0 oy
207 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Haftalık 400 gram vermek normal mi? Yeni başlayanlar için

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hiç vermemekten iyidir ama ilk başlarda çok verilir normalde ilk ödemden gider çnkü sonra kilodan gider ilk 2 3 kilo ödem derler. Diyetine devam et canm bide bol bol hareket et spor yap evde
tarafından
Sizce yoğurt kuru mu maydonoz kuru mu iyi
tarafından
Bnce ikisini de dene dönüşümlü herkese aynı etkiyi göstermez ondan bir hafta birini bir hafta birini dene hangisi dha iyi gelirse sana ordan yürü canım
-Reklam-
0 oy
(777 puan) tarafından
Genelde işk başlayınca daha çok gider ama herkesin bünyesi farklı.regl dönemleri de kilo verimini etkiliyor 
0 oy
tarafından
Sağlıklı bir diyette haftada en fazla bir kilo gitmesi lazım

Ama başlangıç için zaten direk kilo gitmiyor ilk ödem sonra yağ . Tabi kastan vermemek önemli olan 
tarafından
tarafından
Ben sabahları aç karnına kaydınız kürü yapiodum devamli da yoğurt yerdim yaptığım zamanlarda
0 oy
(18 puan) tarafından
Evet canim gayet normal ayda 2 kilo bile anca yapiyor ilerleyen zamanlarda daha hizli veririsn buyuk ihtimalle yani sagkikli bir diyet en iyisi
(18 puan) tarafından
Yani cok ciddi bir rakam ama iste bunyeye bagli.Bi anda okadar cok kilo vermek saglikli olurmu bilemiyorum ama siz kendini,i daha iyi bilirsiniz.Nasil bir diyet ve egzersiz uyguladiginiza bagli tabii ki
(4,678 puan) tarafından
Egzersiz değil ama sıfır ekmek sıfır tuz sıfır yağ sıfır şeker 24 gün boyunca kapak detoksu yaptım
tarafından
(4,678 puan) tarafından
İkisinide dene cnm yoğuty gece üstüne pul biber dök ye maydanozuda sabah aç karınla iç
tarafından
Oruç tutuyorum nasıl yapabilirim. İftarimi açıyor m saat 11 yine yiyip yatiyorum
0 oy
(6,136 puan) tarafından

image

ödem atmak ve varsa enfeksiyon atmak için maydanoz suyunu kaynattım kürü de olabilir 
tarafından
(6,136 puan) tarafından
Maydonoz kürü ödem atıyor tok tutuyor iltihap sokuyor göbek yağlarını eritiyor
(6,136 puan) tarafından
Ha bide gün boyu sürekli ılık su iç bide bazen limon sık bazende bende baş dönmesi yapıyor suyun içine beyaz sirke koyuyordum onu bıraktım
tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 138 göst.
1 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 171 göst.
26 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 166 göst.
10 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu