0 oy
205 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (341 puan) tarafından
Ev almak istiyorum emin evimden yorumları okudum binlerce hepsi olumlu kızlar sizce başvurup aliymi peşinatsız kendin belirliyosun alacağın evle taksidi

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Alan çok var cnm.  Neden olmasın 

(341 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum cnm
-Reklam-
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Şimdi sorularına baktım da sorduğun sorulara insanlar cevap vermiş bende dahil zaten seni ordan tanıdım neden hiçbirine cevap yazmıyosun?Ya da ne bilim verilen cevaplar için de bi teşekkür de edebilirdin böyle yaparsan zaten daha hiç cevap gelmezse şaşırma!
(341 puan) tarafından
Cnm ama ben çalışıyorum bı taraftan çocuk bı taraftan ev ailevi sıkıntımda var
(3,156 puan) tarafından
He şöyle yapabilirsin o zaman ya da tek bi yorum yapıp cevap veren herkese toplu teşekkür edebilirsin..Son karar senin tabii...
0 oy
(5,220 puan) tarafından
bizimkiler öyle ev aldı canım 9 10 sene önce rahatlıkla güvenip alabilirsin hiçbi sıkıntı yok dediğin gibi parayı evi sen belirliyosun ödeme planına göre ödemeni yapıyosun mis gibi ev sahibi oluyosun kira öder gibi
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Yengem evini almak üzere 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Emin evim demeyin bana 5bin TL kesinti oldu 6 ay içerdeki paramı vermediler. İstersen biraz bahsedebilirim sikintiliarini vazgeçersin diye düşünüyorum
(1,100 puan) tarafından
Kız eşim emin evimde çalışıyor :D niye öyle oldu ki
(6,859 puan) tarafından
Hadi canım :D valami Ayşe yaa. Aman almim uzak dursun. Bi ara araşınca anlatırım :)
(1,100 puan) tarafından
Tamam merak ettim :)
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Bizde öle yapıcaz ama en fazla 60 ay ödeme var onun için bi peşinat biriktiriyoruz
0 oy
tarafından
bana bu sirketler dolandirici geliyor bir ara dusunmustum bir suru sikayet vardi.. sikayetlere iyi bakin hepsi dogru olsa bankalarda kredi denen sey kalmaz sonuc olarak

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 103 göst.
9 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Berivanadnan (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 206 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 342 göst.
21 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melekkk (10,081 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
21 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu

381,350 soru

11,416,526 cevap

34,968 kullanıcı

...