canım en iyisini yapmışsın yine uzar 
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Dilinde dua olmayan insanlardan nefret ediyorum kalpleri fesatlık dolu ve etrafımda bisürü var nys moralimi sinirlendirmicem:angel:

Mizginim Masallahim her halinle güzelsin meleğim sen çirkinlesmedin çirkin gözlerden korundun Rabbime emanetimsin....<3

0 oy
(3,532 puan) tarafından
Mssalhhh rabbim korusun 
0 oy
tarafından
Maşallah ❤️ böyle de çok tatlı olmuş canım
0 oy
tarafından
Maşallah ya bebise  ALLAH analı babalı büyütsün inşallah 
0 oy
(2,088 puan) tarafından
Anam maşallah sana benim küçük adaşım aynen cnm nazar için iyi yaptın nazar degemsjn benim minnosuma 
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Oy kuzum benim maşallah sana böyle de çok güzel olmuş prensesim♥♥♥♥
0 oy
(1,397 puan) tarafından

Maşallah prensese fıstığım benim<3

0 oy
tarafından
Oyy kuzum bnm saçlar gitmis kuzum bnm ya kıyamam ben ona
0 oy
(2,189 puan) tarafından

Oyy masallah kuzuya <3

0 oy
(1,277 puan) tarafından

Yerim ben bunu maşallah Rabbim hayırlı ömürler versin inşallah:)

İlgili sorular

0 oy
56 cevap 3,012 göst.
5 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 190 göst.
0 oy
14 cevap 362 göst.
+1 oy
26 cevap 1,006 göst.
8 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu

378,422 soru