0 oy
654 göst.
Aile kategorisinde (536 puan) tarafından

Yaklaşık 5 aydır evliyim kaynanamla aynı evin içine gittim huzur vermedi babamın evine gönderdi beni 3 aylık hamileyim eşimi alistiriyor boşanmak için bende yazmıyorum etmiyorum tüm ailesini engelledim sizce geri döner ayrı eve çıkar mı?(severek evlendik).

27 Cevaplar

0 oy
(330 puan) tarafından
Böyle annesinin sözünü dinleyen dolduruşa gelen adamlar bence evlenmemeli güzel kadınlarda üzülmemeli  en azından 
(536 puan) tarafından
Aynen öyle abla şans yok olsa böyle insanlar bizi bulmaz.
-Reklam-
0 oy
(808 puan) tarafından
Bende gitmiştim paşa paşa döndüm bide çocuk yaptım *** gibi hala hayatım dur babanın evinde arar sonunda seni mecbur çocuk var ama bu arada keyfine bak eğlen tadını çıkar aklına getirme bide senin durumundan haber alamadım merak etsin ne yapiyosun diye 
(536 puan) tarafından
Seni aldı mı abla evi ayırdı mı anlamadım
(808 puan) tarafından
Almadı evinde ayirmadi ben geldim herşey daha boka gidiyor canı her istediğinde evden kovuyo benimle uyumuyo bile zor olmak değerli olmak aslında kolay olunca elde saniyorlar
0 oy
(615 puan) tarafından
Daha 5 aylık evlisin. Kaynanan bu kadar kısa sürede e gördü ki bunu yaşadın? Ayrıca eşinin buna sessiz kalması beni daha çok şaşırttı. Çiçeği burnunda hamile bir eş yani. O adamdan sana hayır gelir mi bilemedim. 
(536 puan) tarafından
Annesi baştan belli istemiyordu hep bi zorluk yaptı ilk başlarda iyiydi sonradan hep her gün kavga çıkarmaya bağırmaya çağırmaya başladı eşik benim yanımda beni savunuyor ben gidince bana düşman oluyor abla
0 oy
(5,220 puan) tarafından
5 aylıj evlisin ve hamiş hamiş babanın evine giderken engel olmadıysa sıkıntı büyük. ama bişekilde çevirir evi ayırırsan rahat edersin yoksa işin zor görünüyo 
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Yaşın küçük belli ki 

Hatalı sen değilsin , seni birlik gönderen ailen çok hatalı 

Ayrı ev istemeliydi. Kaynanan da yuva bozsun bakalım. Günahina girsin bakalım.

Kocan da anasının eteğinden kurtulursa gelir alır seni ayrı ev işte yoksa mutlu olamazsın 
(536 puan) tarafından
Evi ayırmazsa zaten abla bende çocuğu doğurup bosanirim ev tutar bana çocuğumla öder kirasını çocuğa nafaka şartım o olur
0 oy
(375 puan) tarafından
Ben genel konusacagim. gözlemlerim üzerine fark ettimki genç kızlarımız sana ölürüm,  senden vazgeçemem diyen birine bütün yelkenlerini indiriyor.  Sadece anı düşünüyor onu seviyorum o da beni seviyor hadi birlikte olalım. Gelecek nasıl olacak, aileler ne olacak,geçim nasıl olacak diye hiç dusunmuyorlar. Kız icin de erkek için de aynısı geçerli.  Erkek cocuklarimizi olgunluğa ermeden evlendriyoruz.  Ev nedir aile nedir geçim nedir bilmuyorlar. Hele bir de bu erkek cocuklarnin mantıksız, cahil ana babasi varsa vay haline o gençle evlenen  kızın. 

Senin durumunda böyle bisey sanırım. Yaşınızin küçük olduğu,eşinin evlilik sorumluluğu alamayacak durumda olduğu belli. Şu andan itibaren çok yapacak bisey görünmüyor.  Bir yerde  bana ev tutar alır nafakami otururm demişsin.  Niye hala bir adama ve aileye bel bağlıyorsun. Hatasını anlar hem kendi hem annesi için diyorum duzeltmeye çalışırlar bilemem ama olmazsa  doğur çocugunu sonra da çalış bir  güzel kendin bak çocuğuna. O da babalık görevini yaparsa yapar zaten yapmazsa da hiç eyvallah etme.  

Seni yargılamak için değil bu kadar cümle. Bu dünyada herkes değerlidir. Kimsenin senin değerini aşağı çekmesine izin verme. 
(536 puan) tarafından
Doğru diyorsun abla iş olsa çalışırım tabi malum Corona dan iş yok piyasa da

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,026 göst.
13 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Uyusuk_Anne (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 192 göst.
0 oy
29 cevap 743 göst.
27 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy