0 oy
728 göst.
Aile kategorisinde (795 puan) tarafından
Arkadaşlar ben kaçarak evlendim ve ailem benimle konusmuyo iyimi yaptım kötü yaptim bilmiyorum ama onları çok özlüyorum:((

21 Cevaplar

+1 oy
(119,062 puan) tarafından
valla ben kacmadim kacanada ayar oluyom niye kactin ailen istemediyse vardir bi bildikleri 
iste vermedilerse vardir bi hoslarina gitmeyen bisi buyuk sozu dinlemek lazim
tarafından
Artı hakkım bitmiş +++ teyzemin kızını vermedi babası kaçtı ***** sonra gün yüzü görmedi şuan da kocası hapiste ne halt yediyse adamın vardi bi bildiği ki vermedi
(800 puan) tarafından
Benim ailem de vermedi para harcanacak diye oysaki eşimi sevdikleri halde. Kaçarak evlendik
Şükür bin şükür çok iyiyiz eşimle . Çok anlayışlı iyi bi eş
Şuan bizimkilerle benden iyi konuşurlar ben pek konuşmam
yaa bak iyisine denk gelen bin kiside tas catlasa 5 kisi kacipda pisman olan o kadar cokki benim babamda vermedi beni esime 3 sene sevgiliydik habeti vardi babamin tek kizimi girbete vermem dedi bakti ayrilmiyoz nisan yaptik 2 sene uzatti babam belki ayriliriz diye somuc evlendik babamin derdi gurbet ve tek kiz olmamdi sadece
(795 puan) tarafından
Benim durumumda aynı senin gibi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bennnnn. Sen ne kadarlık evlisinn
(795 puan) tarafından
7 aylık evliyim 5 aylikta hamile
tarafından
Hımmm kız barışırlar yenisin daha sen özlemden doğal olan bişey. Benim ailem bana hiç küsmedi haklarını yiyemem yaptığımın yanlış olduğunu ben de sonradan fark ettim yanlış yolla evlendik
(795 puan) tarafından
Aynı kimse istemez öyle olmasını ama kader kısmet işte önünde gecilmiyo
0 oy
tarafından
Allah pişman etmesin cnm. Umari. Hep iyi ki dersin..
(795 puan) tarafından
Aminn
0 oy
tarafından
Özlersin tabı, özlemekten zıyade ne hakları var sende mutlaka ellerını öp yalvar yakar barış 
(795 puan) tarafından
Öyle yapicam
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Bende kacarak evlendim ilk baslarda zorluk oldu ailem.konusmadi ama sonradan duzeldik şükür hic sorun yok aramizda hatta şuan baba evine gezmeye geldik cocuklarimla orda kaliyoruz<3 insallah seninde ailenle sorunlarin çözülür arayı duzeltirsiniz canim

(795 puan) tarafından
Inşallah
0 oy
tarafından
Ben cnm. 10 ay önce kaçtım şimdi 37 haftalık hamileyim 
(795 puan) tarafından
Yaa ailenle aran nasıl peki
tarafından
İyi şükür canım hemen barisildi ztn hatta annem şuan.dogumum icin yanımda bile insaAllah sende tez zamanda barışırsın rabbim pişmanlık vermesin
(795 puan) tarafından
Aminn canım:))
0 oy
(348 puan) tarafından
Ya kıyamam vermediler mi 
(795 puan) tarafından
Eşim 3 4 kez istedi babam vermedi uzak diye
(348 puan) tarafından
Anladım canım inşallah en kısa zamanda barisirsiniz toruna hiç bı anneanne dede kıyamaz bence
(795 puan) tarafından
Öyle diyolar doğumu bekliyorum dört gozle
(348 puan) tarafından
Hayırlısı o zamana kadar keşke bı gitsen daha 4 ayın var
(795 puan) tarafından
Işte tek gidemem kızımla gidiyim ki affetsinler
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Neden kaçtınız ki. 
(795 puan) tarafından
Mecbur kaldik
(4,651 puan) tarafından
Tamam canım özel oldu kusura bakma.
(795 puan) tarafından
Yok sorun değil
0 oy
(427 puan) tarafından
Gittiniz mi canım eşinle belki affederler 7 ay geçmiş sonuçta hamilesinde bence gidin analar babalar kıyamaz yavrularına affederler
(795 puan) tarafından
Doğumdan sonra gitmeyi düşünüyoruz ne olursa olsun
(427 puan) tarafından
Aynen doğumdan sonra torunlarıni görünce yumusarlar
0 oy
(86 puan) tarafından
Canım bende kaçarak evlendim. Annem ablalarim ve sadece büyük abim konuşuyordu benimle. Babamla ortanca abim konuşmuyordu bende çok üzülüyordum. Kızım doğdu 2 aylık oldu birgün kafama göre kalktım babamın evine gittim. Sonra babam eve geldi ama beni görmedi tabi yan taraftaki odaya gitti. Ablam aldı çocuğumu götürdü kucağına verdi bak dedi torunun gelmiş. Babam onu görünce hemen yeşim yeşim diye seslendi. Bende koştum odaya gittim. Bir sarıldı ki anlatamam oturduk beraber ağladık. Emin ol geçiyor az sabret benm 2 yılım bitti sonra babamı gördüm. Hiçbir ana baba evlatlarını atamaz bence. Hayatta ölümden başka her derde çare var. Sadece Allah'a dua et. 
(795 puan) tarafından
Inşallah bende barışırım ailemle
(86 puan) tarafından
Barışırsın ya sıkma canını. Şuan bebeğine odaklan moralini iyi tutmaya çalış etkilenmesin. Bu arada yaşın kaçtı
(795 puan) tarafından
20 yaşındayım
(1,604 puan) tarafından
Kıyamam daha küçücüksün
(86 puan) tarafından
Bende 20 yaşındayım canım yaa
0 oy
(3,822 puan) tarafından
Insanin sevdiğiyle evlenmek istemesi kadar doğal bisey yok ... Keşke aileler de verseler iyi veya kötü tercih sana kalsa ama yine de evlatlarının arkasında olsalar . Bende anneyim kızım yok oğlum var ama kızım de olsa sevdiğiyle evlensin isterim 
(795 puan) tarafından
Ya tabiki hangi devirdeyiz sonuçta
(3,822 puan) tarafından
Ama birçok kişi kaçıyor işte bunun devirle bi ilgisi yok malesef kafa yapısıyla ilgisi var
0 oy
(2,453 puan) tarafından

