0 oy
699 göst.
Aile kategorisinde (195 puan) tarafından
Selam kizlar 2 senedir kullanmiyordum bu uygulamayi yeni  baktim size bi sorunumu anlatmak istiyorum kaynanam 1 haftalığına şehir dışına çıkacak çalışan çocukları var okullu bi oğlu var eve bakmasi için kızını çağırmış bizde altlı üstlü oturuyoruz aramiz iyi cok zoruma gitti sizce kirilmakta haklimiyim ben burda dururken bana hiç mi güvenmiyor.

22 Cevaplar

+1 oy
(1,320 puan) tarafından
Aman boşver kendi evine bak 

Üzüldüğün de birşey mi ya 

Gelsin baksın kim bakıyorsa canına minnet 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım çocuğun küçükse belki senin için zor olur diye düşünmüştür kızının da çocuğu var mı
(195 puan) tarafından
Evde kizi var çocuklarım buyuk 7 ve 2 yaşında bahcede oynuyorlar surekli kizinin cok yaramaz bi oğlu var 1 yasinda kizi durmuyor zaten gorumcem bakiyor geldiginde gorumcem gilde gelmesini isyemiyor yani gelince huzur düzen kalmiyor bisi begenmiyor kızı
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Ya ne güzel işte bırak gorumcen baksın. Bu sefer sana bıraksa vay benim üstüme kaldılar dersiniz. Otur evinde rahatına bak.
(195 puan) tarafından
Işte sorun orda rahat olamicam :)
(6,047 puan) tarafından
Gorumcen gidene kadar çok sık gitmezsin kaynananın evine.
(195 puan) tarafından
Gitmiyorum zaten ya neyse saçma sapan düşünceler  kadin o kadar kötü biri değil kızını daha yakin görüyor hakli oda
0 oy
tarafından
Kırıldın mi az önce bı tanesi post açtı görümcem yatar bn iş yaparım sabahtan akşama bacım kessin kırıl sen vallah akıllı değilsiniz
(195 puan) tarafından
Niye akıllı  değiliz ki ya sorun gelmesi değil oğlu cok yaramaz :)bide insanin zoruna gidiyor gelin dururken  onun gelmesi aramiz iyi ya ondan
tarafından
Kız gitme bırak ayol kızı ypsn vallh yarın bjr gün kavga edersnz ay keşke ypmsydm iyiliğim görünmüyor dersin çocuğun var onunla vakit geçir yani bna hoş bn ypmk istiyorum dersen sen bilirsin canım
(195 puan) tarafından
Haklısın:)
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Kadın haklı 1 hafta uzun bir süre kızını çağırması gayet normal bence kızı gibi bakamaz kimse kusura bakma ama güvenle alakalı değil 
(195 puan) tarafından
Ama kızı geldiğinde de bisi yapamiyor ki hep benim başimda çocuğu  ben cekmek zorundamiyim  16 yasinda bekar kizi var bakiyor kardesine her işi de o yapiyor aksam bi yemek hazirlar yeriz yani ne olacak hep beraber yeriz yemeğimizi  bu arada cocuklari kendi uyanip gidiyor işe
(2,393 puan) tarafından
16 yaşında kardeşine bakman doğal bence ben 5 yaşındayken ablam 8 yaşında bana bakıyor annem işe gidiyordu ayrıca işe giden artık yetişkin olmuş Bi zahmet kendi uyanıp gitsin her şeyin altında bir şey ararsak yaşamak için sebep bulamayız hayatımızda renk kalmaz kalbimiz karalar bağlar ben öyle düşünüyorum polyannacılık her zaman kazanır
(195 puan) tarafından
Ya tmm işte ona gerek yok ki 16 yasinda kizi var kaynanam hasta zaten iş yapamıyor herseyi o kiz yapıyor bende aksam yemeklerini hazirlardim işten gelip yerlerdi zor degil yani bi yemek yapmak
(2,393 puan) tarafından
Dikkat ettiysen benden büyük birine emanet edildim sen kızın 16 yaşında oldugunu söylüyorsun birilerininde işe gittiğini söylüyorsun yani mantıken 16 yaşından büyük çalışanlar zaten yani normal olarak Bi yetişkini 16 yaşındaki ergene kıza bırakamazsın o yüzden ablalarını çağırmış iş yapsın yapmasın başlarında sonuçta büyük biri durması için sen bunları kendine dert edinme her şeyi takarsan çabuk yaşlanırsın boşverrrr
(195 puan) tarafından
Aynen öyle ben saçmalıyorum boşuna dert
0 oy
(874 puan) tarafından
Zaten aranız iyi diyedir kötü olsa sana kalırdı işler :D sende gıcık olurdun o da zevk alırdı 
(195 puan) tarafından
Öyle biri değil  zaten ama en büyük kızı ya çok seviyor onu arkadaş gibiler
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ama kaynana dedin mi garipler ne yapsa batiyo 

