0 oy
753 göst.
Diğer kategorisinde (274 puan) tarafından
Kizlar benim ailem geldi anlatmıştım zaten. Eşim çok saygısızca davranıyor ailemin hediyelerine bi teşekkür bile etmiyor diye. Neyse ben esimle konuştum çocuk gibi herşeye küsüyorsun neye kustüğünü bile anlamıyorum artik evde ben yokmuşum gibi davranıyorsun aileme saygısızca davranıyorsun ki aileme yapılan hareket bana yapılmıştır ya kendine çeki düzen verirsin ya da ben sınavdan sonra ailemle birlikte giderim dedim. (Ailem zaten benim sınavım var 11 martta onun için geldiler sınavımdan sonra gidecekler). Eşim de sen ailenin yanında benim yanima oturmuyosun benimle ilgilenmiyorsun bana sarılıp aşkım canım demiyorsun dedi. Ama bizim aile yapımızda öyle birsey yok ben annemin babamın yanında eşimin yanina oturup da canım cicim diyip sarilamam. Bana saçmaladı gibi geldi davranışlarına kılıf uydurmaya çalıştı sanki. Siz aileniz gelince nasıl davranıyorsunuz ben mi soğuk davranıyorum acaba diye düşünmeye başladım dünden beri gayet iyi güler yüzlü davranıyor aileme karşı ama bana hala tripli :D 

23 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Saçmalamasin kendi dengesizligine bahane uydurmuş aklınca maksadı sana kendini suçlu hissettirmek Türk aile yapısını o da biliyor yuzdeye bolersek büyük çoğunlugumuz anne babamızın yanında aşkım canım cicim diyemeyiz esimize gerçekler bu yani
(274 puan) tarafından
Işte bekledigim yorum :D dengesizliğine bahane uyduruyor kesinlikle... yoksa zaten o da ailesinin yanında bana ismimle hitap eder
tarafından
Bunlar boş bahaneler canım aileni istemiyorum diyecek kadar mert olmadığı için böyle rahatsız hissettiriyo sana erkekler çok zayıf zekâlı
-Reklam-
0 oy
(1,699 puan) tarafından

Ailem olmadığı için davranamiyom:(

(274 puan) tarafından
Nasıl vefat mi ettiler uzaktalar mi
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Dışlanıyor gibi mi hissetti acaba 
(274 puan) tarafından
Bende sonradan düşündüm acaba ben mi soğuk davranıyorum dedim ama hizmet ediyorum oturuyoruz birlikte çay içiyoruz sohbet ediyoruz falan napabilirim ki başka. Biz sohbet ederken eşim hiç katılmıyor telefondan oyun oynuyor bende laf atıyorum ama tınlamıyor
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Eşin çıtayı yüksek tutmuş 
(274 puan) tarafından
Öyle oldu
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Bende cekiniyorum seslenmiyorum bile yanlarindaa  daha yeni 1.5 senelik evliyim 
(274 puan) tarafından
Bende 1 buçuk senedir evliyim. Nasıl davranacağımı şaşırdım
(3,767 puan) tarafından
Biseyden mi rahatsiz oluyo onlarin yaninda esine lafmi soyluyosundaa
Benim esimde pek konusmuyo mesela babamda konuskandir
(274 puan) tarafından
Yok tam tersi daha da dikkat ediyorum babama su getirsem ona da getiriyorum annemden önce ona soruyorum bisey ister misin diye
(3,767 puan) tarafından
Him ozmn ne diye oyle yapiyomus
(274 puan) tarafından
Ailemi istemiyor onlardan rahatsiz oluyor ama bana soyleyemiyor o yüzden boyle birsey diyor gibi geldi bana
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Ben de başkasının yanında aşkım diyemem sanki ayıp bişeymiş gibi  ailemin yanında falan da sarılamam 
(274 puan) tarafından
O yanina oturup sarılmamı bekliyor ben yapmayınca da aileme karşı surat asıyor onlarda üstüne alınıyor ayıp oluyor
(1,939 puan) tarafından
Bilmiyorum bende yapamam yani cıvıklık gibi geliyor bana insanın özeli olmalı sonuçta anne babanın yanında
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ailem yokken nasil davraniyorsam öyle davranırım 

