0 oy
756 göst.
Diğer kategorisinde (274 puan) tarafından
Kizlar benim ailem geldi anlatmıştım zaten. Eşim çok saygısızca davranıyor ailemin hediyelerine bi teşekkür bile etmiyor diye. Neyse ben esimle konuştum çocuk gibi herşeye küsüyorsun neye kustüğünü bile anlamıyorum artik evde ben yokmuşum gibi davranıyorsun aileme saygısızca davranıyorsun ki aileme yapılan hareket bana yapılmıştır ya kendine çeki düzen verirsin ya da ben sınavdan sonra ailemle birlikte giderim dedim. (Ailem zaten benim sınavım var 11 martta onun için geldiler sınavımdan sonra gidecekler). Eşim de sen ailenin yanında benim yanima oturmuyosun benimle ilgilenmiyorsun bana sarılıp aşkım canım demiyorsun dedi. Ama bizim aile yapımızda öyle birsey yok ben annemin babamın yanında eşimin yanina oturup da canım cicim diyip sarilamam. Bana saçmaladı gibi geldi davranışlarına kılıf uydurmaya çalıştı sanki. Siz aileniz gelince nasıl davranıyorsunuz ben mi soğuk davranıyorum acaba diye düşünmeye başladım dünden beri gayet iyi güler yüzlü davranıyor aileme karşı ama bana hala tripli :D 

23 Cevaplar

0 oy
(231 puan) tarafından
Bende aynıyım ailem varknde aynı yokkende
-Reklam-
0 oy
(134 puan) tarafından
Arkadaşlar aileniz konusunda sakın taviz vermeyin benim eşim iyidir hoştur canı isteyince somurtur istemeyince iyi olur oysaki annem babam oğlum oğlum diyr ellerinden geleni yaparlar o halde kardeşimi kıskanır saçma sapan bi içecek yiyecek vs  götürür annemlere giderken hemen karşılık bekler kimse kusura bakmasın bende onun bencil anasına babasına kardeşlerine hep göz yumuyorum k. Validemin bitmek bilmeyen geçmiş dedikodularını dinliyorum hafta 2 3 kez yemeğe çıkarız asla elim boş çıkmam helal olsun  ama buna rağmen kıymet bilen var mı yok aileni hep koru ve sakın aile sırlarınızı eşin bilmesin yeri gelince çok güzel laf söz oluyor
(274 puan) tarafından
Asla taviz vermem zaten uzaktayım anamdan babamdan gurbetteyim kirk yilda bir goruyorum onda da biraksin da hasret gidereyim
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Bnm esimde ayni seyi souledi bana. Bn ailemn yannda degisiyomusum onun yuzune bakmiyo musumm. Kac defa tartistikk. Bnde en sonnda o zamn  senn ailen gelince bana karicim diceksin bana herzamnki meyve hazilayip onuma getireckain dizimee yatacaksin  kimse yokken napuyosan yapacaksin dedim. Ailesi geldi tabiki hicbirini yapmadi buyuk kavga cikrdim yapmadi die kii yaoilmaz zatn asla uygun olmaz anlasin die kavga cikardim o gunden beri ailem gelince karismiyo sesi cikmiyo
(274 puan) tarafından
Aynen banada ailen gelince degisiyorsun dedi. Bende yapacağım aynısını canım çok iyi yapmışsın
(4,152 puan) tarafından
Bu erkekklere iyilik yaramuyoo yaptiklarinn aynisini yapacaksin kii anca anlicak o kalin kafaları

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 442 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Defnedamla (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 306 göst.
18 Mart 2024 Aile kategorisinde sevgigoksu (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 175 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,146 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 304 göst.