0 oy
330 göst.
Aile kategorisinde (255 puan) tarafından
8 gün oldu doğum yapalı ve bunalıma girdim dogumda ölümden döndüm toparlanamadim iyilesemedim sezeryan oldum dikişlerim iyileşmedi hala annem yanimda kaliyo eşimde yardimci oluyo ama yapamıyorum yetişemiyorum gibi geliyo bide kimseyi görmek istemiyorum ama kayinvaldemler hergün bursalar hijyenlerine dikkat etmiyorlar beni sinir ediyolar eşime diyorum napiyim diyo uyku desen uyku denen bisey kalmadi .. hergün hergün böyle gelmeye devam edicekler mi acaba hayır yani kaynanam yardim etse biraz tamam diycem bide annem ona hizmet ediyo hem evi çekip çeviriyo bide onlara hizmet ediyo yaşlı kadın onada yazık yani bunaldim yani tamam torunları ama eve girdiklerinde el yıkamıyorlar bisey yapmiyolar kayinvaldem üstünü bi gitmiyo bidaha degistirmiyo sürekli hastaneye gidip gelen biri üstü resmen mikrop yuvası kayinbabam işten geliyo öyle geliyo yani hastalık var korkuyorum kayinvaldem bebegi yanağına koyuyo agzina ağzina soluyo 50 sefer uyarmama rağmen yine aynisini yapiyo 50 kere elinizi yıkayın dememe rağmen yıkamıyorlar ben söylemekten utanıyorum artık ben mi haksızım yani kizlar zaten uyku yok bebekte emiyo uyuyo sürekli sevilcek bi yeri yok yani bunaldim hergün hergün hep böyle gelcekler mi bunlar ya bunaldim valla

6 Cevaplar

+1 oy
(1,379 puan) tarafından
İlk zamanlar öyle oluyor ama geçiyor cnm bn de bebeğimi paylaşamazdm kimse gelsin istemezdim çok farklı bir psikoloji lohusalık Allah yardımcın olsun 
(255 puan) tarafından
Insallah böyle devam etmez sürekli gelmelerini ıstemiyorum anlayissizlar
-Reklam-
0 oy
(1,699 puan) tarafından
18 yasinda dogum yaptim kimse yoktu yanimda herşeyle basa ciktim tek basima sizde biri gelse suc gelmese suc
(1,699 puan) tarafından
Gelmese gelmediler diye post acacagina yeminedebilirim ama kanitlayamam
(255 puan) tarafından
Gelmelerini bu kadar dert edip hastalık kapicak korkusunu yasamak yerine keske gelmeseler diye dert edinseydim millete sataşmak için yer arıyorsunuz resmen
(1,699 puan) tarafından
Herturlu dert iste annen yaninda mutlu ol iste diyorum sana o olmasa tek basina onlarla nasil bas ederdin
(255 puan) tarafından
Anneme bisey demiyorum ama benim derdim hep böyle mi olacaklar hergün hergün gelcekler mi ben kocam çocuğum hic yalnız olmucak mıyız zaman geçtikten sonrada
(82 puan) tarafından
Valla bence de. Bencil insanlarla yaşamak çok zor.
0 oy
tarafından
Ay ilk doğum ettiğim günler geldi aklıma bende ayniydim ama geçiyor canım lohusa psikolojisi emin ol, torunları olmuş sevinçten yapıyorlar öyle düşün ki kendini sakinleştir emziriyorsun bak kendini sıkıntıya sokma sütün kesilir
(255 puan) tarafından
Iste hep böyle devam edicek diye korkuyorum
tarafından
Etmez kuzum etmez, ilk zamanlar bende çok kıskanıyordum bebeğimi onlardan ama annem benimle hep konuştu, bak kızım ilk torunları sevmeseler gelmezler ilgilenmezler dedi hak verdim napim
(255 puan) tarafından
Yok kıskanmıyorum ama hastalık kapcaz diye korkuyorum çünkü hijyenlerine dikkat etmiyolar
tarafından
Sende elinde kolonya tut hoşgeldiniz felan de kolonya dök ellerine hem kirmamis olursun, sende sür ellerine annene de ver yanlış anlamazlar
(255 puan) tarafından
Valla her geldiklerinde diyorum artık yıkayın diye napiyim
0 oy
(7,791 puan) tarafından

En güzeli kimsenin olmaması insan eşiyle iyi köyü donduruyo ilk zmnlar ha sonra gelsinler şimdi kızım 3.5 aylık istiyo ki Önal konuşayım oynayayım biri olsa şimdi iyi olur zaten doğum yptim annem 5 gün sonra gitti kendim hallettim her şeyini eşimle en güzeli bu :)

Esinnlafyan anlarsa de ki annmde gitsin annemlerde gelmesin kimseyi istemiyorum çekirdek aile olarak kalalım bı sure fln de
(255 puan) tarafından
Eşim iste onu yapabilecek bi adam degil
(7,791 puan) tarafından
İnan bize kimse gelmedi işte ilk 5 gün annem vardı sezeryan olunca o da gitti gorumcemler burdalar gelceklerdi eşime dedi gece boyu uyumadım bn yorgunum diye o da sen uyu dedi uyudum bnde çocuk uyandı emzirdim uyumadı eşime dedim sevcekseniz alın diye sevdiler getirdiler bn kndime gelince bnde çıktım yanlarına yani eşim destek olmasa o gün sinir olurdum eşler çok önemli faktör bu dönem
0 oy
tarafından
Inan senden daha beterdim biri 5 yaşında biri yenidogmus bebek . Kaynanam eltimin kızlarını alıp alıp gelirler her yer oyuncak olur bağırırlar kapıyı çarparlar kızım onların yüzünden uykusunda bile sıçrardı.  Söylesem benden kötüsü olmadı söylemesem daha çok üstüme geldiler . 

Ama bak geçti o günler şimdi küçük kızım 6 aylık.  Uykusu da düzeldi herşey rayına oturdu çok şükür.  Sadece bu günler geçecek bunu unutma 
(255 puan) tarafından
Insallah iste biran önce geçse istiyorum
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Gecicek canım emin ol.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 634 göst.
23 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Meleĝimmm (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 180 göst.
27 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bizanneyiz (251 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,116 göst.
31 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Fatma Başoğlu (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,052 göst.

374,707 soru

11,208,298 cevap

34,514 kullanıcı

...