0 oy
276 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Abvooıww sayfa 14 şubatla dolmuş :D Rabbim mutluluğunuzu daim etsin eğer 14 şubatta mutlu oluyorsanız varsın bu günde olsun herşey kadınlara laik ❤️❤️ tabikide hayatımızda odun erkekler var kızlar canınızı hiç sıkmayın boşverin hayatınızı şu güne baglayıp evinizin huzurunu da bozmayın :).

Bugun arkadaşim aramiş sevgilier gününde napacaksin dedim bişey diyecem ama gülme yine kaynanam dayım dedim :D agsggs arkadaşim da dedi sana büyü yapmiş o evden çıkamıyor sun doğum günüm yılbaşı sevgililer günü hep oradasın :woot: aaah söyleyin ben napayim :'( :D 

7 Cevaplar

0 oy
(2,350 puan) tarafından
Aman uzulsek ne fayda takmicam artk saldım şimdide gelmiş yarın çiçekçiler acıkmış diyor tamam işte sana yem çıktı dedim dalga yapıyor bana heveslendirip üzecek her zamanki gbi o yüzden sallamiyorum
-Reklam-
0 oy
(13,659 puan) tarafından
Geçen sene sevgililer gununden önce yengemin memleketten annesi gelmişti.

Annemlerde sevgililer gününde onu görmeye gideceklerdi İstanbul'dan Tekirdağ'a.

Benim kibar minnoş yengem beni de aradı davet etti.

Eşimde izinliydi.

Biz hep birlikte gittik sjsjsjsjjs

Ertesi gün halası ve 2 kişi da geldi.

2 abisi de geldi skskskjs

Mükemmel 14 Şubat yasatmistik kadına travma gibi sisjsjsjjs
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Vasapta yıldız tilbe 14 şubat şarkısı paylaşılıyor dinledikçe gülüyorum :D

0 oy
(27,340 puan) tarafından

Gel sarılıp ağlaşalim hahahahahah :D

0 oy
(507 puan) tarafından

Kocama dedım 14 subat bana ne alıyorsun .

Bana cevabı .bız sevgılı degızlızkı :(odun ıstr neyse bende takmadım 3 ay sonra evlılık yıl donumu var altın bıleklık ıstoyom alacak kacıdı yok 

0 oy
tarafından
Hediye alınmadı diye asla sürat yapıp üzülmem ama hediye alan birine de alma demem almasını ister miyim evet ama üzülmem 

Üzüldüğüm tek nokta eşim yanımda değil o kadar 
(119,168 puan) tarafından
Sus lan sen hamilesin daha bisi istemee
tarafından
Dimi şuan en büyük hediye ooooo
Sevda ya sen hep beni azalıyorsun ben hamisim hamissssss trip atarım sana heee
Sus kiz git yat uyu yigenime iyi bak
tarafından
Uykun var biraz da beklim uyurum sevda gece 10 kere kalkıyorum resmen eşim yanımda değil hala alışamadım yaaa
Anaaammm
0 oy
(891 puan) tarafından
Acikcasi bende post acicaktm canm çok sıkkın kna hediye aldm ama o almadi cokmu zor kucuk bi hediye cicek almak zaten normaldede almaz ama bu gundede almadi burdaki paylasmlari gorunce icim gidiyor bnm kocamda alsa keske diyorm o kdr mutlu olurdumki iste nerde bende o sans

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 967 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,409 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 619 göst.
13 Şubat 2024 Aile kategorisinde zehraTekin (357 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 484 göst.
12 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nur29 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 553 göst.
10 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gulnazyilmaz (1,187 puan) tarafından soruldu

378,434 soru

11,327,647 cevap

34,781 kullanıcı

...