0 oy
139 göst.
Aile kategorisinde (31 puan) tarafından
tarafından kapalı
Evliliğimde 3. yılıma girdim evlendiğimin ilk 3 haftasında kaynanam uğraşmaya başladı eşime msjlar atarak bundan karı olmaz çoluk çocuk olmaz boşuna aldın bunu gibi gibi şeyler sorunlar bu msjı görmemle başladı ve 10 ay birlikte oturduk kendi evime çıktığımda 4 aylık hamileydim o süreçte çok kavgalar oldu en basit örnek tatlı aşermiştim eşim taksime hem gezmeye hemde tatlı yemeye götürdü sonra eve geldik tabi kaynanam 1 hafta içinde fırtına yaşadıktan sonra patladı yaptığınız ayıp evde insanlar varken siz dışarda yiyin evdekileri düşünmeyin boğazınızda kalsın dedi kendisi o dönem tatlıcıda çalışıyordu her gün yiyordu zaten :)) mühim olan nerden nasıl kaos yaratırımdı en son 4 aylık hamileydim doğum günümdü ilk evlendiğimiz yıldı eşim dışarı çıkardı sabah kadar gezdik süprizler yapmıştı sabah 5 te eve geldik içeri girdik kaynanam uyumuş numarası yapıyor biz odamıza geçtik üstümüzü değiştik yatağa girdik uygunsuz pozisyondayız kaynanam bir bağırmaya başladı odanın kapısını açtı öylece açık bıraktı biz çıplağız evde kayınpederimde var bana söyleniyo oğlumu yoldan çıkardın ***** derdin oğlumun parasını yemek sen nasıl kadınsın senden karı olmaz senden anne olmaz sabahlara kadar gezen kadından annemi olurmuş daha neler neler akla ağıza gelmeyen şeyler o gün ya bu evden gideriz yada bu evlilik biter dedim şükür 1 hafta içinde ailemin desteği ile kendi evimizi kurduk huzura kavuşucam dedim ama yine başladı kendisini tam 1 hafta evime yemeğe davet ettim naza çekti gelmedi yine insanlık yaptım yani gelmeyince ailemi ağırladım bende story paylaştım bu paylaşımı görünce çıldırdı eşimi aradı ben burda öleyim şekerim tansiyonum tavan yapmış siz orada alem yapın karnıyarıkları yiyin 1 hafta sonra kalktı evime kavgaya geldi 2 gün evimde kaldı ama ne kavgalar ne kavgalar o dönem 6 aylık olmuştu bebeğim yüzsüz gibi gitmiyorda illa kavga edecek beni eşimden boşandıracak dert buydu bizi boşandırmaktı bu arada eşim aşırı anneci o dönemler beni savunuyodu sonra ne olduysa annesinin tarafına geçti zaman biraz daha geçti geçerken hep kavgalar devam en sonunda beni tansiyondan burun kanamasından erken doğurttu 7.5 8 ay arasında doğum yaptım hakkımı helal etmiycem asla ona bebeğimin ayağı sorunlu doğdu bu arada evimde hep büyüler topladım siyah toplu iğneler belki 50 belki 60 tane kadar mutfak dolabımın üstünde yüzü kapıya bakan hurma iyice kurumuş eti suyu çekilmiş çekirdeği dışarı çıkmış ama asla bozulmamış hurma muhakkak bozulur küflenir çürür ama buna nasıl işlem yapılmışsa aylarca belki 1 yıldır hiç bozulmamış kim koyar dolabın en tepesine hurmayı 2 kere evi terk ettim aylarca annemlerde kaldım eşimin hep aklını çeldi hep doldurdu gözü bizi görmedi varsa yoksa hep annesi oldu bi şekilde en son 5 ay önce barıştık geldim şimdi ikinci bebeğe hamileyim en son yine 2 hafta önce sorun çıkardı kızımı annemlere bırakmıştım sevsinler diye ben 2 tarafada torun konusunda eşitim çünkü 2 tarafında tek torunu sevsinler ama kaynanam kıskançlık yarattı kızım annemde diye artık o kadar bıktımki yoruldumki daha bu yazdıklarım neki devede kulak eşim annesine çok düşkün ve bunu kullanıyo oğlum bana kıyamaz bana sırt dönemez ben istediğimi yaparım 2 kere sizi boşatıcam dedi eşimin yanında ve biliyorumki büyülerle uğraşıyo evimde ayatel kürsi okuyunca çok annesinin etkisinde kalamıyor her gün 7 defa okuyup üflüyorum dua ediyorum ama nereye kadar ömür geçmez ki böyle çok uzun oldu içim o kadar dolduki artık bu kadından yaptıklarından bıktım artık benim ikinci evliliğim çok küçük yaşta evlilik yapmıştım sorun burda başlıyor zaten ve eşime hep diyorki karı olsaydı 15 yıl önce getirip babasının evine atmazlardı çok çaresizim eskiden eşim annesinin yaptığını görürdü ama artık gözü kör olmuş o benim annem haksızda olsa haklıdır diyor ya çıldırıcam resmen sadece dualara allaha sığınıyorum dua edince biraz kendine geliyor hakkınızı helal edin çok uzun uzun yazdım 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 926 göst.
15 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 901 göst.
11 Kasım 2019 Aile kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 3,874 göst.
26 Mart 2020 Aile kategorisinde Prensesmr (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
69 cevap 831 göst.