0 oy
365 göst.
Diğer kategorisinde (5,134 puan) tarafından
Sevgilisi olan ve olmayan herkesin Sevgililer Günü'nü kutluyorum. Ben bugünün daha çok "sevgi günü" olduğunu düşünüyorum. Ve çevremizde sevgimizi gösterebileceğimiz pek çok kişi var. 

Hani “Deliye her gün bayram” derler ya, bence sevgililere aşıklara her gün değil, her an bayramdır.

Sevgimizin de sevgilimizin de kıymetini bilelim, niye kutlamadın, niye çiçek göndermedin, niye hediye almadın diye ona sitem etmeyelim. Ağzımızın tadını bozmadan sevginin, aşkın kırmızısını derin derin içimize çekip bu heyecanlı yolda alabildiğine koşmaya devam edelim.

Tamam mı?

Biz sevgilisi olmayanlar da can arkadaşlarına sarılıp yolumuza devam edelim.

Hepinize çok sevgiler...

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu

8 Cevaplar

+1 oy
(8,081 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum annemin babamin kardeşleriminkini dahi kutladım. Sevgi sadece eşe sevgiliye duyulan bir duygu degil ki çiçeğe böceğe bile duyulabilir ☺♥️
(8,582 puan) tarafından
Alkışlar tatlımaaa⚘⚘☺
(5,134 puan) tarafından
Aynen canım kimseden bir beklenti içinde olmamak lazım
(8,081 puan) tarafından
⚘⚘♥️♥️♥️♥️
(8,081 puan) tarafından
Kesinlikle canım derler ya kendini sevenin  başkasıyla derdi olmaz diye kendini sev ki kimseden birşey bekleme
-Reklam-
+1 oy
(8,582 puan) tarafından
Kucak dolusu sevgiler hepinize⚘☺☺
(5,134 puan) tarafından
Mucuk mucuk mucuk ;)))))
(8,582 puan) tarafından
Muuuahhh :))))
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Aman okumadim bile☺
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Valla yüreğine sağlık ne güzel yazmis
(5,134 puan) tarafından
Aynen dimi
(5,721 puan) tarafından
Evet canım yaaa
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Sevgililer günü bitti şükür Elhamdülillah 
(5,134 puan) tarafından
Evet bitti ama burda bitmedi hala hediye alamadığı için üzülenler var gerçi bende almadım onlar için yazdım
0 oy
(847 puan) tarafından
Nedense kadının ses tonu ile okudum :)))))
(5,134 puan) tarafından
Ne kadar etkilendiysen:))
(847 puan) tarafından
Evet ya kadından çok etkilendim. Doktor olması ve bu tür bir-çok insanın olayı ile uğraşmış olması çok etkiledi.
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Aaa bu kadın kırmızı odanın senaryosunu yazan psikolog 
(5,134 puan) tarafından
Evet canım o
0 oy
(5,323 puan) tarafından
İlla hediye diye takılan biri değilimdir. 14 Şubat'ı zaten önemsemek hediye almam da beklemem de. Ama onun dışında ki bı gunde mesela sen seversin diye bir cikolata alip gelmiş olsa beni çok mutlu eder 
(5,134 puan) tarafından
Aynen öyle benim eşimde almaz bende beklemem ama bir markete gittiği zaman sevdiğim bir çikolata var onu alır hep

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 82 göst.
10 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 810 göst.
30 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif34 (259 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 151 göst.
11 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde WhiteSwaN (13,087 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 272 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,391 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...