0 oy
543 göst.
Aile kategorisinde (749 puan) tarafından
Cocuk olduktan sonra esinizin sevgisi  devam ediyor mu ? Bazilari cocuk olunca sanki hicbisey eskisi gbi olmuyor falan diyo

25 Cevaplar

+1 oy
(2,351 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Daha dun esim soledi. Seni zaten seviordm.hamile.kalali daha da baglandim sanirm.cocuk dogunca dahada baglancam her gecen gun daha cok seviorm felan dedi 

O adamla alakali herlde 
-Reklam-
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Devam ediyo neden etmesin ki cocuk farkli koca farklı 
0 oy
(6,807 puan) tarafından
Daha dogum.yapmadim amaa esim ilk evlendigimiz gunlere gore daha ilgili daha cok baglandi sanki ben oyle hissediyorum 
0 oy
tarafından

henüz olmadı hamileyim ama eşim ben <3hamile kaldığım  günden  sonra daha çok bağlandı  hep oğlumun annesi sen bana evlat vereceksin  seni çok seviyorum diyor oğlumuz doğduğunda  sana olan sevgim hiç azalmaz diyor

0 oy
tarafından
adamm zaten evine cokk bagliydii daha bi baglandii daha bi mutluuu cok acill bi durumm ve isi haricinde evden cikmazz.oldu okadar soyleyimmm :)
0 oy
tarafından
Suan ikimizinde ilgisi daha cok kizimiza yönelik. Ama oyle uzaklasmadik. Eskiden cok kavga ederdik dogum yaptm yapali hic etmedik evimize bi dinginlik geldi kızımla beraber. Ama oyle insanlarn bahsettigi gbi cinsel hayatta azalma uzaklasma soguma gbi olmadi.
0 oy
(342 puan) tarafından
Ediyor canım neden etmesin ki anlayan erkekse karsındaki sen ona dünyanın en güzel seyini geitrmissin hayata seni neden sevmesin ve cocuk olduktan sonrada adamı ihmal etmiceksin tabi cocuk olunca biraz daha arka plana kalıyor ama arada sırada minik süprizler sözler vs boşda boşda bırakmıcaksın 
0 oy
tarafından
Şöyle ki eskisi gibi cok vakit geciremiyorsun ama esim der ki onceden seni esim  oldugun icin seviyordum simdi bide oglumun annesi oldugun icin seviyorum
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Canim aynı valla hatta benim ona ilgim azaldı mecbur bebeğe yöneldiği için ilgim ve enerjim eşime daha az ilgi gosteriyorum o da çok muzdarip bu durumdan
0 oy
(277 puan) tarafından
Valla etrafimdan hep duyduğum ilgi sevgi azalıyor olmuştu 38 günlük bebeğim var 3gun önce eşimin beni izlediğini fark ettim ve bana şunları söyledi erkekler genelde doğumdan sonra eşlerinden uzaklaşır ilgisi azalır ama ben sana daha fazla aşık oldum ve hayranlıkla izliyorum bu beni unure etti sen çok güzel anne ve eş oldun cümlesiyle tamamladı bu değişiyor canım ya
0 oy
(3,151 puan) tarafından

Tabiki hatta ona bakip bakip bu bizden mi oldu derdi kizim bebekken cok guzel diyip duruyordu hst yollarini beraber çürüttük kizimiza kavusmak icin gun saydik kavustugumuzda da cok iyi bi baba oldugunu gordum simdi 2.yi bekliyoruz ayni ilk gibi cok heyecanli :) ve hamileliklerimde cok ustume dustu aman onu yapma suna dikkat et filan kac gece nobetlese uyuttuk kizimi :)