Nazi kizina daha cok gecer sen istemezsen diye her ihtimali dusunmus en iyisini yapmis bence
(195 puan) tarafından
Yani dediğinde mantikli kızı sonuçta
0 oy
(436 puan) tarafından
Tam tersi olsaydı kızını çağırabilirdi niye beni çağırdı derdik ah biz gelinler :D şaka bir yana aranizda bir problem yoksa kötü niyeti olduğunu düşünmüyorum seni düşünmüştür yorulma diye
(195 puan) tarafından
Aynen oda var ama kızına güvenmiş ben yapamam diye düşünmüş ama şöyle bisi var buyuk kizi var evde calismayan evi cekip çeviriyor  gelecek kizina ihtiyaç yoktu ben yanlarindayim
0 oy
(195 puan) tarafından
Uyumayan ne çok kişiyiz ;) 
0 oy
(75 puan) tarafından
Canım sen allahtan belanımı istiyorsun kızını çağırmış hizmet için sende keyfine baksana vallah bu duruma üzülmek yerine sevinmelisin 
(195 puan) tarafından
Seviniyim mi gerçekten fikrim değişti siz öyle diyince :)
(75 puan) tarafından
Sevinmelisinnn :))
(195 puan) tarafından
Iyiler ya allah yukarda haklarını yiyemem allah razi olsun onlardan dertlenmeye gerek yok
(75 puan) tarafından
Allah hep iyi etsin ama sıkıntı etme kızını çağırması daha iyi bu sana güvenmiyor anlamına gelmez sende kendi keyfine bak
(195 puan) tarafından
Tesekkur ederim haklisin iyi insanlar o yüzden csn sıkmaya gerek yok
0 oy
(157 puan) tarafından
Bence sen araniyosun abi benmi anormalim acaba biri der kaynanam biyere gitti bütün işler bana kaldı biri der bana hiç iş bırakmadı valla şakamısınız 
0 oy
(3,448 puan) tarafından
Sana bıraksa bu seferde kızını çağırmadı herşeyi bana bıraktı gitti yoruluyorum falan filan dicen, bırak işte ne güzel senin üstüne yük gelmicek boş yere 
0 oy
tarafından

Kaynanana sor bence,icin rahatlar 

0 oy
(6,734 puan) tarafından

Daha ne istiyon kız:D Millet kaçmanın kurtulmanın derdinde, sense iki evin yükünü sırtlamanın derdindesin çok tuhaf..

0 oy
tarafından
Dertsiz basina dertmi ariyon ben olsam mutlu olurum aman iyi oldu die :)
0 oy
tarafından
Yani bence biraz abartiyosun cnm bunda ne var ki senin de evin var sorumlulugun var belki iki evin usteisnden gelemezsn die çağırmıştır
0 oy
(572 puan) tarafından
Belki sen ugrasma diye oyle yapmistir sana biraksadancocugunu bana birakiyo diye sinirlenirdin belki
0 oy
tarafından

Belanimi ariyon yat evinde 2 evi idere etmek Kolaymi. 

0 oy
(3,107 puan) tarafından

Daha ne istiyorsun dertsiz basına dert mi alacaksın:D işinin olduğunu meşgul olduğunu düşünmüş olabilir

0 oy
(3,888 puan) tarafından
Ay ne güzel tek derdin bu olsun 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 482 göst.
2 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Miraysf06 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 145 göst.
27 Mart 2023 Aile kategorisinde hasibeeeee (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 871 göst.