0 oy
743 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kaçarak evlenen varmı hikayeniz kotümü iyimi ve pisman oldunuzmu bende kacarak evlendim yasım 21 esimde aymi yasta ailemle gorusuyorum hemen baristilar gidip gelirimde ama pismanim illaki pismanligimdan biride ayni evde olmamiz dugunum kinam dort dortluk oldu ama kimse istemez kacmak zor bsy

16 Cevaplar

0 oy
(372 puan) tarafından
Evet bende merak ediyorum 
tarafından
Ben varım maalesef
(372 puan) tarafından
Anlatmak istemisin neden kaçtın
tarafından
3 sene konustuk esimle ama benim ne telefonum vardi ne disari cikabilme gbi luksum annem babam telefon bile vermezdi bende hep kacak gocek konusurdum hep yakalanirdim isteme bile olmadi hic ailem cok sıkardı beni bi ara bime diye cikip kiz kardesimle birlikte giderdik 10 dkka konusurduk bu kadar gizli telefon kullanmaya basladim sonra yine bime diye ciktim ama bayagi geciktim esime dedim boyle boyle yanina geleyim artik dedim oda gel dedi oyle oldu iste ama ailem cok pisman oldu hep keske izin verseydik bazi seylere diye cok sıktılar beni ama 2 yil oldu iste evleneli oyle boyle gecti hersey
(372 puan) tarafından
Anladım canım neyse şimdi siz mutlu olun da
tarafından
Amin ins Sagolun
-Reklam-
0 oy
(15,853 puan) tarafından

Ben kaçmadım. Ama kuzenim kaçarak evlenmişti. Hamileyken ve doğumdan sonra kayinbabsindan kaynanasindan eşinden hep dayak yemiş  4 gündür baba evine döndü ve bebeğini göstermiyorlar. Bebek daha 3 4 aylik ya var ya yok :'(

(15,853 puan) tarafından
Kavgadan sonra kız evine döndü sonra ne yaptılar haberim yok kuzum. Üstelik resmi nikâhta yok
tarafından
Aa ama ne olur ina soyle polise gitsin bebgini alsin onlardan yazik ya o anneye ibtiyaci var
tarafından
Yazık yaa bencede gitsin polise ama sonra daha kotu seyler yaparlarsa kıza
(15,853 puan) tarafından
Çok şükür kuzenimin ailesi arkasında bişey yapmazlar da kuzenim bebeği yanına alıp almadığını bilmiyorum bana da bu olayı bugün ablam anlattı  :(
tarafından
Yazik ya Rabbim yardim eder insallah
0 oy
tarafından
Ben kaçtım ama hiçbir şeyim kaçmış gibi değildi kinam düğünüm ayrı evim herşeyin dört dörtlük oldu şükür
tarafından
Masallah ne guzel
tarafından
Kız sende mi senden hiç öyle bir enerji yok valla şaşırdım ben de eski üyelerdenim az çok biliyorum çoğunuzu çok şaşırdım sana
tarafından
Evet çiçeğim maalesef böyle olsun istemezdim tabi ama şükür içimde bişey kalmadı düğünden bir gün önce baba evine gittim ordan gelin çıktım kuzum eski kullankci adin neydi hatırlarım belki
tarafından
Hangi birini söylesem  :D en sonki beyaz sayfaydı sürekli değiştiği için hatırlamayabilirsin
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Annem o şekilde evlenmiş 18 sene sonra boşandılar
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Beeenn kacarak evlendim 4 yil oluyo evleneli pismanim esimin ailesi yuzunden Pismanim herşey bütün hevesim icimde kaldi 
tarafından
Evet bazen oyle oluyor ama Kader maaleseff :((
0 oy
tarafından

