0 oy
713 göst.
Aile kategorisinde (45 puan) tarafından
Kızlar bu bnm ikinci çocuğum. Ablam 1.5 senedir evli ve sanırım çocukları olmuyor çünkü kendileri de istiyor ama hiç Dr gitmediler. Açıkçası bu durum beni çok üzüyor ya kendi bebeğime bile sevinemedim

20 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Annemler evlenmis 2 sene olmamis cocuk babamda kısırmıyiz fln diye uzuluyomus ama şimdi 3 kardeşiz olur insAllah zamanla 
-Reklam-
0 oy
(2,449 puan) tarafından
Nasib canım demek ki daha zamanı var rabbim elbet onlarada nasip eder.. 
0 oy
(82 puan) tarafından
Canım bebeğin olacak sevinmelisin ablana gelince tıp çok ilerledi tedavi ile bebek sahibi olabilirler doktora gitmeden sorunun ne olduğunu bilemezler sen manevi desteğini eksik etme ablana umudunu yitirmemesi gerektiğini söyle 
0 oy
tarafından
Doğrudur canim hayirliaiylan Rabbim onada nasip etsin ama yapacak birsey yok benim kuzeni de evlendi dedi once gezcem ilac kullandim cocugu olmuyo yillardir kardesi evlendi ikinciye hamile isin kotusun annesi menopoza girdi zannettii meğer oda hamileymis
tarafından
Olay baska yerlere gidecek ona bakarsan dinimjzde korunma yok sadece demek istedigim hic cocuk olmasından sonra haplar yumurtaları tembellestiriyor bu bilinen birsey haşa tabikide vakti zamani var Rabbim ne zaman nasip ederse (anneyim2) evet cok uzuluyorum annesine demiski cekyattanmi zioliyon ne yapiyorsan yap diye yengem vardir 43 yasinda 5.olcak
(3,823 puan) tarafından
Aslı suçu haplar atmıyorum hapları bıraktıktan sonra belli bir koruma süresi daha var onu söyledim şuan emzirme sem gene hap kullanırım burda hamile hemen kalmamaya bilir demek istedim başa yere çekme
(13,202 puan) tarafından
Yok yavrum zaten sana pek demedim ben özellikle doktora sordum bu ay bile kalırsın dedi. Arkadaşın kuzeni için konuştum ben muhtemelen başka sorunu vardır. İlk düşük yaptım bebekte bıraktığım ay kaldım ki 7 yıldır kullanıyorum ben
tarafından
Şahsen etrafımda hap kullanipta çocuğu olmayan o kadar kişi varki insan ona bağlıyor ister istemez bi diğer kuzenim çocuk istemedi hap kullandı sonra istedi 3 düşüğü oldu zor hamile kaldi birdaha öyle dogum yapti cok sukur doktorlar bile cocuk yapmadan hap onermiyor
(13,202 puan) tarafından
Şöyle söyleyeyim koskoca Bursada isim yapmış kadın doğum doktorunun eşi ile aynı ilacı onun tavsiyesi ile kullanmaya başladım. İsim yapmak kolay değil tahmin etmen lazım. Öyle evet haptandır deyip geçiştiren bir doktor çevrem de yok çok şükür. Koskoca uludağ üniversitesi tıp fakültesinde çalıştım ki gatayla cerrahpaşayla yarışır ki yarışıyor da. Araştırmadan teşhiş koyan doktor değiller hiç biri çok şükür.
0 oy
(870 puan) tarafından

Allah onada en kısa zamanda hayırlı bir evlat versin diger konuya gelirse bebeğinin yerine koy kendini sucun olmadığı halde dogumuna sevinmeyen bir anne 

0 oy
(1,808 puan) tarafından
Nasıp ötesi yok ama eğer cok fazla isteselerdi doktora giderlerdi 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Rabbim. İnşallah ona da nasip eder n
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Allah kucağına almayı nasip etsin cnm senin zamanı vardir tabi dktora da gitsinler bir yeni evliler daha kimin duası kabul olur belli olmaz kandil gününde Allah onlara da evlat versin hayirlisiysa
0 oy
(880 puan) tarafından
Canim benim üç yıl sonra bebeğim oldu birsuru tedavi gördüm yine olmadi en son tedaviyi biraktim o ay oldu ablam benden sonra evlendi hemen hamile kaldi ben dogurudm benden sonra o dogurdu şimdi ikinci oğlumu kucağıma aldim hicbisyy yapmadan hemen hamile kaldim bu seferde ablamin ikinci olmuyiry bir senedir deniyor olmuyor bende kendimi kötü hissediyorum ben dogurudm o daha hamile kalma yollarini deniyor garip oluyormus böyle birinin oluyor birinin olmuyor çok iyi anlıyorum seni
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Üzülüp kendine stres yapma.

Ben de 7 senede. Sonra hamile kaldım.

Rabbim ona da nasip etsn
0 oy
tarafından
Doktora gitsinler canım...bunda bisiy yokki...illa Mısır'da olmayabilirler...benim arkadaşım vardı iki yıl bekledi gitmiyolardi doktora ..çok söyledim.gidin diye .en sonunda eşinde sperm hareketliginde azlık varmış..vitamin vermiş doktor..iki ay sonra hamileydi arkadaşım... İlaçla cozulebiliuo..Allah isteyen herkeze nasip etsin..
0 oy
(14,079 puan) tarafından
ALLAH ablanada nasip etsin
0 oy
(2,483 puan) tarafından
1.5 yıl sonra oldu bizimde üstelik bi problemde yoktu psikolojikmen bile olmuyor olabiliyormuş doktor öyle söylemişti fazla takmamak akışına bırakmak gerekiyormuş
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Allah askina tıp cok ilerledi ablan dr. Gitmemis istese çok giderdi cnm sen niye bebene sevinmiyorsn
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Rabbım isteyen herkese nasıp etsın 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Sen bebeğin için  mutlu ol onun da zamanla olur inşallah.
0 oy
tarafından
Ablan için doğum sırasında dua et bol bol ben 3 senenin sonunda hamile kaldım Rabbim ablana da nasip etsin inşallah 
0 oy
(597 puan) tarafından
Annemevlenmis iki yil olmsmis ardindan 5yil olmamis onun ardinda 2 kayip sonus suan 6 kardesiz. 

Ilk evlikigimde 1bucuk yil olmadi ikinci evliligm suan ve ilk rast gele plansiz tuttu. Yani allah bilir cnm. Benimde iki ablamin yok. Biri 11yillik diger 16 yillik evli
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Çocuk  çok  isteyen  biri  her  kontrolünü  yaptırır  benim  de kızım  1.5 sene  sonra oldu  ama  biz  çok  istediğimiz  için  her bir kontrolü yaptırdık  allhim sonra nasip  etti  daha  1.5 yıl olmuş  olur  elbet  arkadasimin  3 yil olmadı  simdi  hamile   üzülme bebegine odaklan alllah nasip  ederse olur  muhakkak 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 634 göst.
5 Kasım 2022 Aile kategorisinde Anonimnim (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 795 göst.
25 Nisan 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yeşilim❤ (6,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 454 göst.
8 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Minnie9094 (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 963 göst.
29 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...