Yapmaciklik karakterime ters
(7,654 puan) tarafından
Uff allah aşkına neye takilmissin iyi gcler
tarafından
Hml ailenin yanında eşini öpüyor musun merek ettim. Aile olduğunda bizde el ele bile tutulmazda görgü, adap denen bişey vardır hani
(7,654 puan) tarafından
Adab-ı sizden öğrenmicem hanfendi
Ben normalde de vıcık vıcık  davranan birisi degilimdir ailemin yanında nasil davranmam gerektiğini bilirim
Özellikle niye merak ettiniz özel hayatimi anlam veremedim ironik
:)
tarafından
Kız senin özel hayatından banane, seni tanımıyorum bile :) sadece yapmacık hareketler bana ters demişsin de o garibime gitti. Bizim burada ailenin yanında eşle aile yokken ki gibi davranılmaz. O zaman ben ve benim gibi olanlar yapmacık mı oluyor? O yüzden üstüme alındım.
tarafından
Hmm neyse aman cins cins insanlar var işte. Neyse iyi geceler :)
0 oy
tarafından
Ya o senin kocan. Afedersin ama çocuk da yapıyorsunuz. Yaptığınız çocuktan da utanın o zaman bu böyle bir durum. Neden utanayım ki eşime ailemin yanında sarılmaktan öpmekten Kocacığım demekten !
(274 puan) tarafından
Çocuğu ailemin yanında mi yaptik da ailemin yanında sarılıp öpeceğim
tarafından
Aynı durum işte. Onu özel yapıyor olabilirsiniz ama sevgiyi göstermek bu kadar zor olmamalı. Eşine sevgini göster ki başka insanlara bakıp imrenmesin, sana karşı bir soğukluk olmasın.
(5,902 puan) tarafından
Nurgizem hay agzına saglık kız
tarafından
Mevlana der ki "kıymet bilmek, kaybedince arkasından ağlamak değil, yanındayken sımsıkı sarılmaktır." Ailenin yanında sarıldığında da öptüğünde de bir sıkıntı yapacaklarını düşünmüyorum. Ayrıca verdiğim cevaba tepkinden de anlıyorum ki eleştiriye açık değilsin. O halde bir daha cevabına çoktan kendi başına karar verdiğin soruları sorma.
(274 puan) tarafından
Sevgiyi göstermek sarılıp öpmek değil ki ben bunu evimizde basbasayken yaparken hiç çekinmem. Ama başkalarının yanında da onu hoş tutarım dediğini yaparım güler yüz gösteririm saygısızlık etmem onu överim şakalaşırım.... bunlarda sevgi gösterisidir
0 oy
tarafından
Kız kim aılesının yanında okadar samımı olabılır kı ben canım bıle dıyemıyom ısmıyle seslenıyorum vala babamlara gıdınce ayrı odalarda yatıyoruz dıyor nıye aynı yerde yatmıyoruz ne yapım yanı baba evınde de kocama sarılıp yatamam ki
(274 puan) tarafından
Hadi canım falan neyse de sarılıp öpmek fazla...
tarafından
Aynen yanı bız en kucuk şeylerı bıle dıyemıyoruz vala
0 oy
(5,902 puan) tarafından
Yani bence ailesinin yanında kocasını şapur şupur öpen sarılan yoktur durduk yere bence. Eşin aileni istemiyor da böyle bahanelere sıgınıyor gibi geldi bana 
(274 puan) tarafından
Hehh bana da öyle geldi. Ben konuşunca giderim deyince böyle deyiverdi gibi sanki...
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ben de dikkat ederim. Özellikle babamın yanında canım. Biraz idare etsin esin de. 
(274 puan) tarafından
Konuştum tamam dedi davranışlarını düzeltti ama bana karşı hala tripli
(7,118 puan) tarafından
Ne desem bilemedim canım.
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Eşim olsun ben olim ailelerimizin yanında ismimizle hitap ederiz ve cıvık davranışlarda bulunmayız asla eşin ergen gibi nasıl bu davranışları bekliyo senden pes...her şey sevgi saygı çerçevesinde olmalı...
(274 puan) tarafından
Eşimde kendi ailesinin yanında bana ismimle hitap eder ama benden böyle bekliyormuş bende yapamam öyle
(3,156 puan) tarafından
Sen bildiğini yap canm onuda uyar uygun bir dille...
0 oy
(15,212 puan) tarafından
Şahsen ailemin yanında eşime ismiyle hitap ederim. Aşırı samimi davranamam.saddcr eşim değil. Bizden başka kim varsa öyleyiz
(274 puan) tarafından
Bizim aile yapımızda öyle
0 oy
(225 puan) tarafından
O sana kendi ailesinin yaninda nasil davraniyor canim acigni bul konusturma ahah bu erkekler  cakal gibiler
(274 puan) tarafından
O bana ailesinin yanında birak sarılmayı falan ismimle hitap eder
(225 puan) tarafından
Yani buyuklerimzn yaninda oyle olmak lazm askim denir tamamda oyle opme sarilma olamaz yani bizde yok bilmiyorm sende soyle bahane arama sende boylesn ben bisey demiyormda sana ne oluyor de
(274 puan) tarafından
Bu aralar bi garip zaten anlam veremiyorum davranışlarına çocuk gibi herşeye küsüyor geçen günde küstü iki gün boyunca neye küstüğünü anlamaya calistim uyuyakaldım diye küsmüş... var birşeyler bunda ama bakalım.
(225 puan) tarafından
Ayy erkek dedigin kusermi ya alinir gecer oda valla allah yardimcin olsn kuzum
(274 puan) tarafından
Amin canım sağol
0 oy
tarafından