Eşinizle bir ömür mutluluk nasıp etsin cankm sizn mutlu olduğunuzu ve doğru karar verdiğinizi.gorurleerse yumusarlar

Bizim akrabmizda kaçmıştı ama çok mutlu lar ailesi gördü şimdi onlardan cikmiyolar çünkü kendi oğullarından görmedikleri değeri kızlarından ve damatlarnndan goruyolar

(795 puan) tarafından
Işte keşke tatlilikla olsa
(2,453 puan) tarafından
Keşke cnm
0 oy
(44 puan) tarafından

Ben:( de grup olusturak

(795 puan) tarafından
Nasıl
(44 puan) tarafından
Instagram grubu
0 oy
(197 puan) tarafından

Ben:'(caresizlik

(795 puan) tarafından
:((((
(197 puan) tarafından
Üzülme canım benim marta iki yıl olcak
(795 puan) tarafından
Konusuyo musunuz peki
(197 puan) tarafından
Babam hariç hepsiyle konuşuyorum ama görüşmedim gitmedim
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Kotu birsey yapmissin ki ailen konusmuyor. Yani onay vermedikleri bir evlilik yapmissin. Kusmeleri normal.
(795 puan) tarafından
Onlarda kendilerince haklılar tabiki
(795 puan) tarafından
Ama kötü bisey değil istediler vermediler
(11,217 puan) tarafından
Iste aileler karsi durunca kacarak evlenmende hatta oluyor. Bence onlarada hsk ver. Illaki birgun barisirsnz ama suan kizgin ve kus olmalari normal. Hice sayilmak bir anne baba icin ne kdr uzucu gurur kirici birsey anlayamazsin suan
(795 puan) tarafından
Anlıyorum
0 oy
tarafından
Ben kaçarak evlendim ama eşim istemeye felan geldi baya ailevi sıkıntı lar oldu babamla alakalı annemin rızası vardı babam biraz menfaat peşindeydi bende babam çok kızdım birazdaha cahillikle kaçtık babamda para karşılığında barıştı normalde vermiyordu verseydimde alırım dedi başlık parası bende rencide olmamak için kaçtım ama eşimlerin Kürt tarafı olduğunu bildiği için yinede aldi
0 oy
tarafından

Şükür gelinlikle baba evinden cıktım düğün dernekle 

Kaçarak evlenenleri anlamıyorum çevremde de var kaçark evlenenleri çoğu pişman küçücük bi tartışmada kocasının ailesi hemen yüzüne  vurur hatta kendi ailesi bile 

Kocan sana kötü olsa şiddet kumar vs. Oynasa koşarak ailene gidemiyosn arkanda kimse olamıyo 

Her açıdan kacark evlenmek kötü bence örnekleri cok var 

(1,020 puan) tarafından
Senin çevrendekilerin ailesi tırtmış
Öyle bir aile  koca için zaten değmez
Bazı aileler çok haksız gerekçeler ile sevenlerşn arasına giriyor
0 oy
tarafından
Kızma ama daha çok özlersin anne baba rızası çok onemli
0 oy
(510 puan) tarafından
Kaçmadım da noldu çok mu değerli oldum? Keşke kaçaydım içimde kalmazdı.. 
0 oy
(850 puan) tarafından
Allahım pişman etmesin, ana baba rızası duası çok önemli..siz evliliğinizde iyi olun inşallah zamanla onlar da affeder..siz özlüyorsunuz eminim onlar da özlüyordur..ama onlara da hak verin, siz de hamilesiniz daha iyi anlarsınız bu yaşa getirmişler istiyorlar çocuğumuz evlensin gelin olsun yuva kursun vs. kendilerine göre muhakkak sebepleri vardır vermemelerinde bilemem ama o evlat bu sefer başka birini tercih ediyor rıza almadan..ağır birşey gerçekten o yüzden zaman verin onlara da..torunlarını da görünce eminim yumuşayacaklardır :)

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 602 göst.
29 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Sevda Mehmet emir (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 758 göst.
8 Kasım 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,761 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 484 göst.
13 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 723 göst.
4 Haziran 2021 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...