0 oy
382 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar ben 27 ocakya ertesi gün hapi içtim ama 24 saatte değil 4. Günde burda bir arkadas yazmışti 5 gün etkili olan varmis diye 100 tl falan vermistik en etkili oymus diye neyse ben 15nde adet olmam gerekiyordu olmadım hap gecikme yapiyor mu birde afedersiniz akıntım var 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Stresten de gecikme olmuş olabilir 1 2 gün daha bekle sonda test yaparsın 
tarafından
Off oğlum daha 7 aylık buna zor bakiyoruz suanlik düşünmüyorum ya tekim diye bi sprail taktiramadim insAllaj yoktur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende gecikme yapmamisti seni bilemicem cnm
tarafından
Yoktur insallh merak etme cnm
tarafından
InşAllah canım ya
tarafından
Rabbim ne hayrliysa onu versin cnm
tarafından
Vallah canım orası öyle tabi de inan oğluma zir bakıyoruz maması bezi o bu derken
tarafından
Sen raht ol
0 oy
(2,727 puan) tarafından
Baya gec icmissin canim hamile kalma sansın  yüksek  rahimeee nerdesinnn☺️
tarafından
InşAllah öyledir canim kağinda da yaziýordu gecikme yapar diye ama akıntim oluyo korkuyorum ya
(2,727 puan) tarafından
Ben  seninle ayni gün  icmisim hatta  post acmisim simdi baktim ve adet oldum canim
tarafından
Adet tarihinde mi oldun canim
(2,727 puan) tarafından
Yok ben subat sonu olmam lazimdi erken oldum
tarafından
Off ben niye olmuyorum yaa
0 oy
tarafından
Ertesi gün hapına 100, lira mı verdin
tarafından
Evet vallah korkudan verdim 5. Güne kadar etkiliymis o mecbur dedim aman olmasim oglum daha 7 aylık buna zor bakiyoruz o yoklukta aldim olmasin diye
0 oy
(2,075 puan) tarafından
72 saatte alman gerekiyo ama ne kadar erken o kadar iyi. Ama bu ilacı içtin hamilelik riski kalktı diye bişey yok. Diğer korunma yöntemleri gibi yüzde yüz bbi koruma sağlamaz
tarafından
Biliyorum canım biliyorum en etkiliymiş diye bunu almıştık insAllah yoktur ya
(2,075 puan) tarafından
Hayırlısı neyse o olsun
tarafından
Amin canım
0 oy
(119,342 puan) tarafından
ahaa bende yusuf yusufum yaa 
tarafından
Kiz tekim ben cocuğu bırakcak kimsem yok birde pandemiden randevular taa 15 gün sonraya veriyorlar istanbul zaten kalabalik normalde bile bulamiyordun adete denk getirwmedim bir turlu sprail taktirayim
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Çok geç içmişsin 2 gun içinde içilmesi lazım 
tarafından
Bir arkadaş burdan hap onerxi 5. Gune kadar etkilymis eczanedeki kadin da dedi oyle tabi orani düşük ama etki ettigi varmiş coğu kişide
0 oy
tarafından
Bende aynı dertten muzdaribim yaaaa. Benimde 17 sinde adet olmam gerekiyordu daha olmadım ya. Delirecemmm 
tarafından
Kesinlikle şuan değil ya. Benimde oğlum 1 buçuk yaşında ama daha istemiyorum ama neden olamadım anlamıyorum ya
tarafından
Kız seninki yine 1buçuk yaşında benim ki daha 7 aylık
tarafından
Allah olamayana versin ya.
tarafından
Amin canım inşAllah yoktur ya
tarafından
İnşAllah canım ya :/
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Onu hemen sabahsi icmen gerekiyor etkisini kaybeder çünkü adı üstünde ertesi gün hapi
tarafından
Eczanedi ki kadin da demisti bu 5 gün etkili diye
(5,721 puan) tarafından
Tabi iddia edemem farklı bir şeydir belki dediği ama sabahsi içilir diye biliyorum
tarafından
Ya ne kadar geç içersen oran o kadar düşüyor ama 5. Gün bile etki eden varmıs yorum olarak okumuştum insAllah bana da etki etmiştir ya
(5,721 puan) tarafından
İnşallah canım hayırlısı neyyse o olsun
tarafından
Amin canım inşAllah
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Ertesi gün haplarının en etkili yan etkilerinden biri de adet gecikmesi. Zaten düzensiz adetim olurdu hapı içtikten sonra üstünden bir ay geçti olmamıştım en son maydanoz suyu içtim oldum.
tarafından
Maydanoz suyu nasıl canım
(2,493 puan) tarafından
Olacaktı zaten belliydi canım bende bir demet maydanozu kaynattım ılıttım arayla iki defa içtim. Kız kardeşimin de geçiyordu ona da içirdim sabaha ikimiz de adet gördük. Ama iki defa gebelik testi yapmıştım ben ne olur olmaz diye
(1,699 puan) tarafından
Icme cnm bebek varsa dusurur bi test yap sonra ic
(2,493 puan) tarafından
Ben de dedim zaten test yaptım da içtim diye. Düşüğe sebep olur yapılmadan içilmez
0 oy
(157 puan) tarafından
Ben 1kez kullanmak zorunda kaldım. Sanırım ilişkiden 20saat sonraydı. Ama ben tam tersi 15güne bi 2kez adet oldum. Belki seninkini geciktirmiştir, 5.güne kadar etkili olanıda mı varmış 
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Korunmuyo muydunuz kuzum
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Şüpheli birlikteliğin sabahına alıp içtim canım 3 ay baya düzensiz oldum, haptan sonra 2 ay regl olmadım, regl oldum 1 bucuk ay yine olmadım, bu ayda bekliyorum bakalım düzene girecek mi bizde 110 tlye almıştık 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 74 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Azizeak (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 122 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 118 göst.
24 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zahide_1995 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 146 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,440 puan) tarafından soruldu

380,149 soru

11,380,327 cevap

34,869 kullanıcı

...