Ben ama.benmki yari yolda yakalamdik kacacagimz yere varmadan:D

Kayinim bizi geri götürdü kaynanamlara ordanda bize geçtik gecmeden yüzük aldik gectik annem.iceri almadi beni dedi kopeklerin yeri kapinin önüdür agladim kaynanamlar ualvardi aldi iceri yuzuk takıldı 1 ay sonra nisan oldu 1 ay sonrada düğün oldu 3 ay icinde evlendim işte ama aramzda bsey gecmedi yani gdecegimz yere varmadan yakalndik

tarafından
Yazdim yorumumu tekrar oku
(580 puan) tarafından
Canm kaynın çok iyi yapmış çok eğlenceli olmuş işler
tarafından
Annen oyle deyince bayagi uzulmussundurr yaa onemli olan mutlu ve huzurlu olmak yuvanizda huzur mutluluk daim olsun canım
tarafından
Evet canm cok üzüldüm ama hak ettim simdiki aklim saudi kocama kanip gitmezdim intihar edeceğini soyledi diye gittim
tarafından
Maalesef bende pismanim ama Rabbim hidayet versin yapacak bsy yok
0 oy
tarafından
Ailen mi vermedi? 
tarafından
Yok cahillik iste isteme bile olmadi ama ailem hep karsiydi oyle boyle oldu iste
tarafından
Olmuş artık keşke her şey güzellikle olsa ama bazen böyle şeyler olabiliyor ben kaçmadım inşallah evladimdan da öyle bir şey görmem
tarafından
Ins gonlunuzce olsun hersey
0 oy
(125 puan) tarafından
Ben ve kopek gibi pisman oldum
tarafından
Bende pisman oldugum zamanlar oldu ama sizinki neden
(125 puan) tarafından
Kacirana kadar elinden geleni yapti ve cok degisti 2. Cocuguma hamileyim ne ilgi ne alaka en ufak biseyden kavga cikarmaya calisiyor
tarafından
Ahh benim esimi anlattiniz varsa yoksa anasi babasi cok degisti cidden alaka ilgi yok bebegimiz daha yok ins olunca degisir diye bekliyorum sadece
(125 puan) tarafından
Ya aslinda bnimki o kadar da duskun degil anasina babasina ama anlam veremiyorum
0 oy
tarafından
Bnde kacarak evlendim 18 yaşnda şuan 21 yaşıma giricem hem pişmanlık var bazende iyki dıyorum ailem hiç küslük yapmadı 
tarafından
Aaa sizde benim gbsiniz ayni yasta kacmisiz ve ayni yasa gircez benim ailemde kusmedi hic keske olamsaydi ama yapacak bsy yok maalesf
0 oy
(119,131 puan) tarafından
Kacmadim senin icindemiyom sozum meclis disi ama kacanlara gicik kapiyom
tarafından
Hmm anladım herkesin yorumuna saygı duyarim
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Allah'a şükür kaçmadım gelinligimle duvagimla çıktım baba evinden 
tarafından
Ne guzel
0 oy
(1,699 puan) tarafından
17 yasinda kactim 20 yasindayim ailem barismadi hala kocamla hergun dunden daha cok seviyoruz birbirimizi her zorluga ragmen hemde 

" KEŞKE DAHA ÖNCE KAÇSAYMIŞIM " 
tarafından
En onemlisi eş ins hic degismez esin Rabbim huzur versin insallah
(1,699 puan) tarafından
Amiiinnn inşallah cnm :))
0 oy
(4,538 puan) tarafından
Çevremde kaçanlar var ve hepsi pişman Rabbim hepsine huzur versin
tarafından
Amin ins cumlemize
0 oy
(257 puan) tarafından
Ben kacarak evlendim cok mutluyum 4sene oldu ama düğünüm olmadı gelinlik icimde kaldı 
tarafından
Tuh yaa kotu olmus o
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Ben kaçtım 18 yaşında çok seviyordum sonuç hüsran ailem hemen barıştı şimdi ayırıyız boşanma surecindeyim 21 yaşıma girecem 3 ay sonra
tarafından
Benimle yasitsin ve bende 18de kactım Rabbim hayırlisini versin uzuldum senin adina ne kadarda guzelsin
(1,426 puan) tarafından
Kısmet ne diyim 14 aylıkta bir kızım var saol canım benim sende öylesin maşallah❤
tarafından
Allah bağışlasın♥️♥️

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 724 göst.
4 Haziran 2021 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 603 göst.
29 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Sevda Mehmet emir (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 758 göst.
8 Kasım 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,784 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 729 göst.
13 Ocak 2022 Aile kategorisinde Elizin annesi (795 puan) tarafından soruldu

378,282 soru

11,322,433 cevap

34,770 kullanıcı

...