Eşim de tam dersi. Benim ailemin yanındaysak kaçar benden , ben geziyorum peşinde aşkım aşkım diye. :) ama öyle sarılıp hic öpmedim sadece sevgi sözcüklerini söylerim. Eşim ailemin yanında sadece gülüm der. :)

(274 puan) tarafından
Sevgi sozcukleri neyse de sarılıp öpmek fazla ya
tarafından
Yok bende daha hic öpmedim yani sanırım öpemem de :)
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Kendi ailesi geldiğinde de istiyormu böyle yakın olmanı banada azcik uydurmaca geldi
(274 puan) tarafından
Kendi ailesinin yanında bana ismimle hitap ediyor.
(1,908 puan) tarafından
Ozaman yalan söylemiş kivirmis resmen
0 oy
(135 puan) tarafından
Benim eşim mi adımı öyle sesiz sesiz cagirirki ki anlatamam çok nayif davranır eve gitsek de farklı yabi
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Her zamanki gibi sadece yakın olmuyoruz ve öyle aşkım sevgilim yok sadece eşim diyoruz birbirmize o bana eşim ben ona eşim deriz yada o bana gülüm der ben direk ismini diyorum ama eşin kendini kurtarmak için sallamış bence sacmalamis
(274 puan) tarafından
Bencede bana da öyle geldi
0 oy
(780 puan) tarafından
Eşin edepsiz galiba edepli adam öyle düşünceye girmez sen büyüklerinin yanında edebini elinden bırakma sen öyle diyince nasil bi kıvırma yapayım demiş ama eline yüzüne bulaştirmis
(274 puan) tarafından
Ben kendi ailemin yanında oyle davranamam zaten ama onun ailesi gelince bi yanina oturup sariliyim başımı omzuna koyayım da onu utandirayim diyorum sonra da e sen böyle istiyodun derim
(780 puan) tarafından
Çok güzel düşünmüşsün bencede bi dene bakanlım ne diyecek
0 oy
tarafından
Bende uzaktan uzağa konusrum yanınada oturmam eşimin ailesinde böyle birşey yok ama eşimle konuştum ben eşimde çok şükür uydu bizimkilerin yanında benim gibidir arada hatun diyor ondan bile utanıyorum yani

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 442 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Defnedamla (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 306 göst.
18 Mart 2024 Aile kategorisinde sevgigoksu (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 173 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 304 göst.