0 oy
3,292 göst.
Aile kategorisinde (209 puan) tarafından
Hanimlar henuz 8 aylik evliyim oncelerde boyle deyildi ama simdi esimle konusacak hicbir sey bulamıyorum zaten isten gelir yemek yer direk uyur tüm gun evde tek canım sıkılıyor zaten aksam da gelip iki kelam etmiyor bu durumu nasil çözerim bilmiyorim 

11 Cevaplar

0 oy
(4,290 puan) tarafından
Sende kendine ugras bul el işi gibi olabilir ya da ortak bir konu bulup konuşmayı deneyebilirsin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gününün nasıl geçtiğini sor, mesela ilgi alanları neyse biraz ondan konuşun sonra sen gün içinde neler yaptığını filan anlat. Bazı konularda fikir iste(mesela bi giysi hakkında olabilir, yemek menüsü hakkında olabilir) 
0 oy
tarafından
Günün nasıl di de. Yemekten sonra çay demle beraber için canım. Genel de biz de konuşmayız. O oyun oynar telefonda. Ben de giderim sarılırım onu izlerim oyun oynarken. :)) o yanasmiyirsa sen yanasican :D
0 oy
tarafından

evliler kulubune hosgeldin:D

0 oy
tarafından
Bende bende 7 aylik evliyim eşim biz neden konusmuyoz dedi geçen ne konuşcaz dedim ne biljm eskiden cok konusurduk fln dedi bende eskiden uzaktaydık simdi yanyanayiz herseyimizi biliyoz felan dedim zaten geliyo yemek yiyoz oyuna giriyoruz yatiyoruz ne konuşcaz 
0 oy
(863 puan) tarafından
Evliliğe alışıyorsunuz nasıl baslarsa öyle gider ama dikkatli ol konu yarat iş yerinde naptın ne yedin ne ıctim nasıl geçti sor sen gününü anlat baktin halen aynı açıkça söyle iki sohbet edelim sıkılıyorum gun içinde diye bizimde başta öyleydi en son dayanamadım sen tabi iş yerinde insan görüyorsun ben evde sıkılıyorum sohbet et benimle diye artk ediyor düşünememiştim filan diyordu ben düşündürürüm o zaman napayım:)
0 oy
(454 puan) tarafından
Ay valla bizim sülale o kadar olaylı ki milletin dedikodusundan olaylarından hiç canimiz sıkılmiyor üç yıllık evliyiz
0 oy
(119,340 puan) tarafından
geneli auni be gulum
0 oy
(617 puan) tarafından

Kiz benim yanımagel benim esimde diyorki ne kadar çok konuşuyon diyo:Dhiç susmam adamın hemen uykusu gelir o uyur ben anlatırım :D

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Adam yorgun gelip uyuyor gayet normal bir durum 

Bence siz kendinize oyalanacak zaman gecirecek seyler bulun
0 oy
tarafından
Ah canım benim o kadar iyi anlıyorum ki seni bende ilk evlendiğimde eşim konuşmaz birşey anlatmazdı bende hep evde olduğum için konuşacak birşey bulamazdım bir süre sonra hergün işini soruyordum doğru düzgün anlatmıyordu o da eve gelince ben işin gerginliğini sana anlatmak istemiyorum diyordu.

Ama Birgün ona çok kırıldığımı söyledim ve şu söz onda çok etki yapmıştı. Sen hergğn farklı insanlarla muhatap oluyorsun iş gereği de olsa ama ben iki sohbet etmek için sadece seni bekliyorum evin içinde sende benimle konuşacak birşey bulamıyorsun demiştim. O günden sonra eşimde bana saçma sapan olan şeyler anlatmaya başladı ama yine de benim sıkılmışlığım için bir çözüm bulmuştu.

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 523 göst.
27 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 126 göst.
17 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 433 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 152 göst.