0 oy
(822 puan) tarafından
Benimki uzaklaştı benden öyle çok yakın değildi ama kırkımız çıktıktan sonra iyice uzaklaştı elindi telefon hiç konuşmaz ben bişi sorsam dil ucuyla konuşur ama kızımla ilgisi çok güzel bi arkadaş bu doğum sonrası erkeklerde olur bi dönem sonra geçer dedi
(822 puan) tarafından
Benimki bide dışarda çalışıyo ayda 4 enfazla 6 gün yanyanayız o kadar ona rağmen böyle
(2,082 puan) tarafından
Benimde çok zoruma gidiyor bi erkeğin bana gor3 imkanı yok bu şekilde sakin durmasi aslinda çok karakterli ama ummadık taş baş yarar derler benimde aklıma kötü kötü şeydir sokuyor işte bıraktım peşine düşmeyi ben ilgi gosteriyorum bu küçücük çocukla ona vakit ayırmaya çalışıyorum adamın umrunda değil  ne sevgi gösteriyor ne ilgi herşey ilişki değil tamam ama ilgiside yok:( önce böyle değildi 1 senedir böyle
(822 puan) tarafından
Yeminle aynı ben benimde amacım asla cinsellik değil otursun konuşalım sohbet edelim bi film izleyelim kızımızı aramıza alalım sevelim birlikte ya tüm gün telde yada sürekli uykuda kızımdan daha çok uyuyo telde ne yaptığını biliyorum aklım kalmıyo ama yanlız hissediyo insan kendini evde bi sese ihtiyacın oluyo geçende post açmıştım benimki son zamanlarda beni azarlamaya da başladı:((
(2,082 puan) tarafından
Bizimde alır başını çıkar dışarı sigarasını çayını içer telefona bakar kaç defa kavga ettim karınla çocuğun içerde tenezzül edip içeri gelmiyorsun dedim sigara içiyorum çocuk içerde diye içemem falan filan boş yapma isteyen insan iki dk çıkar sigarasını icertekrsr gelir dedim ama yok yine aynı hamile  kaldım çocuğum doğdu çok afedersin çocuğum şuan 4 aylık hadi hamileydim ikimizde korktuk birşey olmasindsn sanki bu ona bi bahaneydi 1 senedir sadece 8 9 defa oldu oda benim yakınlaşmamla utanıyorum artık onu elimde tutmak istiuorum ama o hep bahane buluyor
(822 puan) tarafından
Dur özelden yazayım konu çok uzun :))
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Henuz dogum yapmadik ama birbirimize daha cok yakinlastik ve daha cok temas halindeyiz sarilmak gibi. Dogumdan sonra nasil olur bilkiyorum ama ben uzaklasmasina izin vermem yine yanimda durdururup dokunup severim onu hep :)
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Ediyor degisen birşey olmadi 2ncu cocuk bu arada
0 oy
(80 puan) tarafından
Evet hicbisey eskisi gibi olmuyo.. cok daha guzel oluyo:) zaten var olan askina mükemmel bi ask daha ekleniyo.. annelik babalık mükemmel bisey.. 
0 oy
(2,082 puan) tarafından

Herkez de bir değildir mutlaka daha çok ilgi gösterilmesi gerekirken benim eşimde sanki artık beni istemiyor gibi ben yanaşmasam adam ben yokmuşum gibi davranır bir iki derken bıraktım ne halı varsa görsün 1 haftadır ben yanaşmıyorum onunda umrunda değil zaten gelirse zaten artık ben istemem soğudum artık ilgisiz kafası nerelerde bilmiyorum babalık heyecanı dicem alakası yok çok takıyorum kafaya neden böyle oldu diye :(:'(

0 oy
tarafından

Sevgi bolunmuyo ama ilgi bolunuyo  cnm hem senin esine olan ilgin hem esinin sana olan ilgisi cunku artik ilgi bekleyen kucuk bi birey daha oluyo dogumdan sonra evde ama sevgiyi cokte etkilemiyo esimde benim yerim ayri oglumun yeri ayri sonuçta<3

0 oy
(213 puan) tarafından
Bence sevgi değil ilgi azalır iki tarafında ilgisi bebek üzerine yoğunlaşır 
0 oy
(130 puan) tarafından
Hiç bir erkegin sevgisi ilk günkü gibi kalmaz. Illaki birşey çikar. Fazla güvenmemek lazım. 
0 oy
(130 puan) tarafından
Seni daha az sevicem demiyor hic bir koca. Daha cok sevicem diyor. Yaşadikca görüyosun azmi seviyo cokmu !

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 491 göst.
0 oy
13 cevap 259 göst.
25 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Fatmastl (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,188 göst.
4 Ocak 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 429 göst.
25 Ağustos 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sedaa (76 puan) tarafından soruldu

377,273 soru

11,290,177 cevap

34,703 kullanıcı

...