0 oy
429 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (76 puan) tarafından
kizlar 6 aylik bir bebegim var.o olduktan sonra kaygilarim artti resmn panik atak oldum ona bisey olacak diye ödüm kopuyo. nasil gcer bilmiyrm bnm gibi olan var mi baş edemiyorum artik

7 Cevaplar

0 oy
(2,931 puan) tarafından
Boyle kotu olaylar flan duyunca Allah korusun kizim aklima geliyo ona zarar vereni oldururum paramparça ederim aklima gelince bile gozumun onu karariyo vucudumu ates basiyo tansiyonum cikiyo ciddi anlamda dusuncesi bile bu hale getiriyosa kizimin sacinin teline zarar verenlerin vay hâline.

O bnm yavrum anneyiz biz tabiki pimpirikli olcaz tabiki korkcaz ben çare aramiyorum kendime gözümün önünde dursun hep ben koruyum yavrumu büyüyünce cok rahatsiz olacak ama smdilik yapacak bisey yok :(
(76 puan) tarafından
off sorma ya bnde böyleyim biri bisey yapicak olursa panter gibi saldirmayi bekliyorum.basina bisey gelir korksuyla yasiyorum.ama sanki saplantili ve rahatsiz edici ilerde o buyuyunce boyle olmak istemiyorum bn.
(2,931 puan) tarafından
Smdi dha çok küçükler onunda etkisi olabilir kendi ayaklari üstünde olduklarini gördüğümüzde gecebilir diye umit ediyorum
-Reklam-
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Bende de olmuştu büyük kızım da hala da devam ediyor aslında. Bazen aklıma sacma sapan düşünceler geliyor zihnimi dağıtmaya çalışıyorum. Bu durum beni benden alıyor . Allahın korusun yavrularimizi canım. 
(76 puan) tarafından
amin cnm.ama artik destek almak istiyorum surekli bu korkuyla yasamak istemiyorum ilerde çocugumu skmak istemiyorum
(7,118 puan) tarafından
Zamanla daha hafifliyor canım. Hele derdini anlatmaya başladığında daha rahat oluyor insan ama o endişe hiç bir zaman geçmeyecek bu bir gerçek .
(76 puan) tarafından
annelik böyle bisey ozmn. Allah hepsini korusun ayaklarina taş degmesin
(7,118 puan) tarafından
Amin canım aminn.
0 oy
(501 puan) tarafından
Bende de var ya bebegime ya da bana bi sey olcak büyüdüğünü goremeyecegim nolcak kim bakcak vs diye 
(76 puan) tarafından
ayni seyleri düsünmekten alamiyorum kendimi bu beni çok yoruyo artk saplantilimiyim yoksa annelik mi böyle bisey bilemedim
0 oy
tarafından

Aynısı bende var sürekli böyle düşünmekten bıktım kendi kafamı yiyip bitiriyorum resmen daha çözümünü bulamadım dusunmemeye çalışıyorum ama aklıma kötü şeyler gelip duruyor :(

(76 puan) tarafından
bnde biktim valla bu durumdn
0 oy
(845 puan) tarafından
Bende öyleyim çevremizden gördüğümüz için etkileniyoruz malesef bende düşünüyorum oğluma bisey olsa yaparım ben diye allah evlatlarımızı korusun inşallah 
(76 puan) tarafından
amin Allahim korusun
0 oy
tarafından

Bende de var özelikle haberlerde gördüğüm olaylardan çok etkileniyorum ya benim kızım da böyle bir şey yaşarsa yabana öyle olursa da kızım tek kalırsa diyorum :((nasıl kurtulacak bundan bilmiyorum:(

(76 puan) tarafından
valla bnde bilmiyorum annelik böyle bsy heralde
0 oy
tarafından
Valla bende aynı durumdayım gece kalkıp nefeslerini kontrol ediyorum geçen büyük kızım yatağından düştü adamla nasıl zıplar kalkarsak bizde birbirimize vurduk ") neyse sen dur ben giderim dedi o araya küçük kız uyandı zaten onu uyuttum geri gittim yanına uyku arası da kafam acıdı anne döv yeri döv diye söyleniyor ") balkonda çamaşır asıyorum küçük uyuyor büyük tv izliyor bir tame asıyorum gelip kontrol ediyorum bir tane asıyorum gelip kontrol ediyorum tam kafa yemelik 
(76 puan) tarafından
valla ayni bn bi cmsr asym bi cocga bkym
tarafından
Aklıma saçma sapan bir sürü düşünce geliyor ya nasıl koruyacağım okula nasıl göndereceğim nasıl orda tek başına bırakıp geleceğim bunca vicdansız insan varken onca kalpleri kararmış çocuklar yetistirirlerken bebim çocuğum nasıl yer edinecek kendine toplumda diye kafayı yiyorum ay allah yardımcımız olsun
(76 puan) tarafından
amin cnm bende daha şimdiden okula nasil göndericem die düsunyrm. Allahim korusun onlari

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 490 göst.
0 oy
13 cevap 258 göst.
25 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Fatmastl (650 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,184 göst.
4 Ocak 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 540 göst.
9 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Canannnn.1 (749 puan) tarafından